Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10

Drwal PW
6 czerwca 2017, 13:50
Nowe video: https://www.youtube.com/watch?v=pJWlaKdO77g

James_Dean PW
6 czerwca 2017, 16:29
Wow, widzę miasto nabiera kształtów!
Super jednostki, coraz lepszy wygląd, może jakaś bardziej pomarszczona powierzchnia by nie zaszkodziła...
I wygląd marchewki zwykłej i ulepszonej nie widzę za bardzo zmian prócz koloru pistoletu :P

przystan PW
15 lipca 2017, 22:10
ja widzę żart i naprawdę fajne miasto. wygląd klas jednak przeszkadza a przynajmniej z 2 czy 3 strony. do szklarni nie pasują konie ale do rolników? dla mnie miasto dobre i nie brakuje mi tu nic. ja jednak często na paincie się w coś takiego bawię a właśnie na VCMI nie umiem. dlatego chyba każdy projekt będę podziwiał:)
aha i jak jest miasto Warzyw to może i szkodników? ja mówię nie umiem ale ktoś może takie zrobić.

DrwalDrwalUpominam o pisanie poprawną polszczyzną. I w krótkim czasie nie pisz kilku postów z rzędu.
.

Andruids PW
21 sierpnia 2017, 12:25
Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, Buraki i Ziemniaki, Cebule i Cebulaki... oto...

NOWE RENDERY SZKLARNI!!!

https://madhatterworkshop.deviantart.com/art/Greenhouse-Onion-and-Onion-warrior-699944363


https://madhatterworkshop.deviantart.com/art/Greenhouse-Capital-699732089

Szaman PW
21 sierpnia 2017, 21:00
^
|
|
|

Nephretes PW
21 sierpnia 2017, 22:30
Fajnie, tylko czy ja jako jedyny widzę, że budynek ratusza składa się w całości z jednej bryły skopiowanej i zeskalowanej kilka razy? :p

Drwal PW
17 września 2017, 10:28

Bacus PW
17 września 2017, 10:32
Przyznam, że to rewelacyjny sposób przedstawiania nowych jednostek. Mad Hatter wykonał świetną pracę.
Szklarnie propsowałem, propsuje i będę propsował.
Pomysł na jednostke genialny, idealnie pasuje.

avatar PW
17 września 2017, 10:54
Cytat:
Szklarnie propsowałem, propsuje i będę propsował.
Jest nas więcej!

Kammer PW
17 września 2017, 11:42
#TeamGreenhouse

To chyba jedyny mod, na który tak mocno wyczekuję.

Andruids PW
17 września 2017, 13:25
Kiedy memy stają się rzeczywistością : o


Kurek PW
17 września 2017, 18:38
uwielbiam

Kammer PW
18 września 2017, 20:52
Ba, kiedy memy wchodzą na YT (a wraz z nimi VCMI).


Warmonger PW
18 września 2017, 21:32
^Uśmiałem się :)

Ale tysiąc lajków w pierwszym dniu? Szaleństwo!

Nicolai PW
20 września 2017, 10:51
Wybacz moją ignorancję, ale co jest na pierwszym poziomie?

Kurek PW
20 września 2017, 11:56
@Nicolai

bRyland PW
20 września 2017, 13:20
A kozacki jest ogórek (pierwszy wybór) czy marchewa?

avatar PW
20 września 2017, 16:28
Line-up oraz defy już w wersji 0.1 były 'akceptowalne', za to ekran miasta aż piszczał placeholderami. Mam nadzieję, że w zapowiadanej wersji 0.2 i ekran ulegnie poprawie.

Drwal PW
20 września 2017, 18:10
Nie wiem czemu Mad uparł się na owoce w zbrojach, z mieczami czy innymi broniami. Przez to miasto traci swój przyjemny i wesoły charakter. Na jego miejscu byłbym bardziej kreatywny i wymyślił lepsze ataki niż dźganie nożem. Takie owoce i warzywa naprawdę dają duże możliwości - śliwka mogłaby rzucać pestką a dynia gryźć.

MinosKing PW
21 września 2017, 13:08
Drwalu ta jednostka na 4 poziomie to nie śliwa, heh tylko Bakłażan. A co do rozwoju tego moda to bardzo ładnie prezentują się te jednostki, tylko szkoda że zamiast Ogórkowych Kozaków zrobiłeś zamaskowane Marchewy! :3

avatar:
Mam nadzieję, że w zapowiadanej wersji 0.2 i ekran ulegnie poprawie.

Avatarze ja również mam taką nadzieję, że ekran miasta w kolejnej części moda ulegnie zmianie na lepsze. ;)

PS: Byłbym zapomniał, masz może na uwadze jakiegoś Dowódcę w planach dla tego miasta? Np. Papryczkę Chili w postaci jakiegoś maga?
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10
temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel