Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Star Wars - Gwiezdne wojny
komnata: Podziemna Tawerna
Jak oceniasz zwiastun Mandolariana?
Zapowiada się ciekawie (9)
 
 45%
Nie porywa, ale obejrzę (2)
 
 10%
Nudy (1)
 
 5%
Okropny (0)
 
 0%
Wolałbym coś o Jedi/Sithach (0)
 
 0%
Ciekawsze niż sequele (1)
 
 5%
Mam to gdzieś - Star Wars jest matwe (7)
 
 35%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 24 - 25 - 26

Ursus PW
11 maja 2017, 04:44
@Belegor Zapewne chodzi ci o Ezrę Bridgera z serialu Rebelianci.

Dark Dragon PW
11 maja 2017, 08:19
Kammer:
scenę z Leią przejmującą dyskietkę... Jaki to w ogóle miało sens? Wypuścili plany GŚ na pół galaktyki (chyba nawet była o tym mowa) i co? I nagrali to wszystko na jedną, jedną(!) dyskietkę?!
Zasięg transmisji był ograniczony, było mało czasu + musi się to łączyć z Nową nadzieją.

Hayven:
Ja mógłbym nawet uwierzyć, że Snoke to Mace Windu, gdyby nie to, że z tego co wiem, to Samuel L. Jackson nie chciał go dłużej grać, a bez niego ta postać nie istnieje :)
Wręcz przeciwnie, bardzo chce wrócić.

Belegor:
Ciekaw jestem czy pojawi się postać z książek o Gwiezdnych Wojnach. Ten niebieski z czerwonymi oczami. Jak mu było?
Już się pojawił. Wspomniano o nim nawet w tym temacie.

Nicolai PW
11 maja 2017, 08:50
Kammer:
scenę z Leią przejmującą dyskietkę... Jaki to w ogóle miało sens? Wypuścili plany GŚ na pół galaktyki (chyba nawet była o tym mowa) i co? I nagrali to wszystko na jedną, jedną(!) dyskietkę?!



Dark Dragon:
Zasięg transmisji był ograniczony, było mało czasu + musi się to łączyć z Nową nadzieją.
Czemu to spojlerujemy? Rozumiem... jest to zakończenie Łotra Jeden, ale damn... to jest jednocześnie pierwsza scena Nowej Nadziei, to że Leia przejęła dane na temat DS1 wiemy od, bez mała, 40 lat ;)

Kastore PW
23 maja 2017, 15:49
Ale biednie wyglądają ci złoczyńcy :(


Ursus PW
23 maja 2017, 16:19
Myślę, że w epizodzie ósmym te postacie zostaną dobrze poprowadzone, lecz najbardziej zależy mi na Huksie. Czy dobrze widzę, że Phasma będzie dobywać oszczepu?

Teraz coś z innej beczki:

Alamar PW
1 czerwca 2017, 14:10
Kilka ciekawostek z przecieków Lego (czyli obrazki mogą zniknąć):

Gwiezdny Niszczyciel, ale co innego jest tu ważne...


...złoty ludek i czarna kuleczka.

C-3PO to Snoke! ;P

Bitwa o Hoth Coldh


Wiertarko-wkrętarka



Nie mam 100% pojęcia, czy nie są to czasem fejki, ale raczej nie.

Nicolai PW
1 czerwca 2017, 18:31
Oho, Pellaeon żywcem wzięty z Legacy ;) Jak to mówili? Że skasowali EU dla swobody twórczej?


Alamar PW
2 czerwca 2017, 11:25
A ten model Lego nie jest przypadkiem Finalizerem - Gwiezdnym Niszczycielem typu Resurgent?

Darth Ponda PW
3 czerwca 2017, 17:17
Na pewno Resurgent. Szkoda, że nawet obniżanie mostka w ISD jest zrzynką. :/

Kastore PW
3 czerwca 2017, 17:29
To ich uniwersum i mogą z nim robić co chcą, więc jaki sens ma mówienie o zrzynaniu?

Darth Ponda PW
6 czerwca 2017, 12:04
No właśnie nie mam pojęcia. To jakby okraść samego siebie.

Kastore PW
6 czerwca 2017, 12:07
Według ciebie nie mogą korzystać z rzeczy, które należą do nich, bo jest to kradzież? LOL

Hayven PW
6 czerwca 2017, 17:28
Może chodzi o wtórność, brak kreatywności i nieuzasadnione korzystanie ze starych i odstawionych w kąt pomysłów? Od razu mówię, że to tylko moja interpretacja wypowiedzi Pondy, bo sam się szczerze mówiąc nie orientuję za dobrze w sytuacji :/

Nicolai PW
6 czerwca 2017, 22:13
Darth Ponda:
No właśnie nie mam pojęcia. To jakby okraść samego siebie.
Nie chcę się czepiać, ale istnieje coś takiego jak "autoplagiat" ;) Poza tym tak jak Hayven zauważył, chodzi tutaj o skrajny brak kreatywności i skrajną wtórność. Poza tym to, że EU wyrzucili, bo "twórcza wolność" też zmienia postrzeganie sytuacji.

Nicolai PW
10 czerwca 2017, 17:42
Nie żyje Vader, niech żyje Vader ;)

Darth Ponda PW
11 czerwca 2017, 12:13
Co tam Vader (btw. mi się wydaje czy nawet logo jest to samo?), mamy pierwsze spojrzenie na nowego Battlefronta i nie dość, że tak jak poprzednik wygląda świetnie, to jeszcze nie będzie miał jego wad: zapowiedziano kampanię na singla, a wszystkie DLC mają być darmowe, do tego możliwość gry w trzech epokach... palce lizać.
http://star-wars.pl/News/22049,Live_stream_z_Battlefronta_II.html

Alamar PW
11 czerwca 2017, 12:19
Jasne. Naprawdę w to wierzysz? Przecież to EA, a oni żadnej szansy wydojenia kasy od graczy nie przepuszczą. :P
No i pomijam już Maula i klony w tym samym czasie czy (przestarzały) N-1 podczas Wojen Klonów. Tak, wiem, gra, ale mimo wszystko trochę "realizmu" można by zachować.

Nicolai PW
11 czerwca 2017, 12:42
Battlefront i realizm? Przecież to jest ze sobą sprzeczne. Ta seria polegała na tym, że możesz odegrać pojedynek Vadera z Maulem na Utapau... a co do zapewniej, że będzie to mieć zalety poprzedniej części, ale będzie pozbawione jej wad to sorry, ale nie wierzę...

Hayven PW
11 czerwca 2017, 12:43
A przepraszam, a jak było w pierwszym drugim Battlefroncie? :)

EDIT: To było do Ala.

@Nicolai - jak to: pojedynek Vadera z Maulem na Utapau? :o No bez przesady :p

Ale już na Mustafar można było chyba w drugiej części zagrać Maulem :)

Alamar PW
11 czerwca 2017, 15:54
Wiecie, ja rozumiem głupoty typu Palpie podczas Bitwy o Hoth czy Vader masakrujący Ewoki, ale oni przynajmniej należeli do swoich czasów. Ich obecność w teorii miała sens. Klony na Naboo? Podczas Wojen Klonów jak najbardziej, ale wtedy Maul od 10 lat podziwiał dno szybu w wytwórni plazmy (czy jaką tam rolę w "Plagiatusie" dorobiono tej lokacji). ;) A jeśli Maul, to skąd klony 10 lat przed ich "dorośnięciem"? Zamówiono je wszakże po jego śmierci.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 24 - 25 - 26
temat: Star Wars - Gwiezdne wojny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel