Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Creature Quest
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3

Kammer PW
25 marca 2017, 11:02
Rodzaj ataku zwykłego - tak.
Rodzaj ataku specjalnego - nie.

Alamar PW
12 kwietnia 2017, 07:37
Zostawię to tutaj:

Creature Quest Wiki - kreatury

EDIT:
A przy okazji uaktualnienie 1.2.
Nie wiem, czy dobrze rozumiem (dostępu do gry i uaktualnienia na razie nie mam), ale chyba to oznacza początek P2W? Nie, że gra nie faworyzowała dotąd osób, które używały dużo diamentów (legendarne stworki), ale te zmiany to raczej przejście z fazy "zachęcania graczy do nowego tytułu" do fazy "dojenia". :P

Cóż, gra dla "przyjemności" (questy) zapewne dalej pozostanie dla mnie, ale to raczej już wszystko.

Etharil PW
12 kwietnia 2017, 12:43
Anioł prawdopodobnie będzie dostępny w tym wyzwaniu za tydzień. Poza tym nie jest zbyt silny.

Alamar PW
14 kwietnia 2017, 15:11
Pograłem trochę w uaktualnioną wersję i wypada lepiej, niż się spodziewałem. Chociaż pozbawienie Bitew w Wieży możliwości farmienia stworów (usunięcie bonusów) wychodzi na minus, tak jak i ograniczenie DOT-ów do dwóch, nagrody tygodniowe za "wspinanie się" w pewnym sensie to równoważą.
Do tego doszła opcja oglądania filmików reklamowych za darmowe 5 diamentów (co 12 godzin).

Niestety, Wyzwania na minus, ponieważ teraz mamy trzy poziomy z trzema różnymi rodzajami nagród. Niby ma to zrównoważyć szanse graczy, ale w praktyce oznacza podział na lepszych i gorszych graczy. Cóż, ten tryb i tak mi nie przypadł do gustu i gdyby nie zadania codzienne, to w ogóle bym z niego zrezygnował.

Na wielki minus za to możliwość wpisania tylko jednego kodu od przyjaciół. Wprawdzie mamy specjalne nagrody za "zebranie" od 2 do 10 przyjaciół, ale jednocześnie nie można dodać ich bez użycia Google'a czy failbooka (chyba że o czymś nie wiem?).

Z tego co słyszałem, to też częstotliwość dropów stworzeń z zadań uległa zmniejszeniu.


Ogólnie zmiany dla kogoś, kto gra tylko raz na jakiś czas nie są najgorsze, ale też teraz by zdobyć porządne stwory (Legendarne czy z 3-4 DOT-ami) trzeba przeważnie użyć diamentów.

Andruids PW
14 kwietnia 2017, 15:39
Alamar:
tak jak i ograniczenie DOT-ów do dwóch,
Nie wiem o co chodzi, nie zauważyłem żadnych zmian w kropkach stworów.

Alamar:
nie można dodać ich bez użycia Google'a czy failbooka (chyba że o czymś nie wiem?).

Na ekranie zaproszenia masz napisany twój unikalny kod. Mój to np. KMeD$fqbn. Możesz go podać dowolnemu graczowi (który jeszcze nie wpisał żadnego kodu) w dowolny, wybrany przez siebie sposób.

Alamar:
Ogólnie zmiany dla kogoś, kto gra tylko raz na jakiś czas nie są najgorsze, ale też teraz by zdobyć porządne stwory (Legendarne czy z 3-4 DOT-ami) trzeba przeważnie użyć diamentów.
Na tym polu mało się zmieniło. Doszły za to nowe możliwości dla graczy płacących pieniędzmi.

Alamar PW
14 kwietnia 2017, 15:41
Wiem o tym, ale to ja chcę zapraszać przyjaciół, a nie podać kod komukolwiek, kto znajdzie go online. ;)
Poprzednio mogłem wpisać kody od innych, teraz mogę tylko jeden (zresztą to był Twój). :(

Soneilon PW
15 kwietnia 2017, 12:48
Witajcie wszyscy! Wiedziałem, że co jak co ale na Kwasowej Grocie znajdę kogoś kto gra w tą grę :) podsyłam swój kod, byłbym również zainteresowany kwasową gildią!

K21nPKubz

Gandalfik PW
17 kwietnia 2017, 14:26
Siemka jak jest jakaś aktywna gildia Kwasowej Groty to też się pisze
KAC1M9uXn

Alamar PW
15 maja 2017, 12:44
Kilka oficjalnych grafik epickich i legendarnych stworków oraz ich ulepszeń:































Alamar PW
16 maja 2017, 11:19


od lewej do prawej:
Storm Giant, Frost Giant Besiger, Fire Giant Incinerator, Enraged Keeper (Forest Giant), Cloud Giant

Minotaur Warchief, Lurker of the Deep, Iceshard Megalodon, Cyclopean Khan, Abomination Cannoneer

White Lady (Banshee), Vampire Overlord, Pyrosaurus Rex, Pyromancer, Primeval Hydra


EDIT:


Kolejna porcja bossów:

Ancient Gold Dragon, Ancient Blue Dragon, Ancient Black Dragon,
Ancient White Dragon, Ancient Red Dragon, Ancient Green Dragon.




Marid Stormlord (niebieski dżinn), Ifrit Pyrelord (czerwony dżinn), Divine Peri (biały dżinn),
Storm Rider Wokung (Małpi Król tudzież Son Goku :P), Grand Valkyrie, Exalted Kirin,
Sandworm Earthgorger, Lich of Hatred, Ice Queen


Gandalfik PW
16 maja 2017, 13:04
Z tego co widzę to w drużynie masz Feniksa, który też jest legendarką z tego co wiem wypadało by dodać :) .

Alamar PW
16 maja 2017, 14:58
Wszystko w swoim czasie - te stworki, które mam, muszę wpierw ulepszyć i potem będę mógł pokazać ich trzy formy/poziomy.

krasnolud99 PW
16 maja 2017, 16:19
W jaki sposób "wypadł" Ci feniks? Teraz poluje na niego gdyż przydałoby mi się legendarne stworzenie z koloru czerwonego, a najbardziej feniks mi odpowiada

Andruids PW
16 maja 2017, 16:22
Feniksa i inne legendarne stwory można przywołać za pomocą diamentowych, kolorowych, mitycznych i legendarnych idoli. Większa szansa na legendarnego stwora jest też przy przyzwaniu 10 stworów za 800 diamentów. No i oczywiście, za zajęcie min. 25 miejsca w złotej lidze rozgrywek pvp, w których do wygrania są właśnie legendarne stwory (co dwa tygodnie).

Ja dostałem jednego z czerwonego idola, a drugiego za 800 diamentów.

Alamar PW
18 maja 2017, 10:33
Kolejna porcja bossów:

Titan Blademaster, Corrupted Angel, Archdemon
Wicked Medusa, Sovereign Genie, Noxious Sludge Hulk



I coś z moich zbiorów (atak zmieniałem kilkukrotnie, więc może być inny od przypisanego):


Andruids PW
6 lipca 2017, 03:54
serio? xD


Alamar PW
6 lipca 2017, 07:13
3:51

Spać nie możecie? :P

Kammer PW
6 lipca 2017, 08:10
W sumie myślę nad powrotem do gry - wcześniej skutecznie odrzuciła mnie monotonia, gra mi się po prostu znudziła...

Czy w przeciągu ostatniego kwartału dodano coś nowego/ciekawego prócz przeróbki Wieży?

Alamar PW
6 lipca 2017, 12:17
Cóż, ostatnio dodano przerobioną mapkę z białego Wisha, gdzie można było zyskać zielonego Draconic Templara... i w efekcie obecny tryb PvP stał się nudny i ciężki do przejścia dla graczy, którzy nie mają wymaksowanej drużyny bossów.
Mapki już nie ma, więc jak ktoś się na nią nie załapał, to jest do tyłu (aż do czasu najbliższego nerfa :P).

Oprócz tego obecnie (lipiec) masz codzienne nagrody za samo logowanie się do gry. Warto to uczynić, bo nagrody akurat są dobre.



Szansa na wydropienie stworów (zwłaszcza 3x i 4x doty) została zwiększona.

Wieża ma mieć losowych bossów na najwyższych poziomach zmiennych w zależności od tygodnia (np. Piromantka albo Sfinks).

Poza tym wkrótce następny event oraz dwaj nowi bossowie do "kupienia" (czyli z losowych skrzynek): Cerber i Anubita.

No i wciąż czekamy na jakieś szczegóły odnośnie nowego zapowiedzianego trybu gry:



Alamar PW
31 sierpnia 2017, 22:48
Rzut oka na nadchodzący tryb Kingdom - czyżby był to HoMM w wersji minimalistycznej?


I trochę o zmianach w Lochach
strona: 1 - 2 - 3
temat: Creature Quest

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel