Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 29 - 30 - 31

Nitj'sefni PW
3 marca 2017, 20:11
Zapowiedziano sequel gry Middle-earth: Shadow of Mordor.

Nicolai PW
9 marca 2017, 13:33

Nicolai PW
19 kwietnia 2017, 11:53
Fronda zrobiła listę gier wartych obczajenia ;)

Szaman PW
19 kwietnia 2017, 13:04
Gry zawierające elementy satanizmu i okultyzmu:
...
...
...
RollerCoaster Tycoon!

No rzesz 500 godzin przegranych i żadnego pentagramu czy belzebuba nie znalazłem ;D

O dziwo niema naszej kochanej serii MM gdzie ba możemy dowodzić armią szatanów xD

Lord Baffourd PW
19 kwietnia 2017, 13:38
To teraz już wiem czemu ta krew kapała z monitora za każdym razem, gdy odpalałem RollerCoaster Tycoon. A resztę gier już usunąłem z półek - jednak było coś na rzeczy, bo jak spryskałem wodą święconą to syczało. Dobrze, że powstają takie artykuły!

Turtle PW
19 kwietnia 2017, 15:04
Ufff... Wspaniale, że Agony jest bezpieczne dla dziatwy. Bardzo dobrze, że artykuł powstał. Teraz mogę z czystym sumieniem grać Chaosem w Dawn of War.

Warmonger PW
19 kwietnia 2017, 15:06
Cytat:
Gry zawierające elementy satanizmu i okultyzmu:
...
...
...
RollerCoaster Tycoon!

No rzesz 500 godzin przegranych i żadnego pentagramu czy belzebuba nie znalazłem ;D
Na pewno układałeś pentagramy z torów i nie chcesz się przyznać :P

Andruids PW
19 kwietnia 2017, 15:21
Szaman:
RollerCoaster Tycoon!

No rzesz 500 godzin przegranych i żadnego pentagramu czy belzebuba nie znalazłem ;D

Ktoś chyba nie słyszał o "Zwariowanej Przejażdżce Pana Kostka".


Darth Ponda PW
20 kwietnia 2017, 12:03
A Simsy? Przecież tam można zostać demonem i czciś szatana!

anonim1233 PW
20 kwietnia 2017, 23:49
W których??

Zachari PW
21 kwietnia 2017, 07:42
To był sarkazm, jeżeli simsy faktycznie znalazły się na tej liście (nie wiem bo nie mogę jej otworzyć) to raczej oczywiste z jakich powodów.

Darth Ponda PW
21 kwietnia 2017, 15:29
Nie znalazły, ale choćby w dwójce: można zostać wampirem, a przecież pierwszym wampirem był Judasz (podobno) - takoż czcić szatana. Że też o pogańskich bożkach gniewających się za wrzucanie mydła do fontanny nie wspomnę.

Ursus PW
9 maja 2017, 18:52
Najnowszy wyciek z nowego Assassin's Creed, którego podtytuł będzie raczej brzmiał Origins, a nie Empire:

Turtle PW
9 maja 2017, 20:07
Battlefield 1- Wielka Wojna
Nowy CoD - 2 WW
Kolejny AC - Egipt
Cofanie się w czasie stanie się teraz nową modą w grach jak poprzednio zombie.
Taki tam scenariusz.

Belegor PW
11 maja 2017, 00:09
Patrząc na chronologię herosów od Ubi - to oni byli już pierwsi w cofaniu się w czasie.

A co sądzicie o Total War: Warhammer. Takie nagłe przejście do innych klimatów to dobry pomysł?

ewerlordxp PW
11 maja 2017, 09:21
Był Total War: Warhammer
Idąc chronologicznie następny będzie:
Total War: Warhammer 40K
I ja to chcę.
Bo akurat system Total War może wsiąknąć wszystkie obecnie strategie i jakoś dobrze na tym wyjść.
Chociaż Ubiksoft raczej nie zgodzi się na:
Total War: Mighr and Magic: Heroes
A szkoda, bo mogłoby być miodne.

cyklop321 PW
11 maja 2017, 16:05
A ja polecam zagrać w grę The Binding Of Issac Afterbirth + to fajna gra specjalnie dla was. Tak wiem, że to od 18 lat ale ta gra jest super.
PS: Ja tym nie spamuje jakby coś

Nemomon PW
11 maja 2017, 16:28
Ja gdybym miał polecać grę, to z całego serca bym polecił Evoland 2. Część pierwsza w zasadzie nie ma jako takiej fabuły, za to dwójka jest nią przepełniona. A jak ktoś się nad nią dłużej zastanowi, to jest również ona dosyć mocno skomplikowana i nie wszystko, o czym się w grze dowiadujemy, jest rzeczywiście tym, czym myśleliśmy że jest. Ponadto w grze jest ogrom nawiązań do Dragon Balla (w tym nawet cały dungeon poświęcony Dr Gero).

http://store.steampowered.com/app/359310/Evoland_2/

Godzilla PW
11 maja 2017, 20:22
Zwiastun nowego Total War na silniku gry.

Turtle:
Battlefield 1- Wielka Wojna
Nowy CoD - 2 WW
Kolejny AC - Egipt
Far Cry Primal - 10 tysięcy lat przed naszą erą.

Nicolai PW
23 maja 2017, 22:47
Ubi wydaje książkę kucharską z serii Assassin's Creed. Wszyscy wiemy kto jest następny na celowniku ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel