Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 - 37

Magiellan PW
30 grudnia 2016, 13:11
Bychu

Nie ma problemu. Mogę rozmawiać o piłce... Z racji miejsca zamieszkania, moją ulubioną/ukochaną drużyną piłkarska jest Jagiellonia ( tak, choć może wydawać się to dziwne śledzę naszą rodzimą ekstraklasę... ). Natomiast moją ulubioną drużyną zagraniczną jest Manchester United. Wierzę, że Czerwone Diabły niebawem się odbudują po odejściu Legendarnego Fergusona.

Natomiast najbardziej nie lubianą przeze mnie drużyną jest Real Madryt, a piłkarzem Crystyna...

Ulubionego piłkarza obecnie chyba jako takiego nie mam choć bardzo lubię oczywiście Lewandowskiego

Jeśli chodzi natomiast o ulubionych piłkarzy którzy już nie grają to mimo bardzo trudnego wyboru wskazał bym chyba na Thierrego Henrego.

Dalej jeśli chodzi o trenerów, to z obecnych wskazał bym na Diego Simeone, Antonio Conte i Jose Mourinho... A z byłych to oczywiście Sir. Alex Ferguson

W dużym skrócie to chyba wszystko... Dodam jeszcze jako ciekawostkę, że choć fakt, że całkowicie amatorsko, ale jednak swego czasu sam trochę kopałem... Niestety nie tak dawno doznałem pewnej kontuzji i ona chyba kończy moją amatorską karierę...


Ps: Gdybyś jeszcze był tak uprzejmy i wskazał mi dokładną lokalizację tegoż forum o którym wspomniałeś byłbym wdzięczny...

Bychu PW
30 grudnia 2016, 13:18
The Game:
Gdybyś jeszcze był tak uprzejmy i wskazał mi dokładną lokalizację tegoż forum o którym wspomniałeś byłbym wdzięczny...

Jakiego forum, do Groty? Grota to my. My z tego leczymy. Mając Alamara, który się czepia ciągle ciężko jest nie przesiąkać ortografią. A już na pewno podstawami. :P

Magiellan PW
30 grudnia 2016, 13:20
Bychu

Spoko. Ty pisałeś o czacie. Sorrka nie doczytałem dokładnie...

Bychu PW
30 grudnia 2016, 13:25
Pisałem o czacie, na który trafiłeś. Bo widziałem, że byłeś przez chwilę. :P Link masz na belce u góry. Albo tutaj.

Arkaradiat PW
18 kwietnia 2017, 00:23
Witam, od jakiegoś czasu byłem tu jako gość i chyba przyszedł czas aby się pokazać. Więc jestem ;D

Południca PW
21 kwietnia 2017, 12:48
Elo wszystkim! Jestem-jak sama nazwa wskazuje - Południcą*. (Nie)jestem tu nowa. Piszę jedynie lekko po południu,ponieważ jestem wtedy w dobrym humorze,bo świeżo po zamordowaniu kolejnych chłopów. 


Do napisania!(Lub zobaczenia,hahaha 😈)

Południca 🌞




*Mitologia Słowiańska się kłania!

cyklop321 PW
8 maja 2017, 20:01
witam wszystkich mieszkancow groty tej nazywam sie kacper ale mowcie mi cyklop czy jak tam bedzie pasowalo. jestem na tej stronie od konca 2013 roku ale dopiero dzisiaj sie zarejestrowalem mam na dzieje ze pomozecie mi sie tu rozgoscic bo ja tego wszystkiego nie ogarniam serio.

PS. nie moge pisac polskich znakow z powodu klawiatury lub czegos w systemie.

Drwal PW
8 maja 2017, 21:40
Z opóźnieniem, ale witajcie nowe istoty. ;)

cyklop321 PW
9 maja 2017, 16:41
Pomożecie mi się tu oswoić, proszę?
PS: ja też z opóźnieniem xD

Kastore PW
9 maja 2017, 16:43
Nie.

cyklop321 PW
9 maja 2017, 16:48
Kastore, a to niby czemu?

MinosKing PW
9 maja 2017, 17:07
@Południca witaj miło cię poznać. ;]

@cyklop321 witaj ciebie również miło poznać. Jeśli będziecie mieli jakiś pytania odnośnie którychś z tematów to piszcie, a ktoś zawsze wam na nie odpowie.

Cóż pozostaje mi powiedzieć? Witajcie w naszym gronie grotowiczów. :P

Alistair PW
9 maja 2017, 17:59
@Cyklop321 - ee, bo się nikomu nie chce ;P? Ostatecznie ośmieliłeś się wejść do Groty Najstraszniejszego Smoka w jakimkolwiek uniwersum. A jego podwładni wcale nie są milsi. Radź se sam, powodzenia. Ale spoko. Jeśli nie wyskoczysz z tematem typu "mam pomysł na nowe miasto, zróbcie je sami", to masz już pewne szanse na przeżycie :)

cyklop321 PW
9 maja 2017, 18:28
Ok, dzięki za radę, chyba...


BychuBychu Radzę zacząć stawiać polskie znaki, wielkie litery i przecinki. Inaczej posty mogą zacząć znikać.

cyklop321 PW
9 maja 2017, 19:31
Bychu, lubię Cię i w ogóle, ale ja nie mogę, bo mam coś nie halo z klawiaturą albo Windowsem, nic na to nie poradzę, przyzwyczaj się do tego stary.


Alistair PW
9 maja 2017, 19:34
Tak, zwłaszcza wielkie litery i przecinki to wina kompa :P

Bychu PW
9 maja 2017, 19:45
Ale ja Ci coś na to poradzę. Przecinki, wielkie litery i kropki nie są od niczego zależne. A polskie znaki możesz sobie jak dla mnie kopiować z Google. Średnio mnie to interesuje, naprawdę. Kolejne niestaranne posty będę kasował. Dziękuję za uwagę, możecie się rozejść.

Kuririn PW
9 maja 2017, 19:49
Alistair:
Tak, zwłaszcza wielkie litery i przecinki to wina kompa :P
No, a co ty myślałeś? Takie czasy!

cyklop321 PW
9 maja 2017, 20:48
Oj dobra, jak chcecie, to jakoś wytrzymam, to nie może być aż tak trudne. Chyba....

MinosKing PW
9 maja 2017, 21:03
Cyklop321 a sprawdź w opcji regionalnych i językowych czy masz ustawione na polski, a nie np. na angielski? Bo być może to jest powodem braku polskich znaków u ciebie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel