Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 16 - 17 - 18

J. M. Sower PW
25 marca 2017, 17:31
Thanks Orzie. ;)

Już jakiś czas temu zastanawiałem się nad użyciem Driad autorstwa Nepha, jednak tamten model byłby dość problematyczny w przeniesieniu do skali M&M. Wziąłem zatem model (już od dawna gotowy, lecz nie publikowany ;P) odtworzonej przeze mnie rusałki z H3 i zaadoptowałem go do skali M&M. Póki co brak jednak animacji. Co o tym sądzicie?


Ps. Tak w zasadzie to już kiedyś opublikowałem render ulepszenia na DeviantArcie. Swego czasu przesłałem modele Kuririnowi, zatem gdy on się za nie zabierze (tworząc dodatkowe ulepszenie), to będziecie mogli zobaczyć więcej w skali H3. ;)

Yaaqob PW
25 marca 2017, 18:14
Wcielenie piękna. ^^ ;D

Szaman PW
25 marca 2017, 18:30
Wersja freda byłaby lepsza xP

J. M. Sower PW
25 marca 2017, 19:05
@up, w zasadzie, to mógłbym po wydaniu pełnej wersji moda pokusić się o wyrenderowanie choćby tej istoty w wersji bardziej hardcore'owej, i spakowania tego do małego patcha. ;P Ku pokrzepieniu serc różnych "Fredów". xD

Szaman PW
25 marca 2017, 20:09
"Fredy" tego świata będą wdzięczni xD

Alistair PW
25 marca 2017, 20:48
bjutiful ;) Serio, ślicznie wygląda.

Sir Galuf PW
25 marca 2017, 21:12
Ładna rusałka! Super, że ten mod się rozwija!! Trzymam kciuki :-)

Felag PW
25 marca 2017, 21:19
Ładne.

Hayven PW
25 marca 2017, 21:20
Mówimy "nie" wersjom Freda! Stop seksualizacji i uprzedmiotawianiu rusałek!

Świetnie ci ten model wyszedł, Sower :)

Tarnoob PW
26 marca 2017, 14:00
Piękna. :‑) O jak cudownie byłoby zobaczyć w MM więcej stworów z H3.

J. M. Sower PW
5 kwietnia 2017, 19:33
Z racji tego, iż trochę się rozchorowałem, to nie jestem w stanie pracować nad niczym specjalnym. Jednak gdy odzyskałem trochę sił, to przysiadłem do odświeżenia interfejsu. Na screenie prawie wszystko jest zmienione, aczkolwiek jest kilka niedoróbek i brak paru ozdób na dolnym panelu. Oczywiście, gdy przerobię cały interfejs, będę mógł złożyć to w mini moda pod oryginalną wersję i udostępnić.

Ps. Ta zmiana będzie łatwa do usunięcia z mojego moda. Gdy ktoś będzie chciał widzieć oryginalne kolory, wystarczy, że usunie odpowiedni plik archiwów. ;)

Hiro PW
5 kwietnia 2017, 19:58
Nie jestem pewien, czy wpłynie to jakkolwiek na wrażenia z rozgrywki, ale jest bardzo ładnie, podoba mi się.

Kuririn PW
5 kwietnia 2017, 20:03
Sower, marnujesz się tutaj! Ogólnie rzecz biorąc - Good Job!

mortis PW
6 maja 2017, 14:08
Taka młoda osoba z takim potencjałem, gratuluję:)
Świetna robota warta docenienia tym bardziej, że do ósmej części sagi might and magic nie ma w ogóle modów. Na Echo of Destruction przyjdzie bowiem poczekać dobrych kilka lat o ile w ogóle powstanie, ponieważ ostatnie info o modzie pochodzą bodajże z 2015 roku, a od tego czasu cisza.
Ja osobiście z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój twojej modyfikacji jako że ta część sagi to moja ulubiona:)
Chciałbym ci jakoś pomóc w pracy, aczkolwiek chyba nie bardzo mam jak, ponieważ moje jedyne osiągnięcie moderskie w grze to zbalansowanie klas poprzez zmiany w tabelce z umiejętnościami.
Mogę więc w związku z tym co najwyżej podać ci kilka swoich pomysłów na aktualne klasy występujące w MM8, jeśli oczywiście chciałbyś o tym porozmawiać.
Póki co trzymam kciuki za projekt, aby starczyło ci czasu, cierpliwości i motywacji do dalszych prac nad tą modyfikacją(jak i nad tą do MM7, bo widziałem że też coś tam tworzysz).
Pozdrawiam

Sir Galuf PW
6 maja 2017, 15:26
Mam pytanie, czy przywrócisz do gry możliwość wyboru po której stronie chce się stać (wiesz, dobro i zło) z M&M 7? Fajnie by było. Naprawdę trzymam kciuki za rozwój Twojego moda. Powodzenia!

J. M. Sower PW
6 maja 2017, 15:36
@mortis, możesz podesłać swoje dane na temat klas. W moim modzie parę oryginalnych klas będzie zmodyfikowanych, jednak mogę twoje dane jakoś zaadaptować.

@Sir Galuf, ciężko mi teraz ostatecznie stwierdzić jak będzie wyglądać dalsza część fabuły, jednak w trakcie tworzenia mam zawsze na uwadze wręczenie graczowi możliwości wyboru. Póki co MMExt nie daje mi możliwości dodania filmu i dyplomu dla drugiej wersji zakończenia, jednak GrayFace pisał, że będzie to możliwe w przyszłości.

J. M. Sower PW
16 maja 2017, 14:06
Tadam! Oto jegomość Gnom, po prawej w częściowym uzbrojeniu (jego wizerunek może się jeszcze częściowo zmienić).


Gnomy będą zastępować w grze Trolle i będą klasą wspierającą innych swoją znakomitą znajomością kupiectwa, identyfikacji, naprawy itd. Będą także zaznajomione z magią żywiołów. Jednak ich minusem będzie najmniejsza jak dotąd żywotność. Zatem, klasa ta będzie raczej pasować na piąte miejsce w drużynie i będzie pozwalać wojownikom itd. skupiać się na rozwijaniu umiejętności ofensywnych.

Od strony fabularnej Gnomy będą swego rodzaju nieliczną elitą intelektualną, w niewielkiej Karigorskiej społeczności Czerwonych Krasnoludów. Same krasnoludy nie będą już jednak grywalną klasą.

Poza tym, ostatnio za namową Mortisa postanowiłem, iż klasy postaci będą miały bardziej ograniczoną ilość umiejętności, lecz większą ich liczbę będą mogły podnieść do poziomu arcymistrza.

Ps. Nie chciałbym jednak, abyście sądzili, iż cały ostatni czas spędziłem tylko na tworzeniu tej postaci. ;) Prace może nie posuwają się w zabójczym tempie, jednak wciąż prą do przodu.

Sir Galuf PW
16 maja 2017, 16:33
Całkiem fajny pomysł! Pierwszy raz od M&M2 będzie można grać gnomem! Ja bym mu zrobił wyraźniejsze wąsy. Fajnie by było gdyby Gnom miał już na starcie zdolność naprawy przedmiotów ;-)

Kammer PW
16 maja 2017, 16:37
Galuf ma rację, jak zobaczyłem ten obrazek, to sobie pomyślałem, że to jest jakiś niski człowieczek.

Może dać mu bardziej pucołowate policzki? Bardziej odstające uszy? Krzaczastsze brwi?

Sir Galuf PW
16 maja 2017, 16:40
Mógłby być też delikatnie niższy i krępszy, a także posiadać trochę większy nos.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 16 - 17 - 18
temat: [mod] M&M8 - Rebirth

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel