Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Kuźnia Dusz
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3

Hieronim PW
22 kwietnia 2017, 17:42
Wybacz. Zasugerowałem się, że skoro temat jest o kuźni to nie muszę o tym pisać. Znam ten link i ponieważ jestem już zalogowany to po wejściu do niego wyskakuje mi ten komunikat, że mi nie czyta danych.

http://imgur.com/a/iyQqv

Acid Dragon PW
22 kwietnia 2017, 23:37
Do Kuźni Dusz pierwotnie można się było dostać przez kilka różnych adresów, z czego chociażby najbardziej popularny dziś nie działa. Dlatego lepiej nie zakładać żadnych "oczywistości" i podać jak najwięcej danych ;).

Sprawdziłem dziś działanie Kuźni Dusz z podanego przeze mnie adresu i generalnie wszystko wydaje się działać. Toteż raczej wykluczam, że padły jakieś serwery, czy że strona przestała funkcjonować.

Być może problem faktycznie jest z Twoim kontem. Zacznij od najbardziej banalnej rzeczy i sprawdź, czy na koncie Uplay "kolg4" faktycznie masz podpięte Heroes VI. Wyświetlenie profilu konta "kolg4" na uplay wskazuje, że ma 3 poziom i 0 gier. Jeśli miałeś na tym koncie jakieś gry, a Uplay twierdzi, że nie masz żadnych, to proponuję zwrócić się bezpośrednio do supportu Ubisoftu.

Hieronim PW
10 maja 2018, 23:15
Normalnie mi wszystko działało, aż tu nagle dzisiaj przy próbie logowania dostałem komunikat, że wystąpił błąd. Jak możecie to sprawdźcie jak jest u was. Ciekawe, czy to tylko u mnie czy może oficjalnie kuźnia padła. Jeszcze kilka dni temu działała. Jeśli wyjdzie, że to koniec to i tak jak na Ubi długo się trzymała :D

Xesasi PW
15 maja 2018, 09:09
Do problemu z kuźnią dochodzi problem z samym confluxem. Od wczoraj po poludniu nie mogę się połączyć, a rano jeszcze mi działał.

Hieronim PW
15 maja 2018, 20:25
Rzeczywiście :O czyli ogólnie padło Heroes VI, ale beka

Alamar PW
16 maja 2018, 07:31
Conflux dzisiaj mi działał, choć nie chciał odczytać/odblokować nagród z Uplaya (dodatkowe miejsce na piątą zdolność choćby).

A Kuźnia najwidoczniej ist kaput.

Xesasi PW
27 maja 2018, 15:31
Wraz z upadkiem kuźni dusz, bronie już nie zdobywają doświadczenia podczas grania...

Sobieski PW
1 czerwca 2018, 17:00
Na czym dokładnie polega problem z "Kuźnią dusz" i Confluxem? Właśnie jestem zalogowany w Confluxie i w zakładce "Kuźnia dusz" normalnie wyświetlają mi się bronie rodowe.

Alamar PW
1 czerwca 2018, 17:10
Kliknij na link w swoim poście.

EDIT:
Strona chyba wróciła, ale u mnie jak nie działało, tak nadal nie działa.

Sobieski PW
1 czerwca 2018, 19:26
Kliknąłem.

Do Confluxu się zalogowałem, zakładka "Kuźnia dusz" działa, bronie rodowe widzę.

Czyli "chyba" wszystko dobrze. Przynajmniej u mnie.

Hieronim PW
2 czerwca 2018, 12:34
Potwierdzam. Wróciło i działa.

Xesasi PW
2 czerwca 2018, 14:43
30 maja wróciła kuźnia dusz, ale nie pisałem o tym, bo nie sądziłem, że oprócz mnie kogoś to może jeszcze interesować. Wszystko wróciło do normy tyle, że 5 cecha rodowa jak nie działała tak i nie działa.

Kammer PW
2 czerwca 2018, 14:56
Nie pamiętam dokładnie, ale ona czasem od samego początku nie działała?

Alamar PW
2 czerwca 2018, 15:09
Och, działała jak najbardziej... kiedyś.

Xesasi PW
2 czerwca 2018, 15:29
Weszła ona wraz z dodatkiem SoD i teraz na zmiane działa, nie działa, działa, nie działa... Jedyne co jest dobre w tym to jak ustawimy sobie ceche rodową numer 5, a potem ją nam "wyłaczą" to bonus w grze jest aktywny. Nie można tylko przy tym grzebać, bo nie ustawimy jej znowu.

Xesasi PW
21 sierpnia 2018, 00:19
Wracając do rozmowy, jeżeli kogoś to interesuje. 5 cecha rodowa znów działa prawidłowo, tak jak zresztą inne funkcje Confluxa.

Sobieski PW
1 lutego 2019, 23:00
Działa wam Kuźnia Dusz i Conflux ogólnie? Ostatni raz logowałem się 1 czerwca zeszłego roku i wszystko było dobrze. Xesasi logował się 21 sierpnia i wszystko było dobrze. Teraz jak loguję się na adres podany w moim poście na poprzedniej stronie to "nic się nie dzieje"*.

* Nic się nie dzieje, to znaczy, że jak podam dobry e-mail i złe hasło, to wyskoczy mi informacja że podałem złe hasło. Natomiast jak podam dobry e-mail i dobre hasło, to po chwili logowania cofa mnie do tego samego miejsca, ale gdzieś mnie loguje, bo przed próbą logowania jak wejdę na stronę blogu Heroes 7 jestem niezalogowany, a po próbie logowania jestem zalogowany.

Alamar PW
2 lutego 2019, 07:03
Nie, Kuźnia mi nie działa i nigdy nie działa. :P
Jednak z tego co jakiś czas temu czytałem, Conflux i tym samym Kuźnia działają wybiórczo - raz działają (niektórym) bez problemu, innym razem są wyłączone. Do tego znikający odblokowany 5. slot na umiejętnośc startową. Chyba zależy to od serwerów Ubisoftu/U(won't)playa, przez które co jakiś czas te problemy powracają (a potem są naprawiane).

Hieronim PW
2 lutego 2019, 09:32
Conflux ładuje się wieki, ale działa :D Natomiast jeśli chodzi o kuźnię... Loguje się, jest ekran ładowania po czym następuje restart i logowania nie było.

Sobieski PW
2 lutego 2019, 18:29
Hieronim, pamiętasz kiedy ostatnio Ci działała Kuźnia Dusz? Z tego co widzę, to na pewno w czerwcu.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Kuźnia Dusz

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel