Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Przygody Gunduli - Głosowanie w sprawie jej wyglądu
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Który portret ci się najbardziej podoba?
GundulaX1 (0)
 
 0%
GundulaX2 (1)
 
 2%
GundulaX3 (3)
 
 7%
GundulaX4 (23)
 
 56%
GundulaX5 (0)
 
 0%
GundulaX6 (14)
 
 34%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2

Sir Galuf PW
4 kwietnia 2017, 16:25
Ej! Ta nowa Gundula jest jeszcze lepsza niż poprzednie! I like it!!!

Szaman PW
5 kwietnia 2017, 22:48
*Mini nekro... Odświeżam temat, proszę wybrać portret który ci się najbardziej podoba.Głosowanie do 17 Kwietnia.

*Nekro dozwolone przez strażnika:)

Felag PW
5 kwietnia 2017, 23:56
Spokojnie, Szamanie. Możemy Ci tu utrzymać wątek przy życiu bez takich sztucznych postów. ;)
A żeby coś wnieść z tym postem, to powiem że wolę szósty portret. Wydaje mi się najbardziej wpisywać w styl Heroesów. I gdyby wyniki ankiety się utrzymały, to warto żebyś oficjalnie udostępnił obie wersje - czwartą i szóstą.

Szaman PW
9 kwietnia 2017, 00:41
Głosowanie przedłużone o 3 dni:) z powodu spalonego zasilacza. Prace nad kolejną mapę jest przedłużona:( a chciałem się wyrobić przed świętami:(

Głosowanie do 20 Kwietnia

Kastore PW
9 kwietnia 2017, 03:22
Ale po co przedłużać? I tak już nic się nie zmieni.

Hayven PW
9 kwietnia 2017, 11:25
Szamanie, jedyne wytłumaczenie dla imienia Gunduli podane przez Ciebie jest takie, że tutaj jest ona człowiekiem, chyba że się mylę. Czy tylko ja nie widzę w tym logiki? Skoro w Twierdzy jest już parę bohaterek ludzkich, to po co zmieniać ogrzycę? Jeśli dla biografii, to i imię można by zmienić, skoro rasę już się dało. Mówię poważnie, do obecnej kandydatki na portret pasuje jak pięść do nosa.

Kastore PW
9 kwietnia 2017, 12:36
Proponuję imię Diana.

Szaman PW
14 kwietnia 2017, 23:24
Cytat:
Szamanie, jedyne wytłumaczenie dla imienia Gunduli podane przez Ciebie jest takie, że tutaj jest ona człowiekiem, chyba że się mylę.

Szukasz logiki w grze fantasy/sf-ficion?:P Gundula to dość charakterystyczne imię w tej grze. Imię Gundula + Heroes3 = Twierdza.

Zresztą dla mnie Gundula brzmi dość "Barbarzyńsko". Więc imię pozostało, jakie jest:) Zwykła gra skojarzeń nic poza tym.

A tak poza tym nie chce mi się już bawić Menu głównym:P Wiesz jak trudno robi się menu pod ERE2!

Przypomina...
Głosowanie do 20 KWIETNIA, zachęcam gorąco do głosowania, póki jest czas!

Cytat:
Proponuję imię Diana.
Kunegunda!

Krukov PW
15 kwietnia 2017, 02:08
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=3253&pid=137342&page=1#137342

^Ta Gundula podoba mi się chyba najbardziej ^.^ chociaż widocznie będzie odstawać od Heroesowego stylu. Ale to jest Twój mod i ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Btw. te wszystkie portrety to Twoje prace?

Szaman PW
20 kwietnia 2017, 01:09
Koniec Głosowania!
Ogłaszam, że wygrała GundulaX4 (szok! Niedowierzanie! :P)

Zatem ten portret będzie już stały:)

Nowa mapa kampania z kolejnymi Przygodami Gunduli, odroczona do majówki:) Mój nadmiar ambicji sprawił, że pospolita L okazała się za mała i byłem zmuszony zrobić kolejną mape XL, która też ledwie mieście to, co zrobiłem xD

No i walczę z nadmiarem ERM, które jest diabelnie czasochłonne i dołujące (ciągłe errory lub coś nie działa).

Andruids PW
20 kwietnia 2017, 01:26
Zrób ankietę na temat imienia bohaterki. Jej wynik... może Cię zaskoczyć ; >

Szaman PW
20 kwietnia 2017, 01:36
Cytat:
Zrób ankietę na temat imienia bohaterki. Jej wynik... może Cię zaskoczyć ; >

Co wy macie do tego imienia! xD Moja bohaterka to barbarzyńca, wywodzi się z ludu wojowników. A wasze propozycje są zbyt ucywilizowane:)

Z tego co udało mi się wyczytać to Gundula po niemiecku Gwen czyli po polsku Gwendolina:)
A samo znaczenie Gundula oznacza Wódz:) Pasuje idealnie.

Andruids PW
20 kwietnia 2017, 01:54
Gundula jest już istniejącą bohaterką - GOBLINKĄ! Twoje jawne lekceważenie kanonu jest po prostu denerwujące dla wielu fanów trójki. Zwłaszcza, że jest kilka ludzkich bohaterek Twierdzy. Taka Shiva na przykład jest barbarzynką.

Szaman PW
20 kwietnia 2017, 02:14
Cytat o Przygodach Gunduli:
...Akcja historii dzieje się w alternatywnej rzeczywistości...
Choć jakoś tego szczególnie nie obrazuje w grze.
- Akcja toczy się po śmierci Kilgora z rąk Gelu (który teraz jest królem Avlee)
- Kreeganie nie zostali permanentnie pokonani
SPOILERY:
- Nekromanci zyskali nowych "sprzymierzeńców" nie z tego "świata".
- Z "gwiazd przybyli" starzy nowi-przybysze.

itd...

Nigdy nie rozmyślałem w wstecz co się działo w tej mojej alternatywnej rzeczywistości, bo to nie jest dla mnie istotne, czy dla fabuły którą tworze. Nie musi wszystko by wytłumaczone od A do Z, daje swoim odbiorom okazje na puszczenie wodzy wyobraźni. A mi na zmienianie żywnie co się podoba, bez szczególnego tłumaczenia.

Bo odpowiedz zawsze będzie ta sama "bo, alternatywna rzeczywistość"..

Kammer PW
20 kwietnia 2017, 07:00
To ja w sumie zamknę ankietę.
strona: 1 - 2
temat: Przygody Gunduli - Głosowanie w sprawie jej wyglądu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel