Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Belegor PW
7 kwietnia 2017, 18:21
Nie wiem co zrobiło Ubisoft, ale teraz po zalogowaniu do uplaya, nie mogę zagrać. Kiedy gra kończy się ładować pojawia się komunikat o tym, że Uplay nie jest zainstalowany i żeby zagrać potrzeba "połączeń" z kilkoma programami uplaya, więc najlepiej zainstalować z www.uplay.com
Co jest grane?! Przecież mam uplaya i nawet aktualizował się ostatnio. Co mam zrobić, aby nie stracić danych z gry?

dvoytek PW
7 kwietnia 2017, 19:05
@Belegor
Próbowałeś zweryfikować pliki gry?

Belegor PW
7 kwietnia 2017, 19:52
Próbowałem - wyszło na koniec, że trzeba było odinstalować uplaya i zainstalować ze strony. Udało się, ale pod żadnym pozorem nie usuwajcie podczas dezinstalacji również gier.

Wlochu04 PW
23 czerwca 2017, 11:25
Cześć, mój komputer nie czyta plików zapisanych w chmurze, opiszę co mogło się stać. Zawsze po zakończonej grze wyskakiwało powiadomienie:, ,Nie udało się zapisać plików w chmurze". Ostatnio zainstalowałem Herosów 7 na komputerze siostry. Po tygodniu chciałem zagrać na moim komputerze, gdy włączyłem Herosów 7 wyskoczyło powiadomienie, , Nie udało się wczytać plików z chmury". Straciłem wszystkie zapisy, Gier gorącego krzesła, jak i cały zapis z Kampanii (a doszedłem dość daleko). Moja teoria jest taka, że komputer siostry zapisał wszystko w chmurze, a mój komputer nie może teraz tego wczytać. Proszę o pomoc bo nie chcę przechodzić wszystkiego od nowa.
Z góry dzięki,
Wlochu04

Hieronim PW
8 lipca 2017, 21:48
Za każdym razem jednostki rozstawione są automatycznie i trzeba je na nowo rozstawiać tak jak chcemy, bo gra nie zapisuje naszego rozstawienia jednostek. Mój kolega ma taki błąd. U mnie wszystko działa normalnie. Ktoś też tak ma?

wrazliiwy PW
24 sierpnia 2017, 09:40
Witam. Wie ktoś na czym może polegać problem związany z grą multiplayer i LAN?
Po pierwsze mam dwie gry (na dwóch komputerach). Chciałem zagrać przez LAN ale wogóle nie wyszukuje mi gry brata. Nie widać jej.
Przez grę online nie możemy wogóle do siebie dołączyć gdyż "przekroczono limit oczekiwania".
Kiedy znajomy tworzy grę, możemy dołączyć do niego we dwoje. Tu nasówa się też pytanie, dlaczego nie można tworzyć gier z mapą LARGE (w generatorze opcja ta jest zablokowana, a kiedy przenoszę mapę z edytora, rozłącza z serwerem.)
Gra na hot seat jest troszkę zbyt długa ;).

anonim1233 PW
24 sierpnia 2017, 14:25
W grze z komputerem zdarzył mi się błąd. Wróg oblegał miasto bronione przez jednego z moich bohaterów. Wróg się wycofał, ale po walce straciłem kontrolę nad bohaterem, a okienko na dole ekranu gdzie jest twarz bohatera było puste. Po zapisaniu i wczytaniu gry bohatera w ogóle nie było.

Skadi PW
31 sierpnia 2017, 22:24
Witam, mam problem z drugą misją kampanii Twierdzy. Po pokonaniu Jengo w jego zamku Imani nie może przejść przez drugi płotek, by przyłączyć armię i stanąć z nim do pojedynku. Jest zamknięta i w ogóle nie można nią ruszyć.

Pointer PW
10 września 2017, 22:17
Cytat:
Za każdym razem jednostki rozstawione są automatycznie i trzeba je na nowo rozstawiać tak jak chcemy, bo gra nie zapisuje naszego rozstawienia jednostek. Mój kolega ma taki błąd. U mnie wszystko działa normalnie. Ktoś też tak ma?

U mnie to zależy od frakcji, którą gram. Tak jakby to było celowe :P "Dzikusy" z Twierdzy nie potrafią zapamiętać ustawienia taktycznego, ale już "uczeni" z Akademii zawsze ;)

Ale mam gorszy problem... Co pewien czas jedna z jednostek (zwykle Behemot lub Troglodyta) w fazie taktycznej ustawia się na środku pola bitwy zamiast w liniach taktycznych. Trzeba ją wtedy jako pierwszą przestawić na miejsce, bo inaczej zniknie i nie pojawi się już ani w tej bitwie, ani w żadnej następnej dopóki skład armii bohatera się nie zmieni (np. przez dołożenie nowych jednostek). Ktoś tak ma?


Poza tym dziś wyskoczył mi inny problem. Po wczytaniu zapisanej gry nieulepszeni Tancerze Ostrzy zniknęli z armii bohatera. Wcześniej byli po prostu nieużywani w bitwie (zdjęci z pola w fazie taktycznej), ale w armii bohatera wciąż byli. Po wczytaniu wyglądało jakby ich nie było, ale nie dawało się złączyć armii jednym kliknięciem na strzałkę przerzucania armii z miasta do bohatera (w mieście byli już ulepszeni Tancerze). Przy przerzucaniu pojedynczo oddziałów dało się wszystko przenieść, a ulepszeni zastępowali oddział nieulepszony, który bezpowrotnie znikał. Jednak był sposób na uratowanie oddziału nieulepszonego. Przed przełożeniem oddziału ulepszonego w teoretycznie puste miejsce należało spotkać się z bohaterem bez armii i kliknąć na strzałkę przeniesienia całej armii z głównego bohatera do tego bez armii. Wtedy nieulepszeni Tancerze się pojawili... Błąd tego typu pojawił mi się po raz pierwszy. Ktoś się z tym spotkał?

Mam nadzieję, że opisałem problem w miarę zrozumiale :P

Pointer PW
30 marca 2018, 16:39
Pytanie odnośnie gry online: Czym jest NAT i jak je zmienić? Bo chcieliśmy zagrać z kumplem i okazało się, że u mnie NAT jest na żółto (z jakimiś ograniczeniami dotyczącymi połączenia i ustawień UPnP), a u niego na zielono (czyli brak ograniczeń). Okazuje się, że chyba przez to nie możemy się połączyć. On widzi ustawioną przeze mnie grę, ale nie może dołączyć. Ktoś coś poradzi na szybko?

Lis PW
9 kwietnia 2018, 12:04
Witam. Zauważyliście pewnie, że raczej nie jestem super obeznany w tematyce technicznej itp. stąd moje pytanie i wydaje mi się że dział odpowiedni.
Miałem wersję polską, teraz jest angielska, o dziwo przestawiło się po kolejnym instalowaniu (reset systemu itp) i teraz pytanie być może głupie (chociaż takich podobno nie ma) czy po przeinstalowaniu da się zmienić język na polski ponownie? Nie przeszkadza mi angielski jednak mając wybór, wolę używać naszego.

Kammer PW
9 kwietnia 2018, 12:13
Jeżeli masz grę na Uplayu:
1) Wejdź na "profil" gry na Uplayu;
2) Właściwości gry;
3) "Wybierz wersję językową dla tej gry".

Na Steamie:
1) Biblioteka gier;
2) Prawym na nazwę gry na liście -> "Właściwości";
3) Zakładka "Język".

Osobiście mam na Uplayu, więc nie daję gwarancji, że drugi sposób na 100% pójdzie.

Lis PW
9 kwietnia 2018, 19:52
Hmm mam w uplay i rzeczywiście interfejs systemu zmieniło mi na polski ale w grze coś nie bardzo. Pokombinuję jeszcze, a jak nie wypali to pomęczę Was jeszcze troszkę :)

Alistair PW
9 kwietnia 2018, 20:01
No a po prostu w grze? Opcje - Interfejs, na dole są opcje językowe. Przed chwilą sprawdziłem.

Lis PW
10 kwietnia 2018, 15:30
Trochę wstyd, ale do głowy mi nie przyszło poszukać. Wszystko działa, dzięki i sorry za zamieszanie :/

Mich4L PW
17 maja 2018, 22:15
Dobry
Ja mam takie może i głupie pytanie .
Posiadając umiejętność wystawienia 9 jednostek nie wiem jak przekazać Bohaterowi dodatkowe dwie żeby w czasie bitwy mógł wystawić te gwarantowane 9.
Czy jest to w ogóle możliwe?
Z góry dzięki za info .
Pozdrawiam

Kurek PW
17 maja 2018, 22:30
W fazie taktycznej można podzielić jednostki. Po podziale można mieć nawet 9 oddziałów. Jeszcze nigdy tego nie użyłem. Kiedy to w ogóle opłaci się użyć? Hmmm...

Hayven PW
17 maja 2018, 22:46
Ja:
musisz w fazie taktycznej usunąć jednostkę z pola bitwy, rozdzielić oddział trzymając shift i wystawić

A dzielenie się przydaje np. kiedy chcemy sobie zrobić jedynki do zbierania kontr (mimo że tutaj ich śmierć będzie obniżać morale armii) lub blokowania wrogich oddziałów. Można też wydłużyć bitwy obronne (przeciwnik musi zniszczyć więcej oddziałów) albo jeszcze i parę innych rzeczy pewnie zrobić ;)

Kurek PW
17 maja 2018, 22:58
A no tak, zapomniałem. Chyba jestem śpiący i zapominam o podstawach. Dobranoc...

Jezu, ale wstyd

Mich4L PW
24 maja 2018, 00:21
Dzięki za info .
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel