Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Serial MM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Godzilla PW
19 marca 2017, 14:20
A kto powiedział że o Ashanie?
Z tego co wiem Marzhin jest fanem Starego Uniwersum.

Fandor PW
19 marca 2017, 14:38
Ale wciąż jest raczej kiepską osobą do pisania książek o starym uniwersum.

Godzilla PW
19 marca 2017, 14:41
To może Terry Ray?

Kastore PW
19 marca 2017, 14:49
Ja bym raczej liczył na jakiś fandom, niż na oficjalnych twórców. I tak nikomu nie będzie chciało się czegoś takiego pisać, ale to tak swoją drogą.

Ursus PW
19 marca 2017, 15:46
Nie wiem jak wy, ale ja bym z chęcią obejrzał film lub serial zrealizowany na silniku przerywników w kampaniach w H3, który opowiadał o przygodach jakiejś słynnej postaci, dajmy na to o Gelu.

Sir Galuf PW
19 marca 2017, 19:05
Albo o Draconie! :-)

Kastore PW
19 marca 2017, 19:09
Albo o czymś nowym.

Yaaqob PW
20 marca 2017, 16:57
Czytałem książkę Christie Golden ,,Warcfrat: Durotan"; pomimo słabej recenzji w ,,Nowej Fantastyce" uważam, że to sprawnie napisane i niezłe pure fantasy. Odebrałem ją nawet, lepiej niż film ,,Warcraft".
Blizzard i jego Warcraft tylko na tych książkach zyskuje.

Gdyby Ubisoft inaczej podchodził do serii M&M, to też mógłby wynająć jakichś pisarzy i zamówić książki. Rozwój serii gier to też rozwój całej franczyzy. W mojej opinii Blizzard jest tu wzorem.
Swego czasu 3DO zamówiło takie książki osadzone w uniwersum M&M u Geary Gravela i Mela Odoma... Osobiście nic mi te nazwiska nie mówią... ^^'

Alamar PW
20 marca 2017, 17:13
1. Ubisoft planował wydanie książek... ale coś z tych projektów chyba nie wyszło. Ukazał się też pierwszy numer komiksu, znanego artysty... ale kolejne już nie. Resztę sami możecie sobie dopowiedzieć.

2. To nie 3DO "zamawiało" książki.
Geary Gravel napisał swe dwie powieści dla NWC. Ukazały się one po zakończeniu historii Coraka i Sheltema z MM1-5, ale jeszcze przed wydaniem MM6 i miały być podstawą fabularną dla tej gry, jednak ostatecznie ten pomysł zaniechano.
"Sea of Mist" powstało zaś podczas tworzenia MM9 i miało opisywać fabułę gry. Jednak w międzyczasie zmienił się główny projektant MM9 i uznano, że książka zbytnio by ograniczała "wolność" drużyny, więc podobanie jak poprzednio, stworzono własną fabułę.

3. Osobiście nazwisko Christie Golden mi nic nie mówi. :P

Yaaqob PW
20 marca 2017, 17:27
Alamar:
Ukazał się też pierwszy numer komiksu... ale kolejne już nie. Resztę sami możecie sobie dopowiedzieć.
Odbiór był aż tak zły?... Ilość sprzedanych egzemplarzy była aż tak niewielka?... Inwestycja aż tak nieopłacalna?...

Cóż, potencjał Ashanu jest... niewielki... ;) ^_- ;P

Alamar PW
20 marca 2017, 17:34
Oliver Ledroit, po tym jak zaprojektował dla Ubi wszelkie szkice koncepcyjne Ashanu (tak, to jego sprawka, że wszędzie mamy kolce i nierealistyczne zbroje :P), rozstał się z Ubisoftem. Z tego co kojarzę, to komiks był jego autorskim dziełem i nawet jakieś tam szkice do drugiej części narysował, ale ostatecznie wyszedł tylko pierwszy numer. Możliwe, że nie chciał mieć już nic wspólnego z Ubisoftem, ale prawdziwego powodu nie znam. :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Serial MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel