Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 12 - 13 - 14

avatar PW
5 stycznia 2017, 09:56
Co sądzicie o Batman: Gotyk Granta Morrisona, który ostatnio wyszedł w Deluxie Egmontu? Wchłaniam prawie wszystko bezkrytycznie tego pana, ale to dzieło cenię bardzo wysoko!

Alamar PW
5 stycznia 2017, 09:58
@Yaaqob
Kastore'owi zapewne chodziło o ten fragment, gdy wspominał o Shazamie.

Yaaqob PW
5 stycznia 2017, 14:48
@Alamar
Ha ha ha. xD Jakoś nigdy nie zwróciłem na to większej uwagi. ;) Notabene - Billy Batson był sierotą, więc nie za bardzo miał kogoś, kto ostrzegłby go przed jeżdżeniem z nieznajomymi. ;)

Alamar PW
19 stycznia 2017, 13:07
Czyżby Jared Leto miał powrócić jako Joker w kolejnych filmach DC?

Nicolai PW
19 stycznia 2017, 14:50
Oh God, please no...

Kastore PW
19 stycznia 2017, 16:45
Neeeee...

Alamar PW
3 lutego 2017, 14:40
A jednak, Ben Affleck zrezygnował z reżyserii Gacka. Ciągle jednak w planach ma odegranie roli głównej i pozostanie producentem filmu.
Nie oznacza to, że film pójdzie drogą Szwadronu Samobójców. Możliwe, że Affleck zrezygnował z reżyserii z powodu słabych recenzji swojego ostatniego filmu i po prostu chce mieć więcej czasu na grę aktorską... ale osobiście w to wątpię.

Alamar PW
16 lutego 2017, 07:29
Czyżby jednak Ben Affleck żegnał się z Gackiem? - na rzie to tylko plotki, ale dośc niepokojące.

Tymczasem w kinach zadebiutował klockowaty Nietoperek i zbiera pochlebne opinie. Chyba będzie trzeba się wybrać, skoro DCEU zalicza wpadkę za wpadką.

Tak, w filmie pada słynne "Becasue I'm Batman".

Alamar PW
27 lutego 2017, 08:51
Trzeci post pod rząd, czyżby filmy z bohaterami DC tak wszystkich odstraszyły? :P

Skoro już o nich wspomniałem, to czas na tegoroczne Maliny: Lex Jessiego Eisenberga "pokonał" Jokera Jareda Leto, BvS zgarnął (zasłużoną!) "nagrodę" za scenariusz (znów pokonując SS) oraz w kategorii sequel/prequel/remake/cokolwiek.
Nie rozumiem nagrody za "best foe forever" (a nominacji Afflecka to już w ogóle), ale tu chyba jury chciało już kopnąć leżącego, no i BvS jest bardziej znane szerszej widowni niż SS, dlatego zapewne temu filmowi oberwało się za całe DCEU.

EDIT:
Zapomniałem, dlaczego ten post w ogóle powstał: "Harley Quinn zgarnęła" dla Suicide Squadu Oscara za... charakteryzację. Really.


Warmonger PW
27 lutego 2017, 11:56
Widać Akademia nie ceni sobie efekciarstwa, tylko klasyczny styl :P

To daje nadzieję milionom nastolatek z prowincji - też mogą zdobyć Oskara :D

Nicolai PW
27 lutego 2017, 17:56
Z roku na rok coraz ciekawiej Akademia ocenia ;)

Alamar PW
12 marca 2017, 08:30


Trailer mnie tym razem nie porwał... może to wynik Suicide Squadu, a może dlatego, że za bardzo przypomina mi pierwszy film z Kapitanem Ameryką... a może to głos Hipolity(?) i gra "aktorska" Gal Gadot?
Cóż, zobaczymy. W każdym razie z wycieczką na ewentualny seans poczekam na pierwsze recenzje.

PS
Mały + za nawiązanie do Supermana.

Yaaqob PW
25 marca 2017, 18:18
Justice League Trailer

Zdjęcia wyglądają ładnie, ale co do filmu... mam sporo obaw. ;P

Alamar PW
26 marca 2017, 10:07
Cóż, humor jest, więc postęp w stosunku do BvS można zauważyć. Jednakże cały ten trailer niezbyt mnie przekonał do siebie. Niby wszystko w nim jest, ale jako całości czegoś w nim mi brakuje.

Trzeba będzie poczekać na Cudo Kobitkę, by zobaczyć, czy w DCEU zostały jakiekolwiek szanse na przyciągniecie do siebie widowni.

Yaaqob PW
26 marca 2017, 16:19
Cóż, trailer daje próbkę tzw., ,kwadratowych dialogów"... ^_- ;) Echm...

Alamar PW
27 marca 2017, 12:26
Kilka słów od Zacka Snydera odnośnie najnowszego zwiastuna DC Avengers. :P

Nicolai PW
27 marca 2017, 15:40
Matheo pochwalił Iron Fista? A tymczasem w serialowym DC...


Alamar PW
6 maja 2017, 11:47
Trochę rozrywki:



Yaaqob PW
29 maja 2017, 21:53
Najnowsze spoty Wonder Woman:
1
2

Latem pojawi się też kolejny film animowany od Warner Bros. Widać, że chcą odciąć kolejny kupon po względnym sukcesie "The killing joke". ;)
Batman and Harley Quinn animated movie

Kastore PW
29 maja 2017, 22:02
To Killing Joke odniosło względny sukces?! :O
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 12 - 13 - 14
temat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel