Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10

Drwal PW
19 czerwca 2016, 12:56
@Mad Hatter
Może zdradzisz coś więcej na temat prac nad projektem? Ostatnio trochę zaniedbałeś Grotę i chcielibyśmy się dowiedzieć, czy zaszły jakieś zmiany w line upie? Co nowego planujesz? Jakaś data? ;P

avatar PW
24 czerwca 2016, 21:04
Mod z każdą ujawnioną informacją robi się coraz ciekawszy i ciekawszy...!

Drwal PW
18 lipca 2016, 11:30
Zainteresowany modem Ironfist, Mad Hatter postanowił "porysować" trochę w stylu Heroes II. Oto co mu wyszło:



A to jego słowa:

Mad Hatter:
Szklarnia: Heroes 2 Brokuł i Pomidor
Grafika w Heroesie 3 jakoś mi nie służy ale ostatnie wyczyny IronFista zainteresowały mnie bardzo mocno to byłem ciekawy jak mi to wyjdzie.
Brokuł - Poziom 5, bardzo potężny wojak ze zdolnością regeneracji;
Pomidor - Poziom 2, Ofensywny ( i delikatny) wojownik.

avatar PW
18 lipca 2016, 15:57
Ten mod jest sam w sobie na tyle "weirdy", że każdy styl graficzny właściwie pasuje. Tak więc nie mam nic przeciwko stylowi z H2 - liczę że szybko będzie nowa, grywalna wersja!

Drwal PW
5 marca 2017, 20:59
Nowe jednostki Szklarni:

https://www.youtube.com/watch?v=a0Gm5-FhtnY

Naprawdę kawał dobrej roboty. :)

Magiellan PW
6 marca 2017, 16:32
Zamek zdziczałych warzyw... Serio??? Proponował bym nazwę Warzywniak lub Stragan... A na poważnie. Nie chce nikogo obrażać czy coś, ale jeśli już robi się jakieś mody to byłbym wdzięczny za poważne podejście do tematu... Bo naprawdę zamek warzyw... Czy ktoś w ogóle by tym grał, przecież to chyba jakiś żart. Przyznaje, że całkiem śmieszny, ale osobiście to nie chciałbym zobaczyć tego w grze... Dla mnie to brak szacunku do tej legendarnej serii i robienie sobie z niej jaj...

Andruids PW
6 marca 2017, 16:36
Magiellan:
przecież to chyba jakiś żart
Przeczytaj dokładnie nazwę tego tematu.

Magiellan:
Dla mnie to brak szacunku do tej legendarnej serii i robienie sobie z niej jaj...
Przeżyjesz.

Kammer PW
6 marca 2017, 16:40
Szklarnia jest kozacka. :D
To chyba jedyne fanowskie miasto, na które czekam - Mad Hatter ma, pamiętam, zdrowe podejście do moddingu, nie mogę się doczekać.

Zachari PW
6 marca 2017, 16:42
Magiellan:
Dla mnie to brak szacunku do tej legendarnej serii i robienie sobie z niej jaj...

Dlaczego mamy niby darzyć szacunkiem zwykła (choć niezaprzeczalnie świetną) gre

Magiellan PW
6 marca 2017, 16:50
Nie chciało mi się czytać całości, ale nie bardzo rozumiem skąd ten pomysł ma tyle fanów??? Nie wiem być może brak mi poczucia humoru, ale jak dla mnie projekt jest zwyczajnie głupkowaty i kompletnie nie pasujący stylem do gry. Jestem jak najbardziej za nowymi zamkami czy modami, ale chciałbym aby były to mody poważne a nie mod na sklep warzywny...

Godzilla PW
6 marca 2017, 16:55
Magiellan:
Nie chciało mi się czytać całości, ale nie bardzo rozumiem skąd ten pomysł ma tyle fanów??? Nie wiem być może brak mi poczucia humoru, ale jak dla mnie projekt jest zwyczajnie głupkowaty i kompletnie nie pasujący stylem do gry. Jestem jak najbardziej za nowymi zamkami czy modami, ale chciałbym aby były to mody poważne a nie mod na sklep warzywny...
Ale o to właśnie chodzi, to jest miasto żart, nawet fabuła na to wskazuje:
Fabuła:
Zabrali Miecz Mrozu i na Vori naszły roztopy i wszystkie te smutne Tygrysy Szablozębne poszły się <cenzura>,
a Mrożelfy poznały swoją prawdziwą pasję... ogrodnictwo,
a że głęboki śnieg Vori skrywał gigantyczne pokłady wzbogacanego uranu to część roślin wyewoluowała

Andruids PW
6 marca 2017, 17:03
Magiellan:
nie bardzo rozumiem skąd ten pomysł ma tyle fanów???
To wielka zagadka.

Magiellan:
projekt jest zwyczajnie głupkowaty i kompletnie nie pasujący stylem do gry
Nikt nigdy temu nie zaprzeczał.

Magiellan:
chciał bym aby były to mody poważne a nie mod na sklep warzywny...
Wolno Ci tego chcieć, ale rzeczywistość nie zawsze jest zgodna z naszymi oczekiwaniami.

Magiellan PW
6 marca 2017, 17:08
Andrius: Przeczytaj dokładnie nazwę tego tematu.
Tak przeczytałem. I mocno się zdziwiłem... Myślałem, że skoro żart to żart a tym czasem mod faktycznie zaczął powstawać...

Toffi: Dlaczego mamy niby darzyć szacunkiem zwykła (choć niezaprzeczalnie świetną) gre
No chyba coś tak genialnego i można rzec, że legenda gier turowych zasługuje na szacunek...

Godzilla: Ale o to właśnie chodzi, to jest miasto żart, nawet fabuła na to wskazuje:]
Ja rozumiem, że to ma być miasto żart. Nie rozumiem tylko po co?

Godzilla PW
6 marca 2017, 17:14
Magiellan:
Ja rozumiem, że to ma być miasto żart. Nie rozumiem tylko po co?
Dla żartu, poza tym można zrobić poważne miasto beznadziejnie, a można zrobić miasto żart porządnie, sam fakt tego że to żart nie świadczy o tym że miasto jest dobre czy złe.

Magiellan:
No chyba coś tak genialnego i można rzec, że legenda gier turowych zasługuje na szacunek...
To gra komputerowa a nie człowiek.

Zachari PW
6 marca 2017, 17:30
Godzilla:
To gra komputerowa a nie człowiek.

Znaczy szacunkiem można darzyć też przedmioty np. chleb (pieniądze?) jednak The Game Magiellan ma na myśli "zachowanie pełnej powagi i brak żartów przy tej genialne produkcjii" - nie rozumiem tylko dlaczego?


A co do szklarni to widzę że twórca podszkolił się w modelowaniu :3.

Ursus PW
6 marca 2017, 17:41
Myślę, że wszelkie działania zmierzające do przedłużenia życia gry, jak np. tworzenie modyfikacji są wyrazem szacunku dla gry, bo to świadczy o jej popularności, a to czy mod jest poważny czy dla jaj to mi nie przeszkadza, ale jednak miasto warzywek mi nie podchodzi zbytnio, chociaż będę śledził jego rozwój i zagram z czystej ciekawości, jeśli oczywiście wyjdzie.

avatar PW
6 marca 2017, 18:30
Ale grywalna wersja 0.1 wyszła już jakiś czas temu i większość pozytywnych opinii o tym modzie wzięła się stąd, że mimo idiotycznego założenia, gra tym miastem przynosi dużo radochy!

Felag PW
6 marca 2017, 18:46
@Magiellan
Wiesz, jeśli Ci się nie podoba, to nie graj. Jakoś Ci to przeszkadza, że sobie istnieje taki mod, skoro nie musisz go nawet widzieć na oczy?

James_Dean PW
4 maja 2017, 12:00
Obserwuję ten temat i szczerze trzymam kciuki, żeby projekt powstał! :) odrobina humoru nikomu nie zaszkodzi :)

Tilogour PW
6 maja 2017, 19:17
Bardzo fajne miasto, zamierzam nim zagrać, jak tylko vcmi będzie w lepszej wersji.

Magiellan napisałeś jeden z najgłupszych postów, jakie widziałem w tym roku. Brawo.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10
temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel