Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 84 - 85 - 86

Garett PW
22 stycznia 2017, 19:11
Co tam Joker, mamy jeszcze Lorda Sithów oraz Bukę (i zielonego karakana) ;P

Magiellan PW
22 stycznia 2017, 19:51
Stary dobry Dragon Ball. Swoją drogą to nie pierwszy raz jak wrzucacie tu jakiś obrazek z DB i tak pomyślałem, że się zapytam: Czy ktoś to jeszcze w ogóle ogląda? Oczywiście całą serię, nawet łącznie z movie (choć nie jestem pewien czy ze wszystkimi) znam, ale mam wrażenie, że już naprawdę za bardzo kombinują... Pamiętam jak kumpel mi powiedział, że właśnie kręci się ten cały DB Super... No i mimo wieku (powoli dobijam do 30) nawet z ciekawością się czekało... Potem obejrzałem pierwszą sagę z Beerusem, która swoją drogą była wg. mnie całkiem niezła, choć nie podobało mi się jej zakończenie... Niemniej zwątpiłem w drugiej sadze... Bo poważnie Frezer SSJ (Gold), nie no to mnie rozwaliło... No i dalej nie oglądam, tylko od czasu do czasu coś zasłyszę bo ten wspomniany wcześniej kumpel mi coś tam wspomni... I naprawdę uważam, że jest to za bardzo przekombinowane... Jacyś Boscy Sayanie, wojny światów itp... Mnie to nie wciąga... Z drugiej strony często remake są słabe...

Nicolai PW
7 lutego 2017, 11:54
Ja bym na Waszym miejscu zaczął się bać :P

Szaman PW
7 lutego 2017, 23:21
Czyli w niedalekiej przyszłości Acid będzie sędzią a strażnicy prokuratorami xD

TopFunny525 PW
7 lutego 2017, 23:57
Nie wiedzieć czemu ale już sobie wyobraziłem jak jeden ze strażników mówi : "Proszę wstać sąd idzie" i Acid rozpoczyna rozprawę XD.

Godzilla PW
12 lutego 2017, 13:20
Komedia :).

Fandor PW
12 lutego 2017, 14:29
Ja wiem, że Gabe chce po prostu zarobić sam na tych modach, ale sam pomysł wynagradzania moderów zdecydowanie nie jest zły. Jeżeli masz realny cel, wiesz że twoja praca mogłaby oprócz satysfakcji przynieść Ci korzyści materialne, to wydaje mi się, że jesteś w stanie pracować z jeszcze większym zapałem. Zdecydowanie wolałbym zapłacić twórcom HotA za ich dzieło, niż Ubi za pseudo wersje HD.

avatar PW
12 lutego 2017, 14:31
Poczytaj komentarze. Wniosek jest jeden, że tam gdzie wkraczają pieniądze tam kończy się modding a zaczyna zwykły drenaż zawartości portfeli graczy w postaci miliona płatnych dlc.

Fandor PW
12 lutego 2017, 14:41
Dobra, rozumiem, rynek może to zweryfikować w zupełnie inny sposób, zamiast lepszych modów masa beznadziejnych DLC, rozpad wielu teamów, ostatecznie powstanie zawodowych moderów, którzy będą wyręczać firmy i gry także stracą na jakości.

Sobieski PW
14 lutego 2017, 00:09
Czy jest tu ktoś komu skradziono konto na Steamie? Jakie są szanse na jego odzyskanie?

Tarnoob PW
14 lutego 2017, 02:17
Zasada Pareto – czy myślicie, że Grota ją spełnia? Tzn. czy 80% wpisów jest robionych przez 20% użytkowników? Może 80% odwiedzin jest robionych przez 20% gości?

Piszę tutaj, bo w Przeklętej Machinie moja nitka o statystykach jest zamknięta.

Szaman PW
14 lutego 2017, 02:19
Sobieski:
Czy jest tu ktoś komu skradziono konto na Steamie? Jakie są szanse na jego odzyskanie?

To zależy, ile podałeś danych do Steam support (o ile ogóle to zrobiłeś!). Z odzyskaniem kont różnie bywa 50/50, ale proc rośnie, jak podałeś dużo szczegółów.

Skąd taka pewność, że skradziona? Może podajesz zły login i hasło...

Alamar PW
14 lutego 2017, 06:17

Kastore PW
16 lutego 2017, 20:22
Dzisiejsza rozmowa na czacie nakłoniła mnie do wrzucenia tego. Może ktoś się czegoś nauczy...

Tarnoob PW
16 lutego 2017, 20:48
Oglądałem ten krótki film SciFuna o prawdzie i fałszu. Niezły, ale zdecydowanie mógłby to podzielić na dwie części:
– poprawna argumentacja,
– ocena źródeł.
Przy okazji moim zdaniem niepotrzebne jest używanie łaciny w tym kontekście, np. „ad hominem” zamisat po prostu „ataki osobiste” – ale to powszechny problem w nauczaniu logiki i retoryki. Mój komentarz na YouTube.

Nicolai PW
17 lutego 2017, 23:54
Wszyscy Hakaishini:


mervell PW
22 lutego 2017, 17:13
Kupiłem sobie dzisiaj w Biedrze Heroes V, takie jak tutaj. W pudełku mam jakąś karteczkę z kluczami, jednak nie dopatrzyłem się opisu, cóż to są za klucze. Ktoś coś wie?

Hayven PW
22 lutego 2017, 18:43
Jeśli chcesz pograć przez internet, to teoretycznie nie potrzebujesz do tego żadnego zewnętrznego oprogramowania - zagrać można przez serwery Ubisoftu. Do tego właśnie jest potrzebny ten klucz, musisz go wpisać jak pierwszy raz będziesz chciał skorzystać z tej opcji (albo choćby się jej przyjrzeć), przy czym o ile mi wiadomo, to te klucze są wielokrotnego użytku (bo przecież na przykład grę możesz reinstalować czy coś, wydaje mi się, że sam wpisywałem je po kilka razy), z drugiej strony - jak już pisałem, w ten sposób można zagrać bardziej w teorii, bo po pierwsze - nie wiem, czy to jeszcze działa, a po drugie - GameRanger jest chyba wygodniejszy. Sam korzystałem tylko i wyłącznie z tej ostatniej opcji.

Alamar PW
23 lutego 2017, 10:46


Smacznego!
Tylko nie przesadzajcie, bo skończycie jak Acid. ;P

Kuririn PW
23 lutego 2017, 12:59
Ja zjadłem 7 pączuśków za jednym przysiadem i już nie mogę. "Mgli" mnie strasznie. :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel