Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 19 - 20 - 21

Kastore PW
16 lutego 2017, 13:46
A czego potrzebujesz, żeby wiedzieć?

Ursus PW
16 lutego 2017, 15:04
Ale wy jesteście niemili i ciągle dogryzacie. Ledwie Godzilla coś wymyśli, a wy już się czegoś czepiacie. Dajcie mu coś spokojnie zrobić, a potem oceniajcie. Szczerze mi się ogólny zamysł składu armii podoba i nie przeszkadza mi to, że elf będzie siepaczem.

Godzilla PW
16 lutego 2017, 15:11
Urus:
. Ledwie Godzilla coś wymyśli
Ale line-up wymyślił Nitj.

Ursus PW
16 lutego 2017, 15:14
Chodziło mi o to, że to ty wprowadzasz zamysł w życie.

Godzilla PW
16 lutego 2017, 15:18
Urus:
Chodziło mi o to, że to ty wprowadzasz zamysł w życie.
Ja głównie robię grafiki tylko, ale to ja wszystko zatwierdzam.

Kastore PW
16 lutego 2017, 15:58
Ursus:
Ale wy jesteście niemili i ciągle dogryzacie.
Ale się wtrącasz, jak nie masz nic wartościowego do powiedzenia.
Ursus:
Dajcie mu coś spokojnie zrobić, a potem oceniajcie.
Ale co ma robić?! KONKRETNIE co?!
Poza tym, line-up, według Ciebie, ma nie podlegać ocenie? Przecież został już pokazany publicznie. :/
Ursus:
Szczerze mi się ogólny zamysł składu armii podoba i nie przeszkadza mi to, że elf będzie siepaczem.
A mnie nie przeszkadzałby mod, wprowadzający Kammerów tańczących na rurze jako jednostki. I co? To znaczy, że nagle będą pasować do gry? Czy po prostu mamy zlać spójność koncepcji?

Fandor PW
16 lutego 2017, 17:05
Kastore, namów Godzille, ja chcę te Kammery w Vori. <3
Nazwy w H3 najczęściej od razu przywodzą na myśl, czym jest jednostka, ale nawet jeżeli nie, to Nitj dał obrazki, na podstawie których jednostki zapewne byłyby robione przez Godzille, więc jest to dobry moment, żeby skrytykować, że sam pomysł na wrzucenie tych jednostek do gry jest głupi, żeby Godzilla nie marnował czasu na robienie ich, tylko zajął się jakimiś porządniejszymi pomysłami, chociaż oczywiście to jego decyzja, co będzie realizować w 3D.

Kastore PW
16 lutego 2017, 17:10
Fandor:
Kastore, namów Godzille, ja chcę te Kammery w Vori.
Hmm...
Fandor:
...tylko zajął się jakimiś porządniejszymi pomysłami, chociaż oczywiście to jego decyzja, co będzie realizować w 3D.
Godzilla, już wiesz, co masz do wymodelowania. ^^

Fandor PW
16 lutego 2017, 17:15
Też Cię kocham słonko :P.
W kwestii tego, co powinieneś modelować najpierw Godzillo, to jak Neph mówił w temacie o jednostkach, na początek ukończ ekran. Następnie proponuję Wendigo - najsensowniejszą jednostkę z przedstawionych. Myślę, że nawet zanim skończysz ekran, Grota ułoży Ci sensowny line-up. Oczywiście to moja opinia, zrobisz jak chcesz.

Godzilla PW
16 lutego 2017, 17:17
Fandor:
W kwestii tego, co powinieneś modelować najpierw Godzillo, to jak Neph mówił w temacie o jednostkach, na początek ukończ ekran. Następnie proponuję Wendigo - najsensowniejszą jednostkę z przedstawionych. Myślę, że nawet zanim skończysz ekran, Grota ułoży Ci sensowny line-up
No i takie coś może być.

Nephretes PW
16 lutego 2017, 23:14
Jakaś koncepcja na line up musi być jednak wcześniej, gdyż na tej podstawie muszą powstać siedliska stanowiące znaczną część ekranu. Ja tylko sugeruję skończyć ekran w pierwszej kolejności by nabyć dostatecznej wprawy w 3D by zajmować się jednostkami.

Faktycznie nie widzę do końca tego line upu i zgadzam się, że najlepszy z tego wszystkiego jest wendigo.

Godzilla PW
20 lutego 2017, 21:47
Gildia Magów poziom 2:




Fimrys PW
20 lutego 2017, 22:00
Hoi ho!

Jako współtwórca modyfikacji i dumny członek Vori-teamu pod przewodnictwem Godzilli postanowiłem również zając się działaniem w grotowym wątku o modzie. Moją ostatnią pracą w materii świata śnieżnych elfów były tabele szansy zdobycia umiejętności podstawowych i drugorzędnych przez Mistyka i Gwardzistę przy awansie, które zamierzam opublikować również na tym forum. Jest to pierwsza pełna matematycznie wersja udostępniona społeczności w celu konsultacji. Powstała przy pomocy programów: Microsoft Excel 2007 i Paint, oraz przy wykorzystaniu materiałów z Jaskini Behemota

Zapraszam do dyskusji, gdyż nie jest to ostateczna wersja tabelek i jestem otwarty na propozycje!

Bohaterowie vorijscy zostali w prosty sposób oznaczeni przez białe sztandary nad bohaterami Fortecy, których mają zastąpić.

Tabela umiejętności podstawowych

Umiejętności podstawowe porównane z alchemikiem i Czarodziejem

Tabela umiejętności drugorzędnych dla klas mocy

Tabela umiejętności drugorzędnych dla klas magii

Porównanie umiejętności Mistyka i Czarodzieja oraz Gwardzisty i Alchemika


Kuririn PW
20 lutego 2017, 23:04
Dlaczego wieża jest zrobiona z jednej bryły? Nie mówię o jakiś tam dodatkach z innego mesha, ale o główną budowle... To tak jak postawienie domu tylko z jednej cegły. ^^

Godzilla PW
21 lutego 2017, 10:00
Dalsze prace nad gildią magów:


Kuri:
Dlaczego wieża jest zrobiona z jednej bryły? Nie mówię o jakiś tam dodatkach z innego mesha, ale o główną budowle... To tak jak postawienie domu tylko z jednej cegły. ^^
Sama budowla to 4 meshe, licząc również ten czarny w środku to 5.


Kuririn PW
21 lutego 2017, 10:15
To za mało ;) to licząc z 5 cegieł wymajsterkowałeś chałupęęę ^^

Nephretes PW
22 lutego 2017, 17:14
Kuririn:
To za mało ;) to licząc z 5 cegieł wymajsterkowałeś chałupęęę ^^

Bzdura. Dobry budynek można zrobić również z jednego mesha, wszystko zależy od tego co się chce stworzyć, jak np tutaj- stosunkowo prosty budynek z jednej bryły, ale wygląda godnie. Przy okazji może tutorial przyda się też Godzilli.
Nie ilość brył jest tu problemem, a fakt że nie wiadomo do końca co autor miał na myśli. Same wykończenie (wieża) jest niezła, ale podstawa (wejście) wygląda jak klocek lego. Poszukałbym jakiegoś innego budynku.

Mistrz PW
22 lutego 2017, 22:08
Hehe a mnie właśnie ta podstawa z wejściem podoba się bardziej i początkowo myślałem że kolejne piętra będą się składać z podobnych brył.

Kuririn PW
22 lutego 2017, 22:38
@Neph
A mi się wydaje że, lepiej miedz więcej meshy, później lepiej się teksturuje! Ogólnie, kto co lubi. :P

Godzilla PW
3 marca 2017, 17:46
Pierwsze próby teksturowania:

Rada Osady


Rada Miasta


strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 19 - 20 - 21
temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel