Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Nasze pomysły, życzenia, oczekiwania
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Janosik PW
10 lutego 2017, 19:41
He he - w końcu to temat min. z życzeniami :P

Kuririn PW
10 lutego 2017, 19:44
Gorzej jak gorączka dopadnie :P

Janosik PW
11 lutego 2017, 13:01
Oglądaliście film z Adam'em Sandler'em - "Klik: I robisz, co chcesz"?
Chciałbym mieć takiego pilota i ustawić sobie, aby przewinął czas do wydania 1.5 :)

Może powrócę do robienia map ( ^ . ^ )

Ojejciu,
Ojejciu.

Tarnoob PW
30 kwietnia 2023, 22:02
Mnie brakuje trochę obiektów na mapie. HotA i tak tu zrobiła bardzo dużo, zwłaszcza z bankami, ale zobaczyłbym chętnie:

1) budynki z miast jak portal przyzwania czy magiczna akademia;

2) kapliczki konkretnych szkół magii;

3) handlarzy konkretnych typów artefaktów, np. zwojów i ewentualnie ksiąg magii;

4) jednorazowe odpowiedniki kapliczek – uczonych uczących zaklęć;

5) budynki z dziwnymi opcjami jak zamiana liczby punktów ataku z obroną, morale ze szczęściem, wyrównanie (uśrednienie) czterech parametrów pierwszorzędnych itp.;

6) zbierania z mapy ksiąg zaklęć i machin wojennych jak w WoG-u.

Kastore PW
30 kwietnia 2023, 22:39
Tarnoob:
4) jednorazowe odpowiedniki kapliczek – uczonych uczących zaklęć;
Przecież uczeni mogą dawać spelle.

Tarnoob PW
30 kwietnia 2023, 23:31
Tak, ale przydaliby się tacy, co dają tylko zaklęcia i z góry o tym wiadomo. HotA już zrobiła sporo dobrego, wprowadzając budynki o mniej losowym działaniu niż niektóre już istniejące – np. składowiska surowców.

Pointer PW
4 stycznia, 12:43
Nie wiem czy w dobrym wątku wrzucam, jeśli nie, to proszę admina o przeniesienie.
Zrobiłem paczkę utworów do miast i bitew z aranżacjami Heroes Orchestra lub ewentualnie innych twórców. Dodatkowo dodałem do tematów miast dźwięki ich "środowisk". Jeśli ktoś miałby ochotę sobie podmienić muzykę, to podrzucam link.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: [HotA] Nasze pomysły, życzenia, oczekiwania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel