Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Rozważania] O nazywaniu jednostek
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Kastore PW
29 stycznia 2017, 16:35
Lord Baffourd:
Bez zagrywek dziennikarzy i polityków. Wyjmowanie fragmentu wypowiedzi z kontekstu? Trochę niski chwyt:)
Lol, jakie ma znaczenie kontekst, skoro ten kontekst miał się nijak do tematu dyskusji? Pomijając to, odnosiłem się do całości Twojej wypowiedzi. :/
Lord Baffourd:
Twórcy twórcami, ale to samo uniwersum?
To ma takie samo znaczenie jak ci sami twórcy.
Lord Baffourd:
Miałbym inne zdanie na ten temat
Chciałbyś się mylić? :P
Lord Baffourd:
Podobnie jak Anubisy/Anubici/Szakalofaceci.
I co z tego? Chcemy je wprowadzić. Co to ma do rzeczy, że teraz ich nie ma?
Lord Baffourd:
Nie wiem czy doczytałeś, ale ostatnie pytanie mojej wypowiedzi pozostało bez odpowiedzi.
Bo było kretyńsko głupie? Jeżeli w moim modzie nazwę jednostkę "RudyGrzesio69" to nagle można we wszystkich modach nazywać jednostki jakąkolwiek zbitką liter?
Mistrz:
Kastorze. Współczesna wersja Meduzy wykorzystwana w popkulturze bazuje na wersji z filmu Zmierzch Tytanów (1981)...
Jeżeli to ma być Twoja linia obrony to współczuję.
Zwłaszcza, że podałeś argument za moją tezą... :P

Lord Baffourd PW
29 stycznia 2017, 16:43
Ech, dobra. Mamy swoje opinie i nie ma sensu się dalej kłócić. Zwłaszcza, gdy nie starasz się nawet zrozumieć czyjegoś poglądu, zamiast tego szukasz tylko wyrwanych z kontekstu fragmentów, by się móc do nich przyczepić. Przedstawiasz swoje zdanie, jakby było jedynym liczącym się na świecie. Robisz to też w arogancki sposób - kulturalny człowiek nie użyłby sformułowania "kretyńsko głupie", jeśli jego celem nie byłaby tyle dyskusja, co spór. Twoje zacietrzewienie widać nawet w tym, że nie wiesz kogo cytujesz:)

Nawet nie dostrzegasz tego, że koniec końców popieram Twoją tezę o nazwanie jednostki Anubitą, czyli tak naprawdę cała dyskusja była niepotrzebna. Szkoda.

Mistrz PW
29 stycznia 2017, 17:23
Linia obrony? Nie, to fakt. Ciut więcej niż kolejne " nie chcę, nie lubię, nie podoba mi się, to durne".

Kastore PW
29 stycznia 2017, 17:26
Lord Baffourd:
Ech, dobra. Mamy swoje opinie i nie ma sensu się dalej kłócić.
OK ^^
Lord Baffourd:
Zwłaszcza, gdy nie starasz się nawet zrozumieć czyjegoś poglądu, zamiast tego szukasz tylko wyrwanych z kontekstu fragmentów, by się móc do nich przyczepić.
...O! Więc jednak dalej się kłócisz? Emm...
Problem w tym, że:
a) Nikt mnie racjonalnie i logicznie nie skontrargumentował.
b) Niby kiedy szukałem wyrwanych z kontekstu fragmentów, by się móc przyczepić? Odnoszę wrażenie, że Twoje wypowiedzi są bezsensowne i wtedy podanie jakiegokolwiek fragmentu wygląda na wyrwanie z kontekstu.
Lord Baffourd:
Przedstawiasz swoje zdanie, jakby było jedynym liczącym się na świecie.
Niby z jakiej racji? Po prostu przedstawiam moje zdanie i argumenty na poparcie. Nie moja wina, że nie umiecie się do nich odnieść. :/
Lord Baffourd:
Robisz to też w arogancki sposób - kulturalny człowiek nie użyłby sformułowania "kretyńsko głupie",
Takie sformułowanie wydało mi się najodpowiedniejsze do poziomu argumentu. Jeżeli poczułeś się urażony z jakiegoś powodu, to przepraszam.
Lord Baffourd:
Twoje zacietrzewienie widać nawet w tym, że nie wiesz kogo cytujesz:)
Dorośnij. -_-
Lord Baffourd:
Nawet nie dostrzegasz tego, że koniec końców popieram Twoją tezę o nazwanie jednostki Anubitą, czyli tak naprawdę cała dyskusja była niepotrzebna. Szkoda.
Na jakiej zasadzie stwierdzasz co dostrzegam a co nie? Umiesz mi czytać w myślach. I owszem, zdaję sobie sprawę, że popierasz "Anubita", ale przy okazji powiedziałeś też dużo niezbyt mądrych rzeczy, które musiałem sprostować.
Mistrz:
Linia obrony? Nie, to fakt.
Nie, to opinia. :/

Lord Baffourd PW
29 stycznia 2017, 17:52
Nie, nie kłócę się i nie mam takiego zamiaru. Po prostu widzę, że nie ma rozmowy z kimś, kto stawia na arogancję. Z kimś, kto pozjadał wszystkie rozumy, ocenia poziom wypowiedzi innych, a gdy zauważy się jego błąd, to mówi żeby dorosnąć.

Żebyś znowu nie powiedział, że dalej brnę w kłótnię, to na tym kończę. Bywaj zdrów, Kastorze.

Kammer PW
29 stycznia 2017, 17:55
OK, w trosce o poziom rozmowy, motywowany tym, że od jakiegoś czasu rozmowa jest jałowa i do niczego nie prowadzi - zamykam temat na jakiś czas.

Kammer PW
2 lutego 2017, 19:46
Myślę, że tyle wystarczy, otwieram temat ponownie.

Proszę o zachowanie kultury osobistej podczas rozmowy, powstrzymania się od ataków personalnych i niekontynuowanie poprzedniej rozmowy - temat został wyczerpany.

Darth Ponda PW
2 lutego 2017, 19:57
Nareszcie. Otóż sprawa jest prosta: jak chcecie wiedzieć, co wolą ludzie, zróbcie sondę (pamiętajcie o "nie robi mi to większej różmicy"). Jak chcecie się kłócić o to, która nazwa jest lepsza, to dajcie jakieś nowe, sensowne argumenty. I tyle.

Kastore PW
2 lutego 2017, 20:00
Z doświadczenia wiem, że robienie sondy to najgłupsze wyjście, jakie może być. Poza tym, to co pasuje do gry, a co nie w większości przypadków, a na pewno w tym, jest obiektywne, co za tym idzie, niezależne od liczby osób popierających daną ideę, więc robienie sondażu tym bardziej nie ma sensu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [Rozważania] O nazywaniu jednostek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel