Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Odrodzenie HIVathii! Mod Baronusa do H4
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Erui PW
20 stycznia 2017, 11:03
Zakładam ten temat, bo aż dziwne że nikt tu w kwasowej grocie o nim jeszcze nie napisał. Mod Powstał w roku 2015. Jeśli ktoś Grotowiczów grał w niego niech się wypowie. tu wklejka z postu Baronusa o nim z Jaskinii Behemota:
"Do końca został doprowadzony mój projekt naprawienia Heroes IV!
Z wielką radością mogę oznajmić, że udało mi się zrealizować 90% tego, co chciałem zrobić. Nigdy bym się nie spodziewał, że to się uda :O)) Tutaj muszę podziękować całej społeczności Might and Magic, bez której nic by się nie dało zrobić. Liczni miłośnicy serii na swoich stronach nie tylko zamieścili programy do wprowadzania zmian ale i podali jak je zrobić i gdzie! Zatem w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że to moja zasługa. Ja tylko wykorzystałem możliwości do maksimum. Możliwości które oni dali :O)) Dziękuję wszystkim.

Wprowadziłem nowe miasta. Zamek ma dwie wersje. Tak samo dwie wersje barbarzyńców. Jest odrębne Nekro i Inferno. Wracają Wrota Żywiołów i Miasto Czarodziejki. Także Miasto Piratów i Bagienne Miasto jakiego jeszcze nie było. Oraz trochę zmieniona Forteca, czyli tytani i golemy. Zmieniony przyrost jednostek, żeby była równowaga.
Zmiana szybkości jednostek. Z innych parametrów obniżyłem zdrowie o połowę jednostkom aby przyśpieszyć bitwy, oraz kilka drobnych zmian typu osłabienie drakoliczy. Jednak statystyk nie ruszyłem poza tym. Zmieniłem za to umiejętności, np. berserkerami można już kierować! Poza tym trochę niespodzianek niech zostanie.
Obniżyłem koszty budynków, bo są olbrzymie a dochód tylko 1000. Dla siebie zrobiłem jeszcze
szybsze awansowanie bohatera bo wolno to idzie... Mnóstwo zmian. Na razie testuję.

Sprawdzę to mediafire. Coś nie mogę... Ładuje się i nic? Wrzucę na razie na 4share zobaczymy... Niestety tu chcą telefonu...
Chciałbym ale niestety nie mogę znaleźć serwera sensownego... Jak znajdę to wrzucę...
Przy okazji podam super program, który znalazłem:
mh 4 _ 096
http://depositfiles.com/files/70aaxhioe
O ile link jeszcze działa. Mh4, który jest w serwisach to wersja 32.006... I ona psuje plik! Znikają kampanie podstawki! To jest wersja poprawiona! Działa idealnie. W serwisach go nie widzę, więc można by zawiesić.
Idealnie pakuje.
Tu mój adres. Dodałem textedit, którym można przynajmniej zmieniać parametry. Trudno taki znaleźć.
http://www.supershare.pl/?d=FD5A42D32

A tu wreszcie adres do pobrania modyfikacji Odrodzenie HIVathii.

http://www.supershare.pl/?d=7B142FF22

Na wszelki wypadek... Trzeba ją rozpakować z formatu 7z. Programem do plików zip. To są darmowe. Po prostu kompresja zmniejsza ponad 60%. Pobieracie 3 razy krócej a rozpakowanie to moment. Zwłaszcza gdy są duże pliki nadzwyczaj pomaga.

>>>

Uwagi i problemy można zgłaszać na:
http://www.ungern.fora.pl/
Najlepiej do tematów o Might and Magic czyli głownie Heroes IV.

http://www.ungern.fora.pl/tam-gdzie-nie-ma-juz-drog,12/heroes-iv-zdruzgotane-arcydzielo,5446.html

Zatem wielu zwycięstw życzę! :-)

"

Hayven PW
20 stycznia 2017, 11:18
Kiedyś pobrałem i nawet zainstalowałem, po czym z miejsca odrzuciło mnie, że portrety jednostek wciąż mają te same kolory, co bez modyfikacji, mimo ich przetasowania między frakcjami :/

Tak, to mi wystarczyło. Przykro mi :/

Górski Krasnolud PW
20 stycznia 2017, 13:04
Czy mógłby ktoś podać składy armii owego moda?

Eggyslav PW
20 stycznia 2017, 17:34
I jakieś screenshoty, najbardziej intrygują mnie nowe miasta.

Szaman PW
21 stycznia 2017, 00:50
O ile dobrze pamiętam, Baronus już kiedyś przedstawiał nam ten mod, bodajże była we wcześniej produkcji.

Andruids PW
21 stycznia 2017, 00:52
Chętnie zobaczyłbym dokładnie opisane (a najchętniej też zilustrowane, ale nie koniecznie) frakcje. Może dałoby się zmodyfikować kolory tak, żeby nawet Haven dał radę pograć.

Hayven PW
21 stycznia 2017, 09:39
Zgubiłeś literkę :P kolory z pewnością da się zmodyfikować, po prostu mod sprawił na pierwszy rzut oka wrażenie niedokończonego, choć wcześniej zainteresował mnie na tyle, żebym go pobrał :D

Sir Galuf PW
21 stycznia 2017, 10:03
Brzmi ciekawie. Kiedy nowe screeny?

Erui PW
7 lutego 2021, 13:59
Dla Baronusa (bo prosił jakiś czas temu) i dla innych link do Odrodzenia HIVathii:
Odrodzenie HIVathii
Uważam że ten mod jako jedyny chyba polski mod do H4 powinień się znaleźć w skarbcu Groty.
Pozdrawiam!

Kastore PW
7 lutego 2021, 19:36
Erui:
Uważam że ten mod jako jedyny chyba polski mod do H4 powinień się znaleźć w skarbcu Groty.
A masz jakieś screeny? Jestem wzrokowcem i po samym opisie ciężko stwierdzić czy chciałbym się zapoznawać z modem, zwłaszcza patrząc na post Hayven sprzed 4 lat, że kolory są nie tak, a samej nazwie modyfikacji już lepiej nie mówić.

Erui PW
8 lutego 2021, 09:58
Nazwę modyfikacji wymyślił Baronus. To jego mod. Że się dziwnie kojarzy :P to fakt. Screenów nie mam. Według mnie ten mod to dobry początek do pracy nad dalszym modyfikowaniem H4. Tyle że że trzeba by było zebrać taką ekipę jak do VCMI. I tu mamy problem: czy będzie tylu chętnych by nad tym pracować? Ja się na tym nie znam. H4 zresztą chyba niewielu ludzi obchodzi. Nie doczekaliśmy się nawet spolonizowania Equlibrysa. Trochę szkoda. A może jednak coś drgnie? Zajrzyj tutaj jeszcze:
Heroes IV zdruzgotane arcydzieło ? - spory artykuł Jest tam też sporo o modzie.
Może Baronus rzuci jakieś screeny? Wkońcu prosił by podesłać jakiś link do moda. Co zrobiłem.
Hej, Baronusie dłubiesz coś przy nim?
temat: Odrodzenie HIVathii! Mod Baronusa do H4

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel