Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Legends of Might & Magic
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

LoMM PW
13 sierpnia 2013, 15:24
Witam wszystkich.

Jestem wielkim fanem gry Legends of M&M która nigdy nie zdobyła większej popularności ale mimo upływu wielu lat wciąż jest grupa wiernych fanów którzy wieczorami lubią ratować księżniczki i zabijać smoki przez sieć w świecie Might&Magic.Gram w LoMM-a od momentu gdy wyszła antologia Might&Magic od Cenegi czyli od 2006 roku i już wtedy po kilku latach od premiery nie było zbyt wielu graczy ale było można pograć zawsze z kimś i czasami nawet pełne serwery były a nie było ich zbyt wiele bo 3 albo 4 jak dobrze pamiętam.Ostatnie klany które działały kończyły swoją aktywność w latach 2006-2008 z powodu braku nowych graczy ale mimo to wciąż w świecie Legends of M&M coś się działo.Była nawet swego czasu spora grupa Polaków i niektórzy grywają ze mną po dziś dzień a reszta odpadła głównie z powodu braku CD-Keyów ponieważ wszyscy co zakupili grę wraz z antologią mieli ten sam klucz do gry.Wtedy musieliśmy kombinować i zmieniać te klucze żeby grać razem ale nie było zbyt wiele dostępnych CD-keyów ale jakoś dawaliśmy radę.A jak wygląda Legends o Might&Magic obecnie? Nie jest źle,są organizowane co jakiś czas gathery a oto przykładowy screen z tego wydarzenia:



Jak widać można zebrać kilkunastoosobową grupę i sobie miło pograć.A tutaj jeśłi ktoś nigdy nie grał ani nie widział tej gry może zobaczyć filmik z jednego gatheringu na którym można zobaczyć między innymi moje fragi ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Kaz_E7GupDo

Napisałem na tym forum z nadzieją że znajdą się jacyś chętni do wspólnej zabawy w tą wspaniałą grę więc serdecznie zapraszam.Jeśli ktoś ma jakieś pytania albo coś to niech pisze w tym temacie,postaram się odpowiedzieć na nurtujące was rzeczy.A poza tym może znajdę tutaj jakichś przyjaciół z gry sprzed lat.
A i zapraszam na stronę naszej społeczności na facebooku gdzie znajdziecie wszystko co z LoMMem związane: https://www.facebook.com/groups/legendsofmightandmagic/

Cheers!

Alamar PW
13 sierpnia 2013, 15:45
Cytat:
którzy wieczorami lubią ratować księżniczki i zabijać smoki
Wiesz że właśnie podpisałeś na siebie wyrok śmierci? ;)

Hayven PW
13 sierpnia 2013, 16:09
Dobra, dobra, tryb "Slay the Dragon" został również opisany w dziale LoMM w AC ;P

A tak w ogóle to ktoś w to jeszcze gra? O.o Też muszę kiedyś spróbować, ale, właśnie, mam wersję z Antologii Cenegi, to nie wiem, czy w ogóle mi ruszy :D

LoMM PW
13 sierpnia 2013, 16:19
Mam nadzieję że osoba która będzie miała wykonać ten wyrok okaże się większym wyzwaniem niż ten martwy smok na załączonym obrazku:


A jak widać ludzie wciąż grają,nie jest nas wielu ale co jakiś czas zbieramy się w kila-kilkanaście osób i nawalamy w LoMMa więc jak chciałbyś kiedyś zagrać to zapraszam.I fajnie byłoby zagrać jakąś ekipą z tego forum.A jak ktoś nie ma tej gry to można pobrać stąd:

Acid DragonAcid DragonLink na szczęście nie działał, ale z góry ostrzegam, że takie działanie może być wbrew prawu i jednocześnie być podstawą do usunięcia konta w Kwasowej Grocie.

Ratonhnhaké:ton PW
21 listopada 2013, 16:46
Od razu przepraszam jeśli źle piszę. Ale mam pytanie czy ktoś byłby chętny do gry w tą ciekawą grę(oczywiście nie w tryb "Slay the Dragon". :P

Morglin PW
21 listopada 2013, 19:47
Strzelcu (ze względu na twój ekstremalnie trudny nick będę się tak do Ciebie zwracać :P) mógłbym trochę pograć w ten weekend. Tylko czy tę grę można jeszcze gdzieś kupić? Czy pozostaje ten "niezbyt" legalny sposób?

LoMM PW
11 sierpnia 2014, 20:47
Witam!

Postanowiłem napisać na tym forum ponownie, chociaż i tak nikt tutaj nie interesuje się LoMMem. W tym momencie, po 13 latach zakończyła się obsługa gry przez Gamespy, od teraz nie działa wyszukiwarka serwerów w grze.

Żeby zagrać w LoMMa nie potrzebujemy już cd-keya, więc każdy kto posiada grę z Antologii nie będzie miał żadnego problemu z grą jak to bywało wcześniej.

Aktualne serwery które wystarczy dodać do ulubionych i będą widoczne w grze:

420 Server 1 - 64.53.169.170 port 29801
LommHQ - 71.68.23.145 port 29801
Rimfrost Cloud - 137.135.227.101 port 29801

LoMM PW
23 lutego 2016, 10:18
W ostatni weekend przez 3 dni trwał LoMM gathering, udało nam się zagrać wiele wspaniałych meczy, wszystkich zainteresowanych grą serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy w przyszłości.

Welcome to LoMM

LoMM PW
20 marca 2016, 17:51
W następny piątek, czyli 25 marca odbędzie się kolejny LoMM Gathering, zabawę zaczynamy o godzinie 19.

LoMM PW
7 grudnia 2016, 17:30
:
​The Gatherings return!
On Sat 10th Dec we will be gathering on the LoMM servers for a bit......so come join us us if u can!
Check lomm fb for more updates...

Witam

W najbliższą sobotę będzie okazja żeby pograć w Legends of M&M w większym gronie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do grupy na facebooku - LoMM Facebook

A tutaj krótki filmik z gry jeśli ktoś nie widział nigdy LoMM - LoMM


LoMM PW
13 stycznia 2017, 13:49
Jutro kolejna szansa, żeby pograć w większym gronie w LoMMa. Sobota godzina 20:00, zaczynamy. Zapraszam, jeśli ktoś jest zainteresowany grą. Jeżeli ktoś ma problemy z grą na Windows 8/10, to wyszła łatka, która rozwiązuje problemy w grze na nowszych systemach, do pobrania na facebookowej grupie LoMM.

Dark Dragon PW
4 marca 2017, 17:47
Rozgrywka z Legends w wirtualnej rzeczywistości.

LoMM PW
12 listopada 2017, 21:56
Na stronie lommhq.com w sekcji z plikami pojawiły się alternatywne skiny dla smoka.
https://www.youtube.com/watch?v=airzz_jYPDc&feature=share

Chętnych do gry zapraszam 19 listopada od 18:00, tego dnia odbędzie się kolejny gathering.

LoMM PW
20 czerwca 2019, 19:54
Z okazji 18-lecia gry Legends of Might&Magic w sobotę 22 czerwca odbędzie się kolejny gathering. Każdy kto chciałby spróbować i zagrać kilka meczy w tę starą grę zapraszam na serwery. Planowany start 18:00 - 19:00

temat: Legends of Might & Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel