Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14

Nicolai PW
30 sierpnia 2016, 15:53
Pokazali pyszczek przeciwnika Batmana. Na moje całkiem udany Deathstroke :P

Kastore PW
2 września 2016, 19:41
ichabodowa recenzja Killing Joke

Nicolai PW
2 września 2016, 20:20
Ten uczuć kiedy ekranizacja była tak zła, że musisz się zgodzić z recenzją Ichaboda ;) Cóż... obraz był już tylekrotnie omawiany, że nie mam nic do dodania. No... poza tym :P



PS. Nasz ulubieniec jest na Patronite :O

Nicolai PW
4 października 2016, 20:11
Dzisiaj/jutro jest premiera trzeciego sezonu Flasha, więc to dobra okazja na Honest Trailer.



Jestem pod wrażeniem, bo autorom filmiku drugi sezon się podobał ;)

Alamar PW
5 października 2016, 19:10
DC/WB szuka nowego "targetu" dla swoich produktów:


Nicolai PW
5 października 2016, 19:37
Dziewczęce wydanie DC? To cztery seriale na CW im nie starczają?

Alamar PW
5 października 2016, 19:47
Widocznie nie:


:P

A propos klocków, spójrzcie na Two-Face'a(*):



(*)Jeśli ktoś nie wiedział, to w Batmanie z 1989 r. Harveya Denta grał Lando Carlissian. Zagrał go pod warunkiem, że będzie mógł zagrać też Dwie-Twarze... ale nic z tego ostatecznie nie wyszło, aż do teraz.

Alamar PW
6 października 2016, 08:12
Kilka szczegółów odnośnie serialu Krypton.

EDIT:
Skoro Liga Sprawiedliwości nie wypaliła w BvS, to może w serialowym świecie wypali?

Dark Dragon PW
6 października 2016, 10:02
Powinni jeszcze Constantina dołączyć do tego crossoveru.

Alamar PW
13 października 2016, 19:10

Eternal PW
13 października 2016, 20:59
Uwaga, uwaga. Mam wielką prośbę do Nicolaia, Alamara i każdego, kto uważa się za zorientowanego w uniwersum DC. Chciałbym poszerzyć moje zainteresowania o to uniwersum, jednak kompletnie nie wiem, od czego zacząć. Czy moglibyście polecić mi jakąś wydaną w Polsce pozycję do tego celu? Tu, tu i tu macie ich listę. A oto moje preferencje na podstawie komiksów Marvela, które pewnie też wam pomogą:
- nie czytam Marvel Knights;
- najczęściej kupuję tytuły Avengers;
- jestem megafanem X-men;
- ostatnio zacząłem kupować Deadpoola;
- całkiem lubię Spider-Mana i Runaways.
Czas start. Czekam na rady.

Dark Dragon PW
13 października 2016, 21:14
Wielka Kolekcja Komiksów DC wydaje się mieć całkiem solidne tytuły.

Alamar PW
14 października 2016, 11:14
Na pewno Kryzys jest warty uwagi, tylko że jest tam natłok bohaterów i bez ich chociaż pobieżnej znajomości, może Ci się to wszystko zmieszać.
Z kolei Lobo to wznowienie wydanych dawno temu w Polsce opowieści "Ostatni Czarnianin" i "Lobo Powraca", czyli najlepszych z nim zeszytów z wydawnictwa TM Semic. Jeśli lubisz Deadpoola, to Lobo w tym komiksie powinien też przypaść Ci do gustu.

Alamar PW
6 grudnia 2016, 08:38



link

Alamar PW
14 grudnia 2016, 13:45


Jeśli ktoś oglądał Suicide Squad od HISHE, ten raczej za wiele nowości tu nie zobaczy, bo wiele rzeczy się powtarza, ale... "At least Wonder Woman looks cool" (Batman v Superman Honest Trailer: "At least Suicide Squad looks cool").

Nicolai PW
16 grudnia 2016, 00:28
Zaczynam podejrzewać, że WB nienawidzi DC...


Alamar PW
3 stycznia 2017, 13:55
Wytwórnia The Asylum (jakby ktoś jeszcze jakimś cudem nie wiedział co to jest) przedstawia:



To tak w ramach pokazania, że Suicide Squad wcale taki beznadziejny nie był. :P


A z innych ciekawostek, Batman Bena Afflecka może nie dojść do skutku... jeśli wytwórnia "nie zapnie wszystkiego na ostatni guzik" (scenariusza na razie nie ma).
Akurat BvsS i SS pokazały, co się dzieje, gdy są tworzone w pośpiechu.

Yaaqob PW
4 stycznia 2017, 11:16
Alamar:
To tak w ramach pokazania, że Suicide Squad wcale taki beznadziejny nie był. :P
Moim zdaniem... No, cóż... Zdecydowanie zawiódł oczekiwania... Nawet się nie umywa do, ,Strażników Galaktyki" Marvela, na których miał być odpowiedzią. Notabene - szykuje się druga część, ,Strażników"... ;)


Alamar:
A z innych ciekawostek, Batman Bena Afflecka może nie dojść do skutku... jeśli wytwórnia "nie zapnie wszystkiego na ostatni guzik" (scenariusza na razie nie ma).
Affleck pasuje do roli Batmana... Ale jeśli ten film miałby być kiczowatą niedoróbą, to lepiej niech nie powstaje...

Alamar:
Akurat BvsS i SS pokazały, co się dzieje, gdy są tworzone w pośpiechu.
Pełna zgoda.

Od siebie dodam, że DC wrzuciło pomysł, by zekranizować historię o Shazamie (Kapitanie Marvelu). Shazam: What We Know So Far
Moim zdaniem bardzo ciekawy superbohater; praktycznie nieznany w Polsce. Wiąże się z nim też intrygująca historia sporu o plagiat ze Supermana... Notabene - w latach 30. Shazam był najpopularniejszym superbohaterem w USA, deklasując Supermana... ;) Mam nadzieję, że ta produkcja dojdzie do skutku. :)

Kastore PW
4 stycznia 2017, 17:12
Shazam miał też najbardziej pouczające origin story w historii komiksów. :P
Mam na myśli najpierwsiejszy zeszyt, w którym pokazano jego początek.

Yaaqob PW
5 stycznia 2017, 09:51
Dla tych co nie znają:
Origin story of Shazam ;)

Shazam i Batman w akcji:
Captain Marvel on Batman The Brave and the Bold
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14
temat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel