Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35 - 36 - 37

Nemomon PW
10 sierpnia 2016, 17:37
Ale rację chłopak ma, iż jak nie z takiego powodu, to z innego powodu, ale prędzej czy później zawsze wylądujemy w jeziorku kwasu ;).

A jak się będziesz słuchać Strażników, to szybciej Ci to bokiem wyjdzie niźli jakbyś się ich nie słuchał ;). Pamiętaj o tym ;).

Fandor PW
10 sierpnia 2016, 18:36
No niektórych strażników warto słuchać, ale generalnie najlepiej stosować się do najwyżej instancji czyli Acida i Quiego, a potem starożytnych.
Nie słuchaj Kammera, Bycha i Bacusia ludzie bardzo źle na tym wychodzą. :/

Nemomon PW
10 sierpnia 2016, 18:46
Acid to najwyższa instancja tutaj, a jak z takimi zawsze bywa, to lepiej do niego nie podchodzić, bo ugryzie. W najlepszym przypadku.

Z kolei Qui mówi jedynie w jakimś dziwnym, nikomu nieznanym, najprawdopodobniej jemu też, łasicowym języku, więc z nim się nie dogadasz. Obawiam się, iż również na migi.

Ale pomijając te drobne problemy natury komunikacyjnej, to tu wcale tak źle nie jest jak na plakacie nas ogłaszają ;).

Nicolai PW
10 sierpnia 2016, 18:53
Fandor:
(...) ale generalnie najlepiej stosować się do najwyżej instancji czyli Acida i Quiego, a potem starożytnych.
Zapomniałeś o Lucku ;)
Ciekawe czy troll z Luckiem wejdzie po raz drugi? xD

Kammer PW
10 sierpnia 2016, 19:02
Fandorze, Fandorze. Co ja ci zrobiłem, że mnie tak nie szanujesz?

Felag PW
10 sierpnia 2016, 19:29
Tarnoob:
Nie próbuj:
— chwalić krasnali (zwł. hetmana jOjO z JB)
— uważać Ashan za lepsze od świata NWC
— do reszty potępiać Ashan i Ubi, w tym prac współtworzonych przez Marzihna (Julien Pirou)
— myśleć, że 3DO jest super i że to ono robiło legendarne gry (które robiło NWC)
— pytać, co to NWC i kto to JVC
— uważać Tawerny.biz za lepszą stronę od AC i JB
— przechwalać się sukcesami w multiplayerze i lekceważyć single-player
— lekceważyć grafiki i fabuły
— lekceważyć WoG-a, choćby jako etap przejściowy w historii modowania
— pisać z błędami, bez zapoznania się z regułami ze strony PWN.

Jak będziesz na to uważał, to będziesz utopiony w kwasie trochę później i za co innego.
A kto to JVC? Raczej nie będę miał z tym problemów.

Hellburn:
I nie słuchaj Tarnooba ;p.
Nemomon:
A jak się będziesz słuchać Strażników, to szybciej Ci to bokiem wyjdzie niźli jakbyś się ich nie słuchał ;). Pamiętaj o tym ;).
Fandor:
No niektórych strażników warto słuchać, ale generalnie najlepiej stosować się do najwyżej instancji czyli Acida i Quiego, a potem starożytnych.
Nie słuchaj Kammera, Bycha i Bacusia ludzie bardzo źle na tym wychodzą. :/
Dzięki za ostrzeżenia, będę na nich uważał.

BTW o co chodzi z Luckiem?

Nemomon PW
10 sierpnia 2016, 19:44
Lucek to pewna persona na czacie, która banuje za nic ;). Generalnie jest diabłem, więc może dlatego ;).

Nitj'sefni PW
10 sierpnia 2016, 20:49
Felag:
A kto to JVC? Raczej nie będę miał z tym problemów.
No pewnie, że nie, bo oczywiście wiesz, że JVC to Jon Van Caneghem ;P

Darth Ponda PW
10 sierpnia 2016, 20:50
Felagu, z własnego doświadczenia Ci powiem: NIGDY nie ufaj Kammerowi, Bychowi i Bacusowi. Zwłaszcza Bychowi. Bo zostaniesz wrzucony do wulkanu. A ktoś inny zostanie zamrożony/oślepiony/zablokowany w inny sposób na... dwa miliardy lat?

Nicolai PW
10 sierpnia 2016, 21:56
Dobra, to teraz na poważnie... takiego festiwalu randomizny jak w tym temacie nie czytałem od czasu kiedy Acid wykopał orodretha :P Ech oro, never forget [*] A co do Kammera mającego własnych hejterów... zazdro :P

Zachari PW
2 grudnia 2016, 17:18
W sumie to... nie jestem tu nowy, ale i tak się przedstawię.

Forum śledzę już od dłuższego czasu. Jednak nie zakładałem konta, teraz gdy już je mam udzielam się głównie w Kuźni, ale czasem (tak jak teraz) napisze coś w innych komnatach.
Bywam sarkastyczny (na szczęście jeszcze od tej strony mnie nie znacie). Z serią M&M nie jestem zbyt związany, grałem głównie w Koffaną trójeczkę i gdy dowiedziałem się o dodatku HotA zacząłem grzebać dalej, aż znalazłem prace MTD (te wciąż nie wydane) i jakoś tu zostałem

Poza tym używam strasznie dużo nawiasów (jak tu) (i tu)
więc to by było na tyle (na razie TRAUBLE BRACKET!)

WortGigant PW
23 grudnia 2016, 21:02
Dzień Dobry, jestem nowy, nazywam się Kuba Kazimierz Mazur i jestem fanem Heroes i Disciples 2.
Moje zainteresowania: Heroes, rasy fantasy, książki i gry.
Moje ulubione zajęcia: rysowanie i szkicowanie, Pisanie książek, wymyślanie rasy fantasy
Móje ulubione kolory: żółty, zzerwony i biały
Moje ulubione rasy: Krasnoludy, Gnolle, Giganci, Trolle
Moje wymyślone rasy są w tym linku, zapraszam do czytania, jak chcecie. :)

Kastore PW
23 grudnia 2016, 21:13
Gratulujemy z całego serca i liczymy na owocną współpracę.

Irhak PW
23 grudnia 2016, 22:13
Cytat:
Dzień Dobry, jestem nowy
A ja stary. Można rzec tak stary, że aż Starożytny. Witam, Dziękuję za uwagę.

Zachari PW
23 grudnia 2016, 22:30
Cytat:
Mój ulubiony Kolory: Żółty, Czerwony i Biały

Zaraz,chwila,co?

alina5550 PW
28 grudnia 2016, 19:32
OHAYO wszystkim, jestem nową członkinią. Mam nadzieję, że mnie ciepło przyjmiecie. :D

Alexei Griffin PW
29 grudnia 2016, 15:50
Witajcie wszyscy!
Konto założyłem już jakiś czas temu, ale nie było okazji żeby się przywitać i powiedzieć czegoś o sobie. Uwielbiam gry z serii Might & Magic, bardzo podoba mi się też fabuła, zwłaszcza ta przedstawiona przez pierwotnych twórców. Grotę odwiedzam od bardzo dawna. Urodziłem się w 1999 roku a serią Might & Magic spotkałem się pierwszy raz w 2008 roku. No i to by było na tyle :D

Magiellan PW
30 grudnia 2016, 12:15
Witam Wszystkich !!!

Jestem kolejną nową osobą na forum. Niemniej same forum śledzę już od dłuższego czasu, a w Herki grałem od części 1 do 5. Niestety nie miałem okazji zobaczyć 6 i 7 ponieważ mój komputer nie jest w stanie ich odpalić. Tak czy inaczej moje dwie ulubione części to oczywiście 3 ( szczególnie WOG ) i stara dobra 2. Najbardziej nie podobała mi się z kolei 4. Jeśli chodzi o inne zainteresowania, to wręcz moim hobby jest piłka nożna.

Na samym wstępie przepraszam wszystkich za ewentualne błędy w tym lub innch moich postach, ale przyznam się ( choć nie ma się czym chwalić ), że niestety mam problemy z ortografią ( mimo wieku )...

Felag PW
30 grudnia 2016, 12:31
Witam wszystkich nowych użytkowników, mam nadzieję że spędzicie tu miły czas i pomożecie w tworzeniu społeczności Groty. :)

Bychu PW
30 grudnia 2016, 12:51
The Game:
moim hobby jest piłka nożna.
No i fajnie, zapraszam na czat. A coś więcej o tym powiesz? ;p

The Game:
niestety mam problemy z ortografią

Spoko, Grota z tego leczy. :P

I witam wszystkich nowych.
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel