Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/mod] Romanian Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

voncur PW
21 listopada 2016, 01:31
Widać gość złapał syndrom Nepha.
Ciekawe jak bardzo zaraźliwy jest xD

Nephretes PW
21 listopada 2016, 07:55
Słyszałem już o tzw efekcie Nepha, "syndrom" to pewien powiew świeżości :E

Virid PW
29 listopada 2016, 21:28
Jak tam będzie z jednostkami?
Kojarzę że w tej starszej "kolażowej" wersji było tak:
1. Wilki bez jeźdźca
2. Moroi/Strigoi (zakolorowane na biało szkielety i zjawy)
3. Voinici/Haiduci (zbójnicy i strzelcy)
4. Wampiry z Nekropolii
5. Wilkołaki
6. Zgriptori (jakieś dwugłowe gryfy)
7. Zmei/Balauri (takie fioletowe/hydropodobne smoki)

Myślę, że w tej nowszej wersji można byłoby poprawić wygląd poziomu 2, 5, 6, 7, zrobić jakiś nowych wojów czy tam łowców na poziom 3, a wampiry oczywiście zatrzymać skoro to Rumunia, ale zmienić nieco wygląd i nazwy na takie bardziej ekstrawaganckie, jak jakiś wampirzy hrabia, alp, albo nawet nosferatu.

Ursus PW
1 grudnia 2016, 06:10
Najwowsza wersja tego miasta będzie tylko pod Erę czy również pod VCMI?

Drwal PW
1 grudnia 2016, 08:41
Romanian Town od początku robione jest pod Erę.

Drwal PW
11 kwietnia 2017, 18:37
Pojawiły się screeny nowej wersji miasta:




Kuririn PW
11 kwietnia 2017, 18:48
To nie jest styl h3 :D Ponadto - dublowanie gwieździstego nieba i dodanie mu dużego księżyca (patrzy na film Bóg Wszechmogący", a tak naprawdę Hote. Ogólnie to pierwszy koncept - czekamy zatem dalej. ;)

J. M. Sower PW
11 kwietnia 2017, 19:12
Eee tam, widziałem gorsze. ;P Aczkolwiek przed autorem tego ekranu jest jeszcze dość dużo pracy.

voncur PW
11 kwietnia 2017, 19:38
A tak właściwie, to jak osiągnąć styl h3?

Ursus PW
11 kwietnia 2017, 19:43
Czepiacie się :P. To jest piękme. I tak pasuje o wiele lepiej, niż prace Axolotla.

Kuririn PW
11 kwietnia 2017, 19:47
Ursus:
I tak pasuje o wiele lepiej, niż prace Axolotla.
Axolotl - nie robił grafik pod H3, tylko do jakiejs innej gry. Nie mówię tutaj o Hocie.

Zachari PW
11 kwietnia 2017, 20:12
Styl się pewnie jeszcze poprawi. Ja osobiście pochwaliłbym ich za bardzo "Hirosowy" układ budynków. :D

Mistrz PW
14 kwietnia 2017, 12:20
Jakna początek to bardzo ładnie! Oby tak dalej :D

Hayven PW
14 kwietnia 2017, 13:05
Cytat:
A tak właściwie, to jak osiągnąć styl h3?

Przede wszystkim zmienić perspektywę, ta tutaj jest zbyt "płaska", ponadto oświetlenie i paleta barw jest zbyt "gumowata" - w H3 jednak wszystko jest nieco bardziej wyraziste, a przede wszystkim kontury budynków są wyraźniej zaznaczone. Już nie wspomnę o tym, że góry zupełnie nie pasują. Ogólnie rzecz ujmując, ekran, choć w pierwszej wersji być może nawet urokliwy, przypomina bardziej Dwór Tritha niż któreś z miast z H3.

voncur PW
14 kwietnia 2017, 13:50
Czyli budynki za ładne, a góry za brzydkie.

Ale spoko jest to że ziomek tworzył ze sklejków, a teraz uczy się 3d.
Może to typ Nepha, ale na pewno lepszy niż nasz krasnal xD

Skazo PW
14 kwietnia 2017, 17:45
Mi się nawet podoba, tylko żeby miało równomierne oświetlenie. Jednym z budynków mogła by być np. lecąca chmara nietoperzy, albo krwisty księżyc :P

Drwal PW
19 listopada 2017, 12:48
Niedawno dowiedziałem się tez o nocnej wersji tego miasta. Według mnie jest dużo lepsza i ciekawsza. Jest trochę mniej tzw. kleju i całość ma lepszy klimat. Nie podobają mi się jedynie niektóre manewry z jednostkami. Całość jest na platformę VCMI.

DOWNLOAD



Nitj'sefni PW
19 listopada 2017, 13:19
Szkoda, że nie wykorzystali tego jako ulepszenia strzelców.

Drwal PW
19 listopada 2017, 13:23
Ogólnie mam wrażenie, że w kwestii jednostek podjęli w większości słabe decyzje.

xardas33 PW
19 listopada 2017, 13:38
Dość ciekawie prezentujące się miasto. Ale fakt, to ulepszenie 3 poziomu to mogli wykorzystać tego opancerzonego strzelca. Dość dziwna jest kwestia ulepszenia 1-głowego smoka do 5-głowego (lepiej byłoby dać nieulepszone jako Gorynych).
strona: 1 - 2 - 3
temat: [VCMI/mod] Romanian Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel