Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 27 - 28 - 29

Ursus PW
1 grudnia 2016, 06:08
Czy nowa wersja AC Moda będzie kompatybilna z modem Scaled Creatures?

Antalyan PW
1 grudnia 2016, 14:59
I would extremely appreciate especially the compatibility with Romansen's Balance Mod.
If it's not planned now, it would be great for future.
The more mods improving the game can be put together the better. Also it makes them both much more useful and used.
Anyway, big thanks for your work on this project.

Acid Dragon PW
1 grudnia 2016, 21:16
Niestety kompatybilność z innymi modami jest na ogół niemożliwa. Teoretycznie możliwe jest stworzenie osobnej wersji moda kompatybilnej z innym modem, ale to wymaga z reguły sporej ilości dodatkowej pracy.

=======

Unfortunately compatibility with other mods is most of the time impossible. Theoretically it is possible to develop separate versions of a mod (each version for each other mod), but most of the time it requires a lot of additional work.

Fandor PW
3 grudnia 2016, 12:24
Niech inne mody dostosowują się do AC. :3

Antalyan PW
10 grudnia 2016, 16:46
Acid Dragon:
Never mind, I guess the compatibility with some mods can be added later or everyone can adapt it themselves :) I guess it won't conflict with things like new heroes for duels.

Anyway, may I ask if you plan to add some abilities to core fortress units? They seem to me quite boring.


CZS PW
9 stycznia 2017, 18:46
I jak? Jest szansa, żeby mod ukazał się w najbliższej przyszłości? Będę bardzo wdzięczny nawet za najmniejsza informację, bo nie mogę się już doczekać ;)

Niamh PW
12 stycznia 2017, 00:28
Hej,
zauroczona twoim modem do HOMM7 chciałam tylko napisać, iż z wytęsknieniem czekam, aż zostanie on zaktualizowany do najnowszej wersji Heroes 7!
Uwielbiałam to, że wybór jednego rodzaju jednostek blokował możliwość wybrania innych, chociaż HOMM5 z ich alternatywnymi awansami zawsze dostępnymi też był bardzo ciekawy, i bardzo brakowało mi właśnie tego zarówno w heroes 6 jak i 7.
Jako że Heroes 7 dużo bardziej podoba mi się od heroes 6 jestem tym bardziej szczęśliwa, że ktoś również jest fanem właśnie alternatywnych jednostek w zamian za inne i zdecydował się poświęcić swój własny czas, aby tego dokonać!
Tacy ludzie jak ty zdecydowanie przedłużają żywotność gier, dlatego na start bardzo Ci dziękuję za MODa i mam nadzieję, że uda Ci się znależć czas, aby go zreaktywować.

Miłego Dnia,
Niamh

Antalyan PW
31 stycznia 2017, 18:03
We have not heard any news for months, I know there are many more important things in the life to do, but just to ask: is the update of this mod still planned?

Alamar PW
2 lutego 2017, 07:50
Acid Dragon 9.01.2017:
AC MOD jest najwyżej na mojej liście priorytetów. Niestety jednak zapowiada się, że moje ferie zimowe coraz bardziej się zawalają.

Which means (more or less):
"AC MOD is top priority on my 'to do' list. Unfortunately, I probably won't have free time during winter holidays."

Acid Dragon PW
2 lutego 2017, 20:21
Indeed, it's still planned, but my winter holidays got completely filled. I'll try to do this during the weekends, however now yet another thing popped up that is taking some of my time and that is the new game, Might & Magic Showdown. I'm trying to write a review, test during the "early access" phase and give some feedback.

Antalyan PW
3 lutego 2017, 17:49
Acid Dragon:
Ok that's actually nice to hear, thanks. I just wanted to make sure it hasn't been abandoned/cancelled :D

Kurek PW
14 marca 2017, 10:16
Potrzebuję modelu Koralowej i Perłowej kapłanki, takiej, jaka się tu gdzieś przewinęła, bo model z HVII ma inny kostur. Wie ktoś może do kogo się można zgłosić w tej sprawie?

dvoytek PW
29 marca 2017, 11:37
Szkielet z H6 (bez włóczni w drugiej ręce).

Cięcie włócznią jest trochę dziwne, ale nawet nie wygląda źle. Portretu jeszcze nie robiłem.

Hayven PW
29 marca 2017, 11:57
Jeśli nie strzela... to po co mu amunicja na plecach? Ja rozumiem jedną zapasową włócznię, ale trzy? (Zresztą, to bardziej przypomina dzidę niż włócznię).

Mogę ewentualnie uznać za okoliczność wyjaśniającą fakt, że szkielety się nie męczą, więc im to bez różnicy, ile broni mają na zapas :)

I fakt, cięcie wygląda troszkę dziwnie, ale świetnie, że w ogóle udało Ci się wprowadzić ten model do gry!

dvoytek PW
29 marca 2017, 12:30
Wg. Heroes VI to są oszczepy. Faktycznie głupio z tymi zapasowymi oszczepami, skoro nimi nie rzuca, ale coś w tym kołczanie musi mieć, a użyta animacja nie pasuje do rzucania, więc na razie atakuje tylko wręcz.
Oryginał miał jeszcze piąty oszczep w lewej ręce, ale o nim zapomniałem i może to i dobrze, bo i tak nic tą ręką nie robi :P

Hayven PW
29 marca 2017, 13:53
A tak, oszczepy, właśnie. Zasugerowałem się tym, że Ty to nazwałeś włóczniami :)

A nie dałoby się usunąć kołczanu? Czy też nie można ze względu na powstawanie "dziury" na plecach?

dvoytek PW
29 marca 2017, 14:40
Można usunąć.
Właśnie się zorientowałem, że szkielet z H7 też ma ten "kołczan" na plecach, a przecież walczy mieczem i tarczą XD
Myślę, że w takim razie kołczan może zostać i ewentualnie zapasowe oszczepy się wyrzuci. Tylko szkoda mi je usuwać, bo jednostki będą zbyt podobne do siebie.

Asderuki PW
29 marca 2017, 15:32
A gdyby je rozłożyć tak aby każdy był w inną stronę? Żeby dzieliły niewidziany okrąg na plecach szkieletu na sześć. Mogłoby to przypominać nieco odnóża pająka. albo po prostu ciekawy element... czegoś :D
Jakby nie patrzeć jednostki czasami bardziej wyglądają niż są całkowicie praktyczne.

Hayven PW
29 marca 2017, 16:16
Pająkom i pseudopająkom mówimy zdecydowanie: NIE!

Asderuki PW
29 marca 2017, 18:09
A tam, jak dla mnie motyw pająka jest ok. Byleby nie wypychał motywu nieumarłych, bo to był główny problem z necro.
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel