Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Zwierzęta rodowe
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

11wilk11 PW
8 września 2012, 10:59
Pomocy!
Jak zdobyć zwierzęta rodowe?

TopFunny525 PW
8 września 2012, 11:10
Znaczy się, aby zdobyć pisklę ptaka gromu, to musisz mieć PoSS no i prawdopodobnie przejść pierwszą misję kampanii. To chyba tyle. Reszta jak powiedział Gaspar. Pozdrawiam

Sobieski PW
23 listopada 2016, 01:52
Jak się korzysta ze zwierząt rodowych?

Posiadam na edycje kompletną i mam w rodzie Pisklę Ptaka Gromu i Almę. W grze można zdobyć jeszcze Panterę Cienia i Czarnego Smoka.

Odpaliłem na szybko 5 kampanii (Sławoj, Crag Hack, Sandro, Raelag, Vein) i tylko w 1 mogłem korzystać z zwierzaka (Sandro) i w dodatku jednego (Alma). Trzeba wykupić jakąś umiejętność by móc korzystać ze zwierząt? Co mam zrobić, aby móc skorzystać np. z Almy u Sławoja?

Dark Dragon PW
24 listopada 2016, 16:25
Zwierząta rodowe powinny być dostępne na zwykłych mapach (niekampanijnych, niescenariuszowych). Po prostu klikasz ikonę zwierzaka, którego chcesz dorzucić do postaci. To chyba też można było ustawić w "auli bohaterów" czy czymś takim i tam dopasować na stałe jakiegoś zwierzaka do danego bohatera.

Alamar PW
24 listopada 2016, 16:43
Zwierzęta rodowe, jak i premie dla bohatera rozpoczynającego mapę, należy dla każdego bohatera ustawić oddzielnie w menu głównym (zakładka dynastii/rodu). Klikasz na danego bohatera i przypisujesz mu premie, zwierzaki jak i broń rodową, dzięki czemu powinien móc z nich korzystać na zwykłych mapach (broń może zmieniać). I tak dla każdego z dostępnych bohaterów. :P

Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł, ale jest to nieintuicyjne i strasznie uciążliwe. Bohatera musisz mieć "przygotowanego", bo podczas wyboru go na mapie, premii i zwierzaków wybrać już nie możesz.

Sobieski PW
24 listopada 2016, 17:30
Dziwnie ten ród działa. Broń rodową mogę używać i zmieniać podczas kampanii i scenariuszy. Natomiast zwierzęta rodowe mogę używać tylko w multiplayerze, mimo że podczas gry w kampanię i scenariusze widzę podczas przeglądani bohatera, że je mam?

Skoro mowa o multi. Jam mam zagrać w nim na przykład Umberto z Przystani. Mam tylko do wyboru 8 bohaterów z edycji kompletnej.

Ogólnie fajne premie ten ród daje, ale powinni dodać do niego 100 stronicową instrukcję obsługi.

Alamar PW
24 listopada 2016, 17:56
W kampaniach istnieje skrypt/opcja na wybór premii, czego niestety brak na zwykłych mapach. :(
Co do zwierząt w kampaniach, to one są przypisane do bohatera i jeśli dobrze pamiętam, to są dostępne tylko w obu DLC i w dodatku od razu przypisani do herosa i bez możliwości ich zmiany (czyli Sandro zawsze ma Almę).

Dodatkowych bohaterów musisz wykupić w Ołtarzu życzeń. Niektórych z nich (głównych herosów) da się odblokować przechodząc kampanię (Vein, Sandro, Anastazja, itd.).

Sobieski PW
24 listopada 2016, 18:03
Sandro to jedyna postać w kampanii, która może korzystać ze zwierzaka. Sławoj, Crag Hack, Raelag i Vein mają w ekwipunku pisklę Ptaka Gromu i Almę, ale nie mogą z nich korzystać. Rozumiem zatem, że Sandro to taki wyjątek w kampaniach i jak chce zwierzaki, to tylko multiplayer (albo kampania Sandro, ale tylko Alma).

Jakie to głupie z tymi bohaterami. Skoro kosztują 0 monet czy jak to się nazywa, to po co ich kupować. Mogli ich dać od razu. Wprowadzają tylko niepotrzebne klikanie i zamęt.

Alamar PW
24 listopada 2016, 18:07
Crag Hack ma Pisklę Ptaka Gromu w drugiej misji, jeśli dobrze pamiętam, zaś Raelag Panterę/Czarnego Smoka.

W podstawowych kampaniach chyba nie da się ustawić zwierzaków, nawet przechodząc je po raz kolejny.

Cytat:
Jakie to głupie z tymi bohaterami. Skoro kosztują 0 monet czy jak to się nazywa, to po co ich kupować. Mogli ich dać od razu. Wprowadzają tylko niepotrzebne klikanie i zamęt.
A spróbuj zagrać off-line, to dopiero zobaczysz, ilu tych bohaterów masz dostępnych. :P

Sobieski PW
24 listopada 2016, 18:18
Aha, czyli Cragowi Hackowi i Raelagowi możliwość korzystania ze zwierząt odblokowuje się wraz z postępem kampanii, zawsze to coś. Czyli Crag Hack ma pisklę od 2 misji, Sandro ma Almę od 1 misji, a Raelag ma panterę/smoka od 2/3/4 misji.

Offline jest dostępnych po 2 bohaterów na frakcję. Dalej to daleko od 10 dostępnych na frakcję w grze.

Kolejną głupotą jest to, że aby zagrać offline to i tak muszę mieć neta aby każdorazowo włączyć grę.

Alamar PW
24 listopada 2016, 18:26
H6-7 i MMX możesz uruchomić off-line. Trzeba tylko włączyć tę opcję w Uplayu, w Ustawieniach (Uplay nie uruchamia się automatycznie, jak Steam, w trybie off-line, jeśli nie może się połączyć z netem).
temat: Zwierzęta rodowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel