Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [wbity] Dział HVI w Grocie - opinie i komentarze
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

gryfheroes6 PW
25 listopada 2012, 19:46
Witam!
Przepraszam że tutaj, ale nie miałem czasu szukać odpowiedniego tematu, problem:
gdy klikam na poradnik do Danse Macabre wyskakuje: 404 - Weasel not found.
Go and stab your spleen. Proszę o pomoc
Pozdrawiam

Dark DragonDark DragonPost przeniesiony

Dark Dragon PW
25 listopada 2012, 19:52
Z tego co ja widzę to poradnik po prostu nie jest jeszcze skończony... Z czym konkretnie masz problem?

Alamar PW
7 maja 2013, 14:19
Bardzo podstawowe informacje o Cieniach Mroku. Dokładniejsze detale odnośnie nowej frakcji i nowej zawartości wkrótce.

Alamar PW
10 lipca 2013, 18:06
Dział bohaterów Nekropolii został uaktualniony (nie jest jeszcze w 100% skończony). Wszelkie zauważone błędy proszę zgłaszać w tym temacie bądź tez Hermesem.

M1S13K PW
22 lipca 2013, 19:49
No Alamar podoba mi sie aktualizacja bohaterów nekropolii. Wszyscy jak sie chcesz czego dowiedzieć ;) A mam pytanie reszta bohaterów też będzie podobnie wyglądać ?

Sobieski PW
21 listopada 2016, 23:20
Czy w związku z tym, że Ubisoft obecnie nie ma aktywnej* (wyłączyli DoC-a), zakończyli wsparcie (HVII) i nie pracują nad żadną nową grą ze świata MM (MMXI, HVIII, DMII, CoHII, DoCII, wersje HD), przez co marka jest jakby na przymusowej emeryturze i jest posucha z newsami, przez co macie trochę więcej czasu, to czy planujecie uaktualnić/odnowić dział o HVI? Działy o HI, HII i HV są świetne, dobrze by było by to tego grona dołączył dział o HVI.

Bo jak na razie dział o HVI jest chyba najgorszym działem z serii Heroes w Grocie**. Działy o HI, HII i HV są wypieszczone do końca, dział o HVII może jeszcze nie jest ukończony w 100%, ale potrzebuje dopieszczenia, a działów o HIII i HIV po prostu nie ma.

Mam też nadzieję, że znajdziecie kiedyś czas na ukończenie działu o HVII, ale według mnie HVI powinno być priorytetem, bo w końcu od premiery HVI minęło ponad 5 lat, a od zakończenia wsparcia ponad 3 lata (3,5 jeśli liczyć od wydania patcha 2.1). Natomiast w przypadku HVII analogicznie ponad 2 lata od wydania i raptem ponad 1 miesiąc od zakończenia wsparcia i ostatniego patcha.

Planujecie też zrobić działy o HIII i HIV w przyszłości? Wiem, że pracujecie teraz, nad co najmniej 2 nowymi działami, ale żaden nie dotyczy tych gier.

Właściwie to z postu o modernizacji działu HVI zrobił się post o modernizacji działu HVI, dopieszczeniu działu HVII i stworzeniu działu HIII i HIV, ale że w większości i tak dotyczy działu HVI umieszczę go tutaj. Zrobiłbym to w temacie Propozycje zmian w Grocie, ale go zamknięto.



* jest jeszcze HO, ale plażo proszę. Tego tak jakby nie ma. Jest ktoś, kto gra w to w miarę regularnie 1 dzień w tygodniu/miesiącu/roku?

** dział o HVI był też najgorszym działem z serii Heroes w Jaskini i odstawał strasznie od wypieszczonych HI-V i chyba HVII (nie wiem czy już go ukończyli), więc chyba zdali sobie tam z tego sprawę i go po prostu usunęli, chociaż w maju dział jeszcze był.

Acid Dragon PW
22 listopada 2016, 08:10
Poruszyłeś bardzo wiele kwestii, ale tak generalnie to wiele zależy od autorów. To, że jest jakaś aktywna gra MM czy nie, oczywiście ma pewne znaczenie, ale nie jest decydujące o tym czy w życiu prywatnym zostaje więcej czy mniej czasu.

Nawet jeśli jednak ten czas jest, to potrzebna jest też zwyczajna chęć. W Grocie działy robimy hobbystycznie, nie mając z tego żadnych korzyści innych niż własna satysfakcja. Więc w momencie gdy to zaczyna być jakimś obowiązkiem lub czymś co trzeba zrobić, np. "bo wypada", "bo inne działy są skończone, a ten nie", to autorowi zaczyna to przeszkadzać i ciążyć nad nim, zamiast dostarczać satysfakcji.

W przypadku H6 dokończenie tego działu jest na liście naszych grotowych rzeczy "do zrobienia", acz ani Alamarowi, ani nikomu innemu dotąd nie udało się zebrać wystarczającej kombinacji wolnego czasu i chęci. Proponuję zachęcać i motywować :).

Inne wymienione przez Ciebie tytuły to oddzielna dyskusja na każdy indywidualny przypadek. Powoli jednak zbliża się koniec roku, który jest naszym czasem weryfikacji postępów, więc może przynajmniej część rzeczy przedyskutujemy, żeby wiedzieć, jakie mamy priorytety. Przykładowo - przez pewien czas tworzyliśmy aktywnie dział Heroes Online. W tej chwili jednak sądzę, że ma on niski priorytet, bo zwyczajnie gra przestała ludzi obchodzić. Wciąż sądzę jednak, że przynajmniej część rzeczy warto byłoby pokazać - np. listę stworzeń.

Podsumowując: Każdy dział to sprawa indywidualna i jest kwestią głównie wolnego czasu i chęci autora. W przypadku H6 moje nadzieje kieruję w stronę Alamara ;).

Sobieski PW
23 listopada 2016, 01:06
Nie chciałem, aby mój post zabrzmiał tak, że próbuję Wam kazać coś zrobić. Jeśli tak to odebraliście to przepraszam.

Po prostu chciałem wiedzieć czy planujecie jeszcze coś zrobić z działem HVI (bo ze starszych postów tak wynika), czy uznaliście że jest dobrze tak jak jest i już go nie ruszacie (bo długo nic na ten temat nie było słychać).

Twój post mi wystarcza, bo wiem, że coś z tym działem planujecie jeszcze w przyszłości zrobić. Jak to jest z chęciami i wolnym czasem wiem po sobie, zatem doskonale was rozumiem. :)

Pozostaje mi kibicować Alamorowi. :)

PS
Wiesz może co się stało z działem HVI w Jaskini Behemota (działał jeszcze w maju), a także z oficjalną stroną HVI (działała jeszcze w sierpniu) jak i oficjalną stroną całego uniwersum (działała jeszcze we wrześniu)?

Acid Dragon PW
23 listopada 2016, 07:29
Względem strony w Jaskini to jest dobre pytanie do naszego Ambasadora ;).

Względem oficjalnych stron H6 i portalu MM, to nie znam odpowiedzi na to pytanie, acz niestety podejrzenia nasuwają się same - podobnie jak w przypadku odcięcia się Ubisoftu od "Trial by Fire" (i mniej-więcej w tym samym czasie) mamy tu raczej do czynienia z odcinaniem się od całej marki. Wygląda na to, że Ubisoft powoli będzie chciał, żebyśmy zapominali o tych grach, które nie były wielkim sukcesem.

Gnom PW
23 listopada 2016, 10:13
Dział H6 w Jaskini jest obecnie w przebudowie, niestety bardzo powolnej z uwagi na małe zainteresowanie grą. Poprzednia wersja była bardzo niepełna i zawierała błędy, w związku z czym podjęliśmy decyzję o jej ukryciu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [wbity] Dział HVI w Grocie - opinie i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel