Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might & Magic X - problemy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Irhak PW
20 listopada 2016, 21:06
A próbowałeś wejść od strony podziemi (nie pamiętam już niestety, skąd przejście prowadziło) albo gryfem z Kuźni Żywiołów (co chyba raczej nie umożliwiłoby jednak rozmowy)?

Ert PW
20 listopada 2016, 22:32
Da się to ominąć, trzeba zasuwać przez Zakazane miasto i na III pietrze wszystko czynne :), ale nie jest to najłatwiejsza droga.

Alamar PW
21 listopada 2016, 07:14
Z tego co pamiętam, musisz wpierw dokończyć któreś zadanie, inaczej drzwi zamku pozostaną zamknięte. Co masz teraz zrobić w wątku głównym?

Niestety, MMX jest liniowa do bólu. Mimo "otwartej" przestrzeni w akcie II i III, do niektórych miejsc nie wejdziesz, jeśli nie ruszysz wątku głównego (nie przekroczysz np. kałuży w pewnych lochach, bo nie odblokowałeś błogosławieństwa wody). Pamiętam, że spotkałem się z tym samym problemem i wykonanie zadania głównego pomogło.

Ert PW
21 listopada 2016, 20:15
ojej przygotowuje sie czyszczac wszystko co na drzewo nie ucieka do wejscia do grobowca 1000 trwóg.Mogłbym juz sszturmowac koncowke ale chce zobaczyc kto jest monciejszy BD czy scout na dwa topory i ile sie da wycisnac leveli z tej gry, bo poziom 50 -ty to na pewno tylko we snach.Ciekawe czy da sie osiagnac 34 lvl ale obawiam sie że to chyba bedzie max lacznie z wronia forteca i klatwa Valos.

Alamar PW
21 listopada 2016, 20:23
Poziom 33. w podstawce i 37. w DLC.

Ert PW
23 listopada 2016, 10:02
przyznam z duzym zdziwieniem że dobrze zrobiona ekipa sout/bd/Kapłan run/Wolny mag po prostu rozszarpuje w kaer thal obojetne zestawy wrogów.
Nawet nie włączam tarczy tylko ochrona przed ciemnoscia i regeneracja.W koncu musza miec jakies szanse.Zadnego oporu wiecj trwa zanim mobki doleza na pozycje nich ich zabijanie.
BD jednak lepszy od scouta.Został ostatni fragment pieczeci i zobaczymy co z Eebosem ale chyba walki nie bedzie .Zobaczymy w kazdym gra sie na razie bardzo latwo, choc nie powiem przy 3 pieczeci cos tam walczyli .32 lvl jak dotychaczas.
poziom adventure, nie mam zdrowia na warriora, nie chce mi sie zastanawiac skad wziasc kase zeby kupic sztylet BD a jak juz nazbieram czy mozna kupic czary dla magów .Koncze juz praktycznie gre z 270k zlota na koncie, caly najlepszy sprzet juz chyba mam.
Aha, wazna uwaga warto czesto zagladac i spac nawet kolo sklepu czarnego kla w slumsach.Najlepsze rzeczy w grze.


gdy ostatni raz poszedlem do Jona Morgana przez wiezienie i wyszedlem z questem "bitwa o Karthal" nagle drzwi do zamku zaczely byc aktywne .

tweR PW
27 grudnia 2016, 10:39
Witam,

Mam problem. Gram sobie od 2 dni w MM10 ale za cholerę nie potrafię rozgryźć jak nauczyć mojego tanka zbroi ciężkiej. Czy jeżeli nie wybrałem tego na początku to jest to już niemożliwe? Tak samo w VII rozdawałem atrybuty typu Miecz albo magia ognia i na odpowiednim poziomie mogłem być ekspertem itd. Tu też tego nie widzę. Czy jestem ślepy? Nawet poradnik ogarnąłem i też tego nie widzę czy mógłby mnie ktoś oświecić czy tu coś się zmieniło?

Alamar PW
27 grudnia 2016, 13:12
Umiejętności uczysz się w MMX inaczej niż w pozostałych częściach. Musisz po prostu podczas awansu przydzielić 1 punkt do danej umiejętności i postać już ją zna. Upewnij się tylko, że masz zaznaczoną opcję pokazania wszystkich biegłości.

Acid Dragon PW
27 grudnia 2016, 13:13
Nie piszesz o jaką klasę postaci chodzi. Ciężkiej Zbroi w całej grze mogą się nauczyć tylko 3 klasy postaci - Najemnik, Krzyżowiec i Obrońca. Tabela:
http://www.mightandmagicx.acidcave.net/umiejetnosci_tabela.html

Jeśli chodzi Ci o jedną z tych trzech klas, to umiejętności można się nauczyć po awansie postaci (nie trzeba jej poznawać w żadnym miejscu na mapie). Po prostu w tej chwili masz 0 punktów biegłości w Ciężkiej Zbroi. Gdy awansujesz o 1 poziom zyskasz 2 punkty biegłości do dowolnego rozdysponowania. Możesz je "wydać" m.in. na ciężką zbroję i w ten sposób "nauczysz się" nowej umiejętności.

tweR PW
27 grudnia 2016, 13:30
dzięki za odpowiedzi. Już widzę gdzie to jest. Mało intuicyjne. Wbiłem 6 poziom bez rozdawania tych umiejętności.

AquaInferus PW
16 grudnia 2018, 15:07
W misje trzeba się dowiedzieć co się stał ze statkiem i znaleźć skrzynie czarnego kła. Problem w tym, że znalazłem ową skrzynie, zanim rozpocząłem to zadanie i teraz gra niech mi tego odhaczyć jako zaliczone wiec ktoś czy można to jakoś naprawić nie cofają gry, bo musiałbym cofnąć sporo godzin.

Acid Dragon PW
16 grudnia 2018, 20:15
Spróbuj wykonać zadanie tak, jakby było nowe, a więc najpierw udaj się do wraku statku "Słoneczna Łania" (Półwysep Agyn - 40,10) i tam powinieneś spotkać członka załogi, którego wcześniej nie było. Następnie jeszcze raz przejdź się do skrzyni w Jaskini Czaszki.

Technicznie rzecz biorąc nie powinieneś być w stanie dostać się wcześniej do Jaskini Czaszki, bo hasło do niej zdradza właśnie tamten członek załogi, ale... no cóż - mieszkańcy Agynu nie przewidzieli istnienia Internetu, zapewne :P.

AquaInferus PW
16 grudnia 2018, 21:28
Dzięki zrobiłem jak powiedziałeś poszedłem "pośladach misji" i się udało.

AquaInferus PW
25 grudnia 2018, 11:59
Siema, nie wiem czy doby temat, ale ma pytanie. W M&M X jaskinia na współrzędnych 132 na 92 w górach, do której nie mogę wejść, ma polecenie –naciśnij spacje, ale nic się nie dziej. Czy ta jaskinia może być fabularnie zamknięta? Jestem w 3 rozdziale. Czy do lokacji świątynia Ylada jest potrzeby quest czy mogę tam wejść bez zadań?

Dark DragonDark DragonTemat przeniesiony (razem z resztą temu podobnych założonych przez Ciebie), od teraz proszę pisać o wszelkich problemach związanych z MMX w tym temacie. Popracuj też nad interpunkcją w zdaniach.

Alamar PW
25 grudnia 2018, 12:26
Zadania - Poradnik#awanse

(132,92) Obrońca => Strażnik Tarczy

AquaInferus PW
25 grudnia 2018, 13:05
Hedwiga Srebrnowłosa gada tylko o owocach morza czy to możliwe, że nie dostaje tego zadnia, bo nie ma nikogo, kto mógłby być strażnikiem tarczy.

Alamar PW
25 grudnia 2018, 15:19
Indeed.
Niestety, w przeciwieństwie do poprzednich części, nie da się zyskać zadania na "Honorowego Strażnika Tarczy". Możesz jedynie użyć konsoli i kodów, by dodać sobie to zadanie.

AquaInferus PW
25 grudnia 2018, 23:53
Hmm a jak wyglądałoby takie dodanie kodem co i gdzie trzeba by wpisać ???

fan31M&M PW
19 stycznia 2019, 09:14
Witajcie problem mam w miejscu z przypisanym klawiszem 1 na broń w interfejsie znikneła mi ikonka miecza chociaż jest załozony co poradzicie?

zloty77 PW
18 lutego 2019, 07:59
Witam. W oknie ekwipunku, na prawo od błogosławieństw są dwa rzędy kółek. Górne według instrukcji to nagrody za ukończenie aktów. Jestem już w trzecim akcie, a nagrody dalej nieaktywne. Błogosławieństwa na przykład działają, a to ciągle na szaro. Miał ktoś coś takiego? Co dają w ogóle te nagrody za ukończenie poszczególnych aktów?
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: Might & Magic X - problemy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel