Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: [H3] Spolszczenie do H3: Complete [beta]
komnata: Gildia Lingwistów
strona: 1 - 2 - 3 - 4

luka7 PW
16 listopada 2016, 21:08
Witam, mam problem ze spolszczeniem do wersji Heroes III HD EDITION, po skopiowaniu plików "data, lang" do folderu z grą włączam grę i jest. Polskie Menu, Dubbing, wszystko ok. 1 odpalenie gry jakiejkolwiek, potyczki czy kampani - działa, lecz, gdy gra zostanie uruchomiona 2 raz, po odpaleniu rozgrywki wyrzuca grę do pulpitu z błędem "Error: An unknown exception has occurred. i już grać nie mogę. ktoś, coś?

Szaman PW
16 listopada 2016, 23:29
@luka7 Podstawowe pytanie, na jakiej platformie masz te HD Edition. Na platformie Steam czy U-play? Jak na Steam, wystarczy tylko wejść na swe konto. Klikasz prawym przyciskiem myszki na grę--->Właściwości--->Zakładka Język--->Polski--->klikasz OK i Koniec. Na U-play powinno być podobnie, ale nie wiem dokładnie, ale grę już powiniesz mieć po polsku.

luka7 PW
17 listopada 2016, 16:27
nie jest to wersja ani steam ani u-play.

Kuririn PW
17 listopada 2016, 16:38
Pirat:D

luka7 PW
17 listopada 2016, 16:42
no tak.

Kastore PW
17 listopada 2016, 18:12
Aż bym napisał: "to radź se sam", ale z drugiej strony niepłacenie za Heroes 3 HD Ed.? Jak ja Cię rozumiem...
A co do błędu to wina pewnie leży po stronie spiraconej wersji gry, także ten, get used to it. :P

luka7 PW
17 listopada 2016, 19:12
ok :-)

crzsis94 PW
9 lipca 2017, 18:18
Witam!

Zarejestrowałem się (miało być "crysis94" -__-) specjalnie, żeby serdecznie podziękować za spolszczenie =)

Po zainstalowaniu w takiej kolejności:
- czystego HoMM3 z GOGa
- HD moda
- polonizacyjnej łatki HD moda
- Twojego spolszczenia (żeby przerywniki były w PL musiałem użyć MMArchive tak jak opisałeś, inaczej tylko napisy były PL, a chciałem, żeby było jak w Goldzie w którego grałem za gówniarza :>)

Wszystko jest super i jak należy... zastanawiam się jeszcze tylko czy nie pobawić się i nie zmienić menu na PL...

Potem na ww zainstalowałem jeszcze HotA (bo lubię mapy G) + jaskiniowo-grotowe spolszczenie (beta 2) i wciąż zarówno w podstawce jak i fanowskim dodatku wszystko w porządku :>

Także jeszcze raz wielkie dzięki za kawał dobrej roboty, a do płaczków, którym nie działa...
NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ;)

Hellburn PW
27 sierpnia 2017, 10:11
Czy ktoś jest w stanie przesłać mi pliki przycisków + tło menu głównego + tła przy wybieraniu map wersji Complete? :)
Bardzo ładnie proszę - chciałem zrobić polskie menu do tej gogowej wersji.

avatar PW
27 sierpnia 2017, 10:25
Chodzi o angielskie przyciski?

Hellburn PW
27 sierpnia 2017, 10:28
Tak. To co jest w oryginalnym archiwum.

avatar PW
27 sierpnia 2017, 11:18
O coś takiego chodzi?

Hellburn PW
27 sierpnia 2017, 11:27
O, tak, właśnie o to mi chodziło.
A gdybym jeszcze mógł poprosić screenshoty z menu: główny ekran, nowa gry, kampania? :) pretty please

avatar PW
27 sierpnia 2017, 11:42
Main menu:


New game:


New campaign:

Hellburn PW
27 sierpnia 2017, 11:54
Dzięki, za niedługo powinienem wrzucić paczkę z pełnym spolszczeniem.

Jendrus PW
27 listopada 2017, 16:18
Witam jak wgrać spolszczenie pod wersję gogową?

Budyn PW
17 kwietnia 2018, 16:03
Dobra ma ktoś ogarniętą paczuchę z pełnym spolszczeniem, najlepiej jak najprościej i żeby wszystko było po Polszemu. Proste kopiuj wklej do katalogu. Heroes 3 Complete GOG. Pozdro

superfly86 PW
7 czerwca 2018, 20:50
https://megawrzuta.pl/download/7e6333eb449e3e3caab7721922ddeb87.html

Trzymaj plik ze spolszczeniem

ziomek PW
5 listopada 2018, 15:04
Posiada ktoś może spolszczenie do intra h3? Przy okazji mam pytanko wiecie może jak rozszerzyć warstwę (klatek) tych plików .def lub przeprowadzić ich modyfikacje? Nie chce mieć rozjechanych przycisków.. - w HD mod jest dobrze bo jest do tego odpowiedni plik :P, ale chciałbym zagrać w klasyka (ręczne otwarcie)

voncur PW
6 listopada 2018, 17:00
Co robie źle?
Już tylko mi menu zostało do spolszczenia...
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3] Spolszczenie do H3: Complete [beta]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel