Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Systematyka demonów Ashanu
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Kurek PW
26 lipca 2016, 13:39
W DoC pojawiają się tajemniczy Władcy Otchłani, którzy troszeczkę przypominają Diabły. W Heroes Online można Władców Otchłani spotkać pod postacią znanego nam wyglądu Arcydiabłów z Heroes V. Moim zdaniem w Ashanie nadal istnieją Diabły, nie uległy one zapomnieniu tak jak to było z Gremlinami, niebiesko-duchowymi Rakszasami, czy Czerwonymi Smokami z Lochu.

NicolaiNicolaiTo jest Biblioteka, tutaj nie dyskutuje się o line-upach

Kammer PW
26 lipca 2016, 13:48
KUREK - Ty to niezły jesteś, nie możesz pisać o line-upie u mnie i Ala, więc piszesz u Nikosia, nieźle. :D

Zasadniczo - duuużo tych jednostek można upchnąć w tej mojej koncepcji spaczonych frakcji - takie lawowe czerwie mogłyby być zwykłymi szmaragdowymi smokami, ale pozbawione szmaragdów i ze wszczepionymi w to miejsce płynną lawą - w ten sposób miałyby taką cokolwiek płynną strukturę.
I tak, wiem, że są już czerwie, nawet w DoC-u są, po prostu podaję więcej możliwości.

Górski Krasnolud PW
6 października 2016, 23:20
Ja mam krótkie pytanie, co to za stwór, którego widzimy na tych szkicach? (chodzi o tego na górze, znajdującego się po prawej stronie.

Czy jest możlwie, że byłby to jakiś smok chaosu? Bądź co bądź jakieś skrzydło posiada. xd

Andruids PW
6 października 2016, 23:24
Jakiś przyzywany stwór Rodzicielki? Czy tam, jej pocisk?

(to małe:)

Nicolai PW
6 października 2016, 23:29
Według opisu Rodzicielki z H6 są to Impy/Diabliki (nazwy są używane naprzemiennie).

Alamar PW
6 października 2016, 23:37

Andruids PW
7 października 2016, 00:02
Tak czy siak, to dobry pomysł na Impa - skrzydła, para odnóży, jakieś kolce, ogon i ziejąca gęba.

zmudziak22 PW
5 listopada 2016, 14:11
Nicolai to nie fanfikcja. Raelag dostał misję od Kha-Beletha, aby Izę obserwował jak dorasta i dopilnować, aby była dziewicą :P. Nieużyty przerywnik filmowy z 4. misji Akademii (H5 podstawowe) wyjaśnia, dlaczego Raelag tak postąpił. Wątpię, żeby Kha-Beleth dowiedział się o niepowodzeniu zadania i planach Raelaga, gdyby nie Biara.


Edit:


AlamarAlamarTen przerywnik jest w grze - został dodany w której z łatek.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Systematyka demonów Ashanu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel