Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: [chat] Czat RPG
komnata: Przeklęta Machina

Felag PW
14 października 2016, 20:11
Jak się ostatnio dowiedziałem, zostało zawieszone działanie czatu RPG. Spowodowało to dotkliwe niewygodności dla użytkowników czatu, którzy nie mogą wykorzystywać go do rzutów kośćmi. Dodatkowo sytuację przeciętnego użytkownika utrudnia działalność Strażników niepozwalających wykonywać większej ilości rzutów na normalnym czacie.

Oprócz tego dochodzi, jeśli dobrze zrozumiałem, zablokowanie możliwości przeprowadzenia szybkiego i spontanicznego RPG'a bez narażania się na akcję z strony władz Groty, w wypadku np. wycofania się chętnych do gry po tymczasowym odblokowaniu czatu w celu gry. No i sam przymus zawracania głowy Strażnikom lub wyżej postawionym może być niewygodny dla niektórych użytkowników Groty oraz denerwująca dla władz, z powodu konieczności straty swojego cennego czasu, a to z kolei może doprowadzać do nieprzyjemnych spięć między wyżej wymienionymi.


W związku z powyższym, prosiłbym o stałe przywrócenie czatu RPG.

Kammer PW
14 października 2016, 20:20
Mi tam czat RPG służył do szybkich testów, czy z Cormami jest wszystko OK, gdy je aktualizowałem, więc dla mnie to było przydatne.
No i na RPG-u były często testowane nowe zaklęcia, coby na publiku nie świecić, że jest coś nowego w spellbooku.

Innymi słowy - popieram całkowicie trwałe przywrócenie.

Acid Dragon PW
14 października 2016, 21:04
Chat RPG służy do sesji RPG - sesji oficjalnych, sesji zapowiedzianych, sesji grotowych.
Nie służy ani do testów, ani do spamowania kośćmi, czego ostatnio było tam pełno.
Nie przewiduję jego otwarcia w najbliższej przyszłości bez konkretnego terminu na sesję RPG.

Osoby, które mają rzeczywiste zapotrzebowanie na miejsce do testowania nowych funkcjonalności chatu taką możliwość dostały.
temat: [chat] Czat RPG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel