Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HD Mod] Nieznany błąd, którego komunikat się nie wyświetla
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Matikun PW
13 września 2016, 21:46
Witam, na początku zaznaczę, że mam oryginalną wersję Heroes 3 Complete. Niedawno zmieniałem cały sprzęt, na nowy, razem z systemem (obecnie Windows 10). od jakiegoś czasu pykam na nim w vanilla H3, ale stwierdziłem, że zbiorę siły, by wykonać niezwykle ciężką operację pobrania HD Moda, jak na poprzednim sprzęcie. No i wszystko było fajnie, do czasu, aż nie odpaliłem launchera. Pobrałem najnowszą wersję, a wyskakiwały komunikaty o braku najnowszej wersji. Kiedy chciałem ją zainstalować, wyskakuje informacja o jakichś brakujących plikach. Kiedy próbuję stworzyć exe, abo po prostu kliknąć uruchom występuje błąd o komunikacie, który nie chce mi się wyświetlić w żaden sposób, system informuje, ze takowy nie istnieje. nie wiem w ogóle o co chodzi, ma ktoś jakiś pomysł? Może coś źle zrobiłem? Moda dałem do głównego folderu z grą, innych modyfikacji brak.

voncur PW
13 września 2016, 22:40
Podbierz z oficjalnej strony raz jeszcze i zainstaluj.
U mnie tak to wygląda
F:\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja\_HD3_Data
A samego hd moda włączam poprzez
HD_Launcher.exe
który znajduje się w:
F:\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja\HD_Launcher.exe

Matikun PW
15 września 2016, 16:12
Przeinstalowałem i odpaliłem jako administrator - działa, jednak są problemy z Horn of The Abyss. Błąd mówi, że nie mam aktualnej wersji, kiedy pobrałem najnowszą, najnowszy HD Mod powinien być kompatybilny, przynajmniej wg Kwasowej Groty. Co ciekawe raz udało mi się to odpalić, ale gra wyrzuciła mnie w połowie scenariusza i już później nic nie działało, a sam mod HoTA zniknął z menu launchera.

voncur PW
15 września 2016, 17:23
To zainstaluj od nowa hote i ją uaktualnij, a potem od hd
temat: [HD Mod] Nieznany błąd, którego komunikat się nie wyświetla

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel