Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 100 - 101 - 102 ... 116 - 117 - 118

Cuthbert2 PW
23 sierpnia 2016, 17:27
Wywaliłem WoG zainstalowałem Erę i gra. Dzięki za rady :)

Jeddite2015 PW
26 sierpnia 2016, 20:55
Mam problem dotyczący WoGifikacji oraz mapy Huzia na Wikinga, ponieważ gdy zWoGifikuję tą mapę siedlisko czarodziejów (Irlandia) zmienia mi się w ołtarz ziemi. Dokładniej chodzi o mapę Huzia na Wikinga (sojusz). Proszę o szybką odpowiedź.

Drwal PW
26 sierpnia 2016, 22:02
To normalne, wogifikacja zmienia część budynków, jednostek na mapie. Nie wogifikuj mapy i tyle. Możesz też poszperać w opcjach WoG. Jest tam coś chyba o zmianie lokacji na mapie.

Jeddite2015 PW
29 sierpnia 2016, 17:53
No tak szperałem tam ale to siedlisko zmienia się w Ołtarz Ziemi czyli standardową budowlę Heroesową
EDIT: Ok nie będę WoGifikował i tak wcześniej grałem bez tego

fantasyfan123 PW
4 października 2016, 20:49
Hejka. Jestem fanem Heroes III od paru lat, ale w takie dodatki jak WoG (mam), HotA (nie mam) czy Kroniki (nie mam) nie grałem. Gdy ściągnąłem WoGa i zagrałem samouczek, to nie mogłem zagrać w poj. scenariusze. A chciałem zobaczyć jak robi się jednostki 8 poziomu. Znacie jakiś sposób, czy trzeba odinstalować i zainstalować od nowa. Gdy klikam nową grę i nowy scenariusz pojawia się coś, czego nie mogę zrozumieć i wywala. Kampanie działają.

avatar PW
4 października 2016, 20:52
Jak zainstalowałeś WoGa to w katalogu H3 masz plik WoG Features.htm. Otwórz i poczytaj. Co do błędów to nie mamy kryształowej kuli. Zrób screena i pokaż nam go.

Drwal PW
4 października 2016, 23:20
Możesz też skorzystać z mojego poradnika video:


Górski Krasnolud PW
4 października 2016, 23:26
@Drwal

Fajna ta muzyczka w filmiku. :D

DrwalDrwalZ biblioteki YT. :)

fantasyfan123 PW
8 października 2016, 19:52
Mogę jedynie w najbliższych dniach podać chociaż fragment komunikatu, ponieważ screena nie potrafię zrobić w grze. Na końcu na pewno było zgłoszenie problemu autorom, a nawet adres e-mail.

Drwal PW
8 października 2016, 19:59
Nic to nie mówi. Zupełnie też nie wiem o co chodzi, także proszę o jaśniejsze sformułowanie problemu.

Kammer PW
8 października 2016, 20:11
Obstawiam, że skrypty ERM się krzaczą. Reinstall gry i WoG-a?

fantasyfan123 PW
8 października 2016, 23:00
Początek komunikatu :



EIP = 0X00404C36, Access Violation. Attempt to read the inacessible data at 0x00000000

The Latest Executed ERM Receiver.

Koniec komunikatu :

SEND THIS DUMP OR THE ''WOGCRASHLOG.TXT'' (ZIPPED) TO H3NL@NAROD.RU

Na razie tyle mogę dodać.

Drwal PW
8 października 2016, 23:02
Odinstaluj Heroes, usuń cały folder i zainstaluj od nowa. Nie ma co szukać powodu błędu, bo i tak nie da się w praktyce tego naprawić. Najpewniej jakiś błąd w instalacji.

Kammer PW
8 października 2016, 23:07
A najlepiej daj sobie spokój z WoG-iem i zainstaluj ERA II. To samo, ale lepiej i stabilniej.

fantasyfan123 PW
14 października 2016, 19:19
Kiedy zauważyłem ten komentarz to próbowałem zainstalować ERĘ ale nie mogłem przejść do instalacji. Sklonowałem ze Skarbca i były tam pliki i nie mogłem dalej przejść do instalacji. A i czy to wersja polska, czy angielska? Z HotA też mam prawie ten sam problem. Sklonowałem ze Skarbaca pliki, kliknąłem na ikonę Rogu. I się instalowało, a potem... nie mogłem zagrać.

avatar PW
14 października 2016, 19:27
Czyli wygląda to na problem z twoim komputerem bądź antywirusem. Widzisz liczbę ściągnięć plików ze Skarbca i raczej nikt nie raportował problemów z instalacją i samą grą, więc problem musi leżeć po twojej stronie. Sugerowałbym także odinstalowanie oraz usunięcie ręcznie wszystkich plików związanych z H3, potem ponowna instalacja ERY na czyste H3. Jeśli chcesz mieć także Horn of The Abyss, zainstaluj w innym katalogu H3, a na niego dopiero HotA tak by ERA i HotA nie gryzły sie ze sobą w jednym katalogu.

Szaman PW
15 października 2016, 00:23
Antywirus lub masz bulder na kompie. Użyj CCleanera
Wyczyść za jego pomocą rejestr i pliki tymczasowe.

Wyłącz Antywirusa na czas instalacji ERY czy HOTY.

Drwal PW
15 października 2016, 09:22
A ja bym oczekiwał więcej informacji. Co to znaczy nic działa? Jest jakiś kokunikat? Instalujesz na czyste H3?

fantasyfan123 PW
15 października 2016, 18:48
Kammer miał rację. Skrypty ERM się walają. Dowód. Nie mogę zagrać 3 misji Samarytanina. Raczej muszę to odinstalować, lecz nie chcę usuwać również i podstawowych części H3. Wolę WoGa usunąć,a potem zainstalować ERĘ (wcześniej używając antywirusa polecanego przez Szamana).


Dodane przed chwilą : Użyłem antywirusa i działa już 3 misja. Scenariusze nie. A co do komentarza Drwala. Czyli mam usunąć SoD, AB i RoE? Później ciężko mi będzie podstawowe części H3 zainstalować ponownie (ściagałem na Chomikuj).

Drwal PW
15 października 2016, 18:51
Nie da się zainstalować samej Ery. Zainstaluj Heroes 3 w nowym folderze i tam wrzuć paczkę Ery i zainstaluj.
strona: 1 - 2 - 3 ... 100 - 101 - 102 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel