Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [przyklejony] Modyfikacje do MM
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9

Kastore PW
24 lutego 2013, 17:00
Dzięki, wszystko działa.

Shael PW
29 sierpnia 2013, 18:48
Menu

Koniec prac chyba blisko :).

zoltan PW
15 listopada 2013, 11:01
Kirin:
Right Place

Jest to drobny mod do MMVII, który podmienia lokalizację niektórych stworzeń oraz dość znacznie zmienia wygląd Deyji.

Można prosić o reupload? Link wygasł, a chciałbym mieć możliwość zetrzeć się z prawdziwym megasmokiem ;)

Tarnoob PW
10 grudnia 2013, 10:39
Dobrydzień.

Mod Right Place wydaje się całkiem ładny. Można by go dodać do jakiejś widocznej listy w którymś przyklejonym temacie i do skarbca?

pozdro.

Hayven PW
30 grudnia 2013, 09:14
Z innej beczki - jak WYPAKOWAĆ pliki z M&M4-5 za pomocą Xeen Studio (ew. innym programem, również MM3), bo ja nigdzie nie widzę takiej komendy... O>o

Mogę tylko otworzyć - i nic więcej

Kaazam PW
8 marca 2014, 00:33
Hejka ludziska. Z racji zbliżającej się wielkimi krokami obrony i mnóstwa kodu do napisania w pracy, postanowiłem sobie przejść MM7 :D Polecilibyście jakieś ciekawe mody? Czy może warto tylko ten z 1 posta, a resztę "olać"?

PS. Nie interesują mnie mody tylko zmieniające grafikę :P a bardziej te skupione na questach/fabule :)

Pozdrawiam. Kazik.

Andruids PW
8 marca 2014, 22:38
Jest jeszcze coś takiego : )
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=8194

EDIT: Kurka, faktycznie. Nie mogłem się tego doszukać w linkach.

Kaazam PW
9 marca 2014, 17:15
http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=36 - widzę, że w Maestro mod jest umieszczone to co podałeś :) swoją drogą warto by zaktualizować linki w 1 poście :)

EDYTKA:

Po wgraniu MOD-a ze Skarbca gra wywala mi się, gdy chcę cokolwiek zmienić w budowie teamu. Też tak macie?

Tego PW
1 grudnia 2014, 14:14
Grupa zajmująca się M&M 8,5 Echo of Destruction (Alamar pisał o tym modzie parę postów wyżej) poszukuje ludzi do pomocy w tworzeniu modeli 3D, lokacji, tekstur itd. Podaję link do strony na facebooku, może któryś z Grotowych artystów się skusi.

Acid Dragon PW
16 marca 2015, 11:51
Filmik pokazujący nowy obszar do zwiedzania w M&M 8,5 Echo of Destruction (wczesna alfa) - Martwe Miasto:


Tego PW
16 marca 2015, 17:45
Choć trzymam wszystkie kciuki za ekipę MM8,5, obawiam się, że mogą podzielić los HoMMowego Bastionu (jak na ironię oba projekty utrzymane są w klimacie pustynnym). W takim tempie prac mają bardzo małe szanse na zdobycie i utrzymanie rozgłosu, który byłby prawdopodobnie świetną motywacją do dalszej pracy. Bardzo cieszy mnie powyższy filmik, ale uważam, że to dość mało - ekipa MM Tribute mając już trochę więcej porzuciła prace (i to, o ile się nie mylę, kilkukrotnie). Chyba lepszym pomysłem byłoby wypuszczanie mniejszych modyfikacji - w poprzednim większym filmiku pokazali kreację postaci z kilkoma nowymi, interesującymi rasami; dlaczego nie można by tego wydać, skoro do ukończenia tej części dodatku potrzeba w sumie niewiele?
Mam wrażenie, że ogólnym problemem modyfikacji do serii HoMM (albo szerzej: jakichkolwiek projektów fanowskich) jest planowanie za wielkiej zawartości, której wprowadzenie przerasta potem twórców.

J. M. Sower PW
16 marca 2015, 17:59
Ja osobiście mam dobre przeczucia i miło widzieć w tej ukochanej szacie graficznej coś nowego ;D. Mam tylko nadzieję, że jeśli nawet projekt by umarł za jakiś czas, to nie przepadną dotychczasowe osiągnięcia. Ciekawi mnie sposób w jaki dokładnie powstają nowe lokacje.

MM Tribute nie było modem, a całkiem oddzielną grą, więc oczywiste jest, że dla Echo of Destruction jest przewidziany o wiele mniejszy wkład.

Acid Dragon PW
16 marca 2015, 19:49
Sądzę, że realnie mamy szansę zobaczyć wersję grywalną moda za około 2 lata. Ale ta realna szansa w ogóle jest. Tempo jest wolne, ale stabilne. To chyba lepsze niż szybko wypalający się zapał, jak np. w przypadku The New Order.

J. M. Sower PW
17 marca 2015, 11:28
Dla zainteresowanych: aktualnie mapy powstają w 3ds Max i są wrzucane do wstępnej wersji edytora gry. Osobiście mam nadzieję na możliwość wykorzystania Blendera ;).

Shael PW
26 sierpnia 2016, 13:05
Kirin można prosić o reup moda Right Place?

Kirin PW
28 sierpnia 2016, 00:10
Dodałem Right Place do Skarbca i podmieniłem niedziałające linki w postach.

Have fun!

Shael PW
29 sierpnia 2016, 08:38
Dziękować! M&M VII to moja ulubiona część, tylko szkoda, że jest za łatwa. W poprzedniczce nawet po wielokrotnym przejściu nie było o wiele łatwiej

Alamar PW
18 listopada 2016, 10:09


Ciekawostka - obszar Nowego Sorpigalu z MM6 na silniku Unreal 4.
Raczej pokaz możliwości, jakby wyglądała taka konwersja, niż rzeczywisty projekt tym bardziej, że autor sam przyznaje się do znalezienia większości obiektów 3D w internecie.

Więcej szczegółów w temacie na Celestial Heavens.

Andruids PW
18 listopada 2016, 10:38
O, jak fajnie. Zupełnie o tym zapomniałem.

Gość z gniazdem na głowie wymiata.

Alamar PW
13 listopada 2017, 20:50
PODOBNO poniższy mod umożliwia to, co wielu moderom MM6-8 się tylko śniło - łączy wszystkie gry w jeden świat.


Link do tematu i moda na Celestial Heavens (ok. 1,5 GB)


Wymagana jest gra Might and Magic 8 (najlepiej wersja z Goga), patche Grayface'a i trochę cierpliwości (pierwsze uruchomienie może potrwać ponad kwadrans).

Osobiście nie ma czasu na przetestowanie tego, ale jeśli ten mod działa bez (większych) zgrzytów, to naprawdę jest to godny podziwu wyczyn.

Cytat:
1. Podróże na Antagarich i do Jadame "Królową Katarzyną" można rozpocząć dopiero po odkryciu zdrady Srebrnego Języka.
2. Statek z Ravenshore odpływa do Enroth/Antagarichu dopiero, gdy drużyna będzie mogła wybrać się na Regnę.
3. Statek z Lasu Tulreanskiego odpływa do Jadame po wykonaniu zadania dla króla kurdupli.
4. Drużynę można uzupełnić na poczatku gry lub podczas niej o najemnych towarzyszy (NPC-ów?).
5. Jeśli efekty pogodowe (deszcz czy śnieg) staną się uciążliwe, wystarczy zmnienić nazwę pliku "weather.lua" w katalogu ...\Scripts\General na "weather.lua.off".
6. Mod nie był testowany pod wysoką rozdzielczość i może na niej różnie (nie) działać.
7. Nowe menu to mapa świata autorstwa Marcona Phoeniksa.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9
temat: [przyklejony] Modyfikacje do MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel