Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Archmage
komnata: Podziemna Tawerna

Andriej PW
11 sierpnia 2016, 17:44
Zakładam nowy temat bo nigdzie indziej nie znalazłem odpowiedniego dla tego postu. Mianowicie jak to jest z grą na Androida Archmage? Jest to podróba Arcomage, czy może jej konwersja na wymieniony wcześniej system? Co obecnie stało się z wersją Arcomage na telefony komórkowe z tej komnaty? Niestety podany tam link już wygasł.

Acid Dragon PW
12 sierpnia 2016, 02:21
Usunąłem niedziałające linki. Ten do wersji na telefony prowadził do forum, gdzie projekt był rozwijany. Pamiętam, że jakaś wersja była chyba dostępna do pobrania, ale nigdy jej nie przetestowałem. Wydaje mi się, że projekt nie został nigdy w pełni ukończony i ostatecznie został zapomniany.

Nie kojarzę projektu "Archmage" w ogóle.

Nemomon PW
12 sierpnia 2016, 13:19
Mam zainstalowaną wersję Lite Archmage i jestem z niej zadowolony i nie jestem. Generalnie gra ta jest ciekawa i przyjemnie się w nią gra, ale jakiś spory czas temu wyszła aktualizacja tej gry.. która ją de facto lekko zniszczyła. Wcześniej gra faktycznie wyglądała jak klasyczny Arcomage, a teraz wygląda jakoś tak dziko. Poza tem, przed aktualizacją gra nie miała problemów ze zliczaniem wygranych i przegranych, a teraz przyzna mi wygraną jedynie, gdy będzie mieć dobry humor. Tak więc obecnie stoę na zdaje się 12 wygranych i kilku przegranych, mimo iż gier rozegrałem co najmniej ze sto...

Od strony technicznej, w grze jest sporo nowych kart (w tym jedna zabugowana..) i kolorów, ale można je wszystkie wyłączyć i grać tylko klasycznymi kartami, choć odhaczenie ich wymaga trochę zachodu.

Istnieje też opcja ustawiania progów wygrania (ilości surowców, wybudowania wieży), jak również startowych wartości surowców, wieży i murów. Możemy też ustawić swoją tapetę. Dostępne są dwa poziomy trudności (Easy i Hard) oraz można grać przeciwko innym graczom dzięki multiplayerowi (aczkolwiek ja nigdy nie grałem, więc nie wiem, jak to działa i czy w ogóle działa).

Generalnie gra jest całkiem interesująca i jak ktoś lubi Arcomage, to polubi też i tę grę.

Święty Majkyl PW
3 kwietnia 2020, 19:31
Jest szansa na przywrócenie Arcomage ze Skarbca i z poradnikiem jak coś zrobić, no bo żeby jeszcze płacić za taki pikselowy staroć?:) Bo to Archmage Lite na telefon jest słitaśnie obrzydliwe:(

😈 PW
3 kwietnia 2020, 20:32
Chodzi ci o Arcomage na PC? Jest tutaj:

https://www.acidcave.net/download/arcomage_f.rar

Święty Majkyl PW
6 kwietnia 2020, 15:03
O już działa a wczoraj mi się wyświetlało że link nieaktywny :-)

Ale to pewnie znowu problem po mojej stronie internetu, rozwalonego odkąd wszyscy na łączach siedzą w domach :-(

No i nic z tego i tak. Arcomage don`t support Windows NT/2000:(
temat: Archmage

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel