Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 16 - 17 - 18

Tarnoob PW
1 maja 2016, 02:04
Super. :‑) Bardzo pasuje do klimatu MM6–8.

Garett PW
7 maja 2016, 23:44
@J. M. Sower Czyżby twój nowy awatar był spoilerem tego co ujrzymy w modzie? :P Swoją drogą bardzo ładny i nawet zbytnio nie odbiega stylistycznie od normalnych portretów z MM8, aczkolwiek moim zdaniem przydałoby się futro tego wilczka nieco przyciemnić lub dać jakiś odcień szarości i będzie w sam raz.

J. M. Sower PW
8 maja 2016, 00:02
Ano, swoją drogą to nie wiem, co ja mam z tymi spojlerami w awatarach. ;P [z sentymentem spogląda na Forge]
Tego wilczka zostawię już chyba w takich barwach ale drugiego zamierzam już utrzymać w mniej barwnej kolorystyce. Pewnie za jakiś czas się pochwalę jak to wygląda, ale póki co jest jeszcze parę rzeczy do poprawy.

J. M. Sower PW
2 czerwca 2016, 19:05
Druga z kolei mapa zyskała ostatnio nieco kształtów. Poniżej dwa screeny (oczywiście nie pokażę na screenach wszystkiego, aby było co zwiedzać w grze ;P ).




Jestem też na drodze przywrócenia do gry Blasterów/Miotaczy. Wymaga to jednak pomocy samego GrayFace'a i nie mam pewności czy rzeczywiście da się to zrobić. Jestem jednak dobrej myśli.


Tarnoob PW
3 czerwca 2016, 10:26
Bardzo ładnie, ale jednak pracowanie na polskiej wersji (pewnie z Antologii Cenegi) to nie jest trochę strata? Nie lepiej na angielskiej, np. z goga?

J. M. Sower PW
3 czerwca 2016, 10:51
Przeniesienie plików nie powinno sprawiać problemów. Niewiele danych podlega lokalizacji. Głównie interfejs i pliki tekstowe. Takie pliki jak nowe/zmienione dźwięki pozostawiam w pewnym folderze aby można je było wrzucić do innej wersji.

J. M. Sower PW
23 czerwca 2016, 14:13
Udało mi się sklecić chyba całkiem przyzwoitą animację dla syren. Złożyłem w defa (wystarczy pobrać Def Preview i otworzyć), abyście mogli podejrzeć jak wygląda ona z jednej strony (konkretnie z lewej). Pozostało mi teraz wyrenderować ją z każdej wymaganej strony i wszystko uporządkować, tak aby dało się to wrzucić do gry. Co o niej sądzicie?
http://www.speedyshare.com/VhuJW/syrena.def

Kuririn PW
23 czerwca 2016, 14:25
Sowerek:
Udało mi się sklecić chyba całkiem przyzwoitą animację dla syren.
Super! Jest brak w animacji, ale to raczej nie problem, wprowadź w ruch, dolna cześć tego "węża" (na tym, co się opiera syrenka). Gdy tylna cześć ogona się zwija do płetwy, powinno to ciągnąc cały model za sobą,(dolna cześć).

J. M. Sower PW
23 czerwca 2016, 14:49
Teraz postaram się wprowadzić (na razie tylko) podstawową wersję tej jednostki i gdy mi się to uda to nie będzie większego problemu by podmienić wybrane klatki animacji na poprawione. Jednak dziękuję za uwagę. Postaram się później to poprawić.

J. M. Sower PW
23 czerwca 2016, 18:36
No i proszę. Syrena w grze. :) Póki co tylko wersja podstawowa jednostki. Byłby ktoś chętny do opracowania statystyk stwora? Jeśli tak to prosiłbym pisać na PW. Objaśniłbym gdzie pojawia się stwór itp.

Tarnoob PW
23 czerwca 2016, 19:38
Bardzo ładna. :‑) Tak trzymaj. Do H3 też by się nadała.

Sir Galuf PW
24 czerwca 2016, 12:25
Mam jedno pytanie: Czy w grze będzie grywalna postać krasnoluda? ;-)

A ta Syrenka bardzo fajna :-)

J. M. Sower PW
24 czerwca 2016, 14:00
Z pewnych względów technicznych nie byłbym w stanie wprowadzić takiej jednostki. Liczyłbym co najwyżej na krasnoludy jako stwory. Ewentualnie jako jakaś większa frakcja jak w MM7, ale póki co nie umieściłem ich nigdzie w moim zarysie fabuły.

Sir Galuf PW
24 czerwca 2016, 20:33
Hmmmm... szkoda. Bardzo liczyłem, że taka postać się pojawi. A pro po krasnoludów jako stworów, wykorzystasz krasnoludy z M&M7 czy Mroczne krasnoludy z ósemki ?

mervell PW
5 sierpnia 2016, 22:13
Czekam na nowe wieści na temat tego projektu. :3

J. M. Sower PW
6 sierpnia 2016, 09:09
Jeszcze przynajmniej tydzień nic się nie ruszy. Mogę jednak poinformować, że niedawno Hobbit zaoferował mi swoją pomoc, głównie przy muzyce.

mervell PW
7 sierpnia 2016, 14:45
Ooo! O nowej muzyce to nawet nie śmiałem marzyć. A muzyka stworzona specjalnie na potrzeby moda to już w ogóle przekraczała moje horyzonty myślowe. xD
Tym bardziej czekam na moda i jakieś kolejne wieści.

Fandor PW
8 sierpnia 2016, 00:13
Wprowadzisz Megasmoka Kuririna do gry? Proszę. :3

J. M. Sower PW
8 sierpnia 2016, 17:50
Jeśli model wraz z teksturami prezentuje się wystarczająco dobrze w dużej rozdzielczości, to można go użyć. Jednak jakieś już smoki mamy w MM8 i byłaby to zmiana jedynie kosmetyczna, zatem nie jest to dla mnie żaden priorytet ;) (tym bardziej, jeśli Kuririn nie zrobi animacji, a to one wymagają największego nakładu pracy w MM6-8) Ale w przyszłości, to kto wie...

J. M. Sower PW
8 września 2016, 11:40
Kolejny element mapy startowej - Kopalnia - zaczyna nabierać kształtów. ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 16 - 17 - 18
temat: [mod] M&M8 - Rebirth

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel