Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14

Nemomon PW
1 sierpnia 2016, 20:41
Dla wszystkich i wszystkiego kiedyś nadchodzi koniec. Dla niektórych trochę zbyt wcześnie, ale nic się nie poradzi... Było miło, póki trwało...

Fandor PW
1 sierpnia 2016, 22:03
Ja wiem czy tak wcześnie, gry od MM powstawały od 86, ale fakt miały duży potencjał, w sumie ciekawe jak ich historia by się potoczyła, gdyby zaczęły powstawać w XXI wieku, ale tego się już nie dowiemy.
Nicolai, niestety trzeba się z tobą zgodzić, Ubi skutecznie zabija tę serię i nie sądzę, aby niedzielnych graczy przyciągnęło wspomnienie trójki do kolejnych odsłon, jeżeli Ubi będzie tak dalej postępować, więc nie sądzę, aby opłacało się komukolwiek ją później przejąć. Chociaż zawsze jest nadzieja, że H3 zna każdy, a H6 i H7 niekoniecznie, jednak wersja HD, beznadziejna bo beznadziejna, już wyszła i nikt nie będzie chciał płacić za nią ponownie, jakby studio chciało rozpocząć od reedycji poprzednich części.

Nemomon PW
1 sierpnia 2016, 22:21
Chciałem być uprzejmy w stosunku do marki oraz Grotowiczów i nie mówić, iż powinna była ona paść wieki temu. Dlatego też zamiast pisać, iż i tak długo ona wytrwała z Ubisoftem, napisałem iż szkoda, że tak szybko umarła ;).

Górski Krasnolud PW
2 sierpnia 2016, 00:27
To może ja się wypowiem, co sądze na temat dodatku i obecnej sytuacji marki. Osobiście myślę, iż Limbic stara się wydać naprawdę dobrą grę, co widać. Dajmy na to, kampania Lochów i wątek z Ostrzami Erebosa był naprawdę świetny i cieszę się, że Vayaron pojawił się w epilogu z Ivanem. Niestety, mimo wszelkich starań Ubi tak jakby specjalnie chciało, aby siódma odsłona nie odniosła sukcesu. Wiadomo, zwykły gracz jak zwykły gracz, obojętne mu, czy kupi wersję cyfrową czy pudełkową, lecz ja osobiście myślę, iż fan po prostu woli rozwiązanie z pudełkiem, bo czyż nie lepiej zapełnić swoją ukochaną półkę o nowy tytuł? Druga sprawa - dodatek nie jest w ogóle promowany, wiadomo jak ktoś się uprze, to poleci znajomemu i powie, że może zakupić (xD), ale to nie wystarczy. :D Zresztą nie oszukujmy się - każdy gdy słyszy "nowa część Heroes!" to choć przez pierwsze dni się łudzi, że nowa odsłona Hirków odniesie sukces, a jak jest, to wszyscy wiemy. Bo właśnie w tym sęk, po co tworzyć na siłę siódmą odsłonę, kiedy naprawdę dobra szóstka jest zabugowana i niedokończona. Czy nie lepiej byłoby stworzyć do szóstej części uzupełniające dodatki (jak chociażby wszystkie 9 frakcji Ashanu) czy na naprawę crashy? Osobiście myślę, iż najlepszym rozwiązaniem byłoby sprzedanie marki M&M jakiejś mało sławnej firmie, która nie dba jedynie o pieniądz, ale także o jakość gry. To tyle, zobaczymy, jaka będzie przyszłość naszej ukochanej serii.

Fandor PW
2 sierpnia 2016, 00:33
Górski, taka firma nie kupi, bo jej nie stać, Ubi wykończy tę markę, gdy gry przestaną się zwracać (co będzie ciężkie, bo wydaje mi się momentami, że oni grosze na nią płacą, które gdzieś tam zostaną z innych produkcji ;p).
Nie zgadzam się, jeżeli już wypuścili niedorobioną grę i nie radzą sobie z jej naprawą, powinni ją jak najszybciej porzucić, żeby kasę zamiast na patche wyłożyć w nową część. Fakt jednak, powinno w końcu do nich dotrzeć, że grafika nie jest najważniejsza i powinni skupić się bardziej na dopracowaniu silnika i minimalizacji bugów, bo modele to można wg mnie brać z wcześniejszych części, żeby móc wrzucić więcej zawartości do gry, a zmniejszyć jej cenę, przez co wzrośnie sprzedaż.

Ursus PW
2 sierpnia 2016, 07:00
Ubisoft ma swoje 3 marki wiodące: Far Cry, Tom Clancy i Assassins Creed. Might and Magic jest dla nich tylko dla nabijania kasy, a gry robią jak najmniejszym kosztem. Limbic stara się zrobić dobrą grę, ale niestety dowództwo nie daje pieniędzy. Dziś wtorek, czyli czas niusa, więc może dzisiaj dowiemy się ceny dodatku.

Alamar PW
2 sierpnia 2016, 10:15
Kilka słów wyjaśnień pracownika Limbicu:

Oakwarrior:
Silence? Well in the grander scheme of things it has been more silent yes because we've been quite busy developing the game. At least that's on Limbic's side. I can confirm though, that there has been NO falling out or anything of the like. The cancellation of the stream was just poorly communicated, I can agree there, and I don't know the exact reason for the cancellation anyway. I wouldn't have had any problem showing off the game, but hey, that just means I have a few more hours to work on bugfixing :D

And no, Limbic is not going bankrupt because of Ubisoft, if that's what you were implying :|
There is no "curse" like that.

About the price, I'm not sure, I will ask about it.

EDIT:
Oakwarrior:
Um. Guys. It's software. There will always be bugs :D If you think there is a single bug-free piece of software on this planet, then you are fooling yourself.

Also I just got confirmation that the price will be announced on the same day as the release, so, August 4th :)

Kurek PW
2 sierpnia 2016, 12:14
@UP
To już po prostu jest brak szacunku wobec fanów...



KammerKammerCiąg dalszy dyskusji przeniesiony do tego tematu.

Exo PW
3 sierpnia 2016, 22:36
Tak na temat, żeby nie było, bo Uplay ma już akcje pod dodatek.

Kampania krasnali będzie mieć 6 misji (Nazwa kampanii Droga do władzy).
Zaś kampania Ivana standardowo 2 misje (Nazwa kampanii Zarzewie mroku).

Wiem, nic nowego i odkrywczego.

Ursus PW
3 sierpnia 2016, 22:52
@Exo Podałbyś linka, bo w Uplay shopie żadnej wzmianki o Próbach Ognia nie mogę znaleźć.

Exo PW
3 sierpnia 2016, 23:28
Bo w shopie nic nie znajdziesz, info uzyskałem na bazie akcji, jakie są do wykonania na Uplayu dla H7, bo mimo że to samodzielny dodatek, akcje zostały wpakowane do tych z H7.

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 07:36
Świetnie, teraz będzie można ulepszyć naszą lamę/jednorożca:


A co do misji, to nazwy map skądś znam:
Forteca
1. Wojna, wojna się nigdy nie zmienia
2. Oddaj cześć królowi, skarbie
3. Stalowe serca
4. Wyspa doktora Dagara
5. Prosto do piekła
6. Płonące serca

Iwan - "Zarzewie mroku"
1. Braterstwo broni
2. Gorzki koniec

Dark Dragon PW
4 sierpnia 2016, 10:08
War. War never changes - to Fallout czy coś innego?
Hail to the king, baby
Manowar - Heart Of Steel
The Island of Doctor Moreau?
The Clash - Straight to Hell
Survivor - Burning Heart
Dire Straits - Brothers In Arms
Placebo - The Bitter End

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 10:10
Tak, Fallout. To taki ich frazes, ale prawdą jest to, że to nie wojna się nie zmienia, a silniki gier Bethesdy :P

Kurek PW
4 sierpnia 2016, 10:19
;)

Forteca
1. Wojna, wojna się nigdy nie zmienia - nawiązanie do wojny pomiędzy fanami/twórcami i UBI
2. Oddaj cześć królowi, skarbie - nawiązanie do Limbicu, który jest wasalem UBI
4. Wyspa doktora Dagara
5. Prosto do piekła - nawiązanie do losów marki M&M pod wodzą UBI

Iwan - "Zarzewie mroku"
1. Braterstwo broni - nawiązanie do tego, jak wspaniale fani dbają o M&M
2. Gorzki koniec - nawiązanie do końca M&M pod wodzą UBI

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 10:20
Fallouta stworzyło Interplay Entertainment/Black Isle Studios, a nie Bethesda, więc silnik Fallouta się zmieniał. ;p

@Dark
Tak, Wyspa Doktora Moreau Wellsa.

Nitj'sefni PW
4 sierpnia 2016, 10:30
Alamar:
Tak, Wyspa Doktora Moreau Wellsa.
To jasno wskazuje na motyw ze zwierzoludźmi.

flapdzak PW
4 sierpnia 2016, 11:10
Wiadomo może, o której godzinie zostanie wydany dodatek?

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 11:12
Pewnie o tej, co zwykle wydawane są newsy na blogu, czyli 18:00-19:00, w ekstremalnych sytuacjach o 17:00.

flapdzak PW
4 sierpnia 2016, 13:56
Jeśli dzisiaj dodatek wyjdzie, posiadacze mam nadzieję napiszą to i owo o grze :P.

Ciekawy jestem tego generatora map z poziomu gry. O to mi głównie chodzi.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel