Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Manga i anime
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Hildegust PW
22 kwietnia 2014, 20:51
Tak spoglądam na grafiki tego Galaxy... Ty chyba lubisz komiks undergroundowy, co? W każdym razie kreska mnie- zwolennika estetyzmu przeraża do tego stopnia, że sobie tytuł ten odpuszczę...

Nemomon PW
22 kwietnia 2014, 22:16
Oglądałem Tasogare Otome x Amnesia i faktycznie lubiłem.

Z gatunku dziwnych, pozytywnie, anime ostatnio oglądałem Shin Sekai Yori. Jeżeli przetrwać odcinek w którym dwóch chłopców się całuje (który to moment nota bene jest dosyć ważny z punktu widzenia fabuły i nie znalazł się tam przypadkiem), to jest to całkiem porządne anime o naturze człowieka.

Andruids PW
22 kwietnia 2014, 23:21
@Hildegust Aaaa... nie do końca. Za to lubię wszystko co nie jest do bólu przeciętne. Dlatego tak mnie odtrąca Tasogare Otome x Amnesia. To each his own I suppose : )

@Nomon Widziało się. Omal w tym momencie nie straciłem całego respektu jaki miałem dla serii. Pierwszy odcinek był zdecydowanie magiczny, dlatego taka szkoda, że późniejsze nie mogły mu dorównać. Fabuła toczyła się momentami zbyt powoli, a animacja pozostawiała dużo do życzenia. Ale ostatecznie fabuła i muzyka ratowały serię. Podpisuję się pod tą rekomendacją, ale radzę nie spodziewać się cudów.

Nemomon PW
23 kwietnia 2014, 02:52
@ANcientDRuids: Proszę, jeżeli już, to na "imię" mam Nemo. Proszę nie nazywaj mnie jakimś "Nomonem" - nie jestem tym małym nibyczłowieczkiem z Księgi Nomów.

Ja akurat nie straciłem respektu, bo i nie jestem jakimś zaciekłym wrogiem tychże związków (choć nie powiem, mnie ten pocałunek także lekko zaskoczył), ale rozumiałem właśnie, iż nie był on przypadkowy, tylko miał nam pokazać w jakiej rzeczywistości przyszło bohaterom żyć, zwłaszcza iż tam brawie każdy dzieciak żył w takim czy innym związku homoseksualnym, co nie mogło być przypadkiem. Ale zgadzam się, iż muzyka była przepiękna.

Sir Galuf PW
30 lipca 2016, 12:00
Cieszę sie, że powstał taki temat :-) Osobiście bardzo polecam Toradore - bardzo dobre anime oraz Slayers, może trochę stare ale też świetne anime. Ponadto Zero no Tsukaime - też super. Jeszcze Sailor Moon - pierwsze anime jakie widziałem - siostra mi pokazała - świetne . A i pytanie do Alamara, z jakiego anime jest Twój awatar?

DługouchaDługouchaSore Wa Himitsu Desu
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Manga i anime

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel