Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Alamar PW
22 maja 2016, 22:23
Nadal aktualna, czy już zresetowana? :P

Nicolai PW
28 maja 2016, 15:03
Jeszcze obowiązująca... swoją drogą ciekawostka z Rebirth:



Kto się interesuje ten wie jakie tam cuda się dzieją ;)

Alamar PW
5 czerwca 2016, 21:23
Zostawię to tutaj:



Zadziwiające, że postać trzecioplanowa, która pojawia się na kilka scen akcji, ma więcej do powiedzenia, niż jeden z dwóch głównych bohaterów. :P

Alistair PW
5 czerwca 2016, 22:31
No cóż, Spidey zawsze dużo gadał.

Nicolai PW
5 czerwca 2016, 23:24
Tak, Pajączek zawsze był gadułą, ale zwróćmy uwagę, że był postacią trzecioplanową występującą w dwóch scenach, a Superman był głównym bohaterem BvS, nawet jego imię było w tytule ;)

Nicolai PW
9 czerwca 2016, 21:38
Powoli się zabieram za nadrabianie Rebirth i znalazłem ten artykuł, który przeklejam dla wszystkich zainteresowanych. Krótko i przystępnie tłumaczy co i jak ;)

Alamar PW
23 czerwca 2016, 10:08
Po tym jak w serialach (czytaj: w Supergirl) Superman był nieśmiały i nie chciał pokazywać swej twarzy, w końcu się przełamał i ją ujawni(ł).

Oj Barry, coś ty namieszał? :P

Nicolai PW
18 lipca 2016, 14:43
Taki tam quiz ;) Pomyliłem się tylko przy Doktorze Polaris i Solomonie Grundy. Kto spodziewałby się, że zombiak jest tak stary :P

avatar PW
18 lipca 2016, 15:59
Wiecie już, że w sierpniu rusza Wielka Kolekcja Komiksów DC wydawana przez Eaglemoss na modłę Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela?

Alamar PW
18 lipca 2016, 18:39
Wiem(y)
I nie w sierpniu, ale może kiedyś, i nie ruszy, ale na razie ma być rzucony na rynek próbny nakład w celu sprawdzenia potencjalnej sprzedaży.

avatar PW
18 lipca 2016, 18:44
Chyba nie będzie rzutu testowego. Przez chwilę działała strona WKKDC, gdzie można m.in. było próbować się zapisać online na prenumeratę i była podana data startu na drugą połowę sierpnia. Strony teraz nie ma (bo była niedopracowana) ale Eaglemoss raczej nie zdecyduje się na testy, tylko od razu ruszy z kopyta.

Alamar PW
18 lipca 2016, 18:48
Tak samo działa np. DeAgostini. Nim rzucą nową kolekcję na rynek, najpierw wypuszczają próbną wersję do nabycia w niektórych kioskach. Jeśli sprzedaż się przyjmie, to seria rusza na całego.
Skoro strona została zdjęta, to jednak nie wszystko jest przygotowane na ostateczną sprzedaż.

Alamar PW
19 lipca 2016, 22:46
Kilka obrazków tej planowanej kolekcji jak i parę słów o niej.




Alamar PW
21 lipca 2016, 13:11
Planowane pierwsze numery, jeśli seria ruszy:

1 Batman Hush cz.1
2 Batman Hush cz.2
3 Green Arrow: Kołczan część 1
4 Green Arrow: Kołczan część 2
5 Batman: Batman i Syn
6 Wonder Woman: Krąg
7 Batman: Długie Halloween część 1
8 Batman: Długie Halloween część 2

Alamar PW
26 lipca 2016, 19:50
I tu też trochę nowych zwiastunów:

Szwadron Samobójców


Cudo Kobitka


Marna podróbka Avengerów z Gackiem w roli Nicka Fury'ego i fałszywym Flashem. :P


Gacek!

Nicolai PW
26 lipca 2016, 20:28
1. Legion Samobójców na tym zwiastunie wygląda na tym zwiastunie na przekomplikowany.
2. Widać, że uczą się na błędach MoS-BvS. Sprawili Pani Cudo bardziej kolorowe wdzianko i Trevora jako elementy humorystyczny. Tylko czemu nadal używają tego szaro-burego filtra?
3. In Batffleck we trust, ale dat casting. Już widzę, że Ezra jako Flash to niewypał. BTW czemu Bruce Fury jest taki jakiś spięty? Tak bardzo chce, by tym razem się udało?
4. Majstersztyk jak zwykle :P Swoją drogą ciekawe czy to świadome nawiązanie do Robot Chickena?


Setillos PW
26 lipca 2016, 20:40
Powiem tak, pokładam spore nadzieje w tych oto, następnych filmach DC.

"Wonder Woman" wygląda świetnie i mam nadzieję, że nie zrobią z tego "czysto feministycznego" filmu, a raczej coś w stylu filmu animowanego, gdzie dało się wszystko zrównoważyć. No i tego, Gal Gadot pasuje idealnie do tej roli, oczywiście w moim odczuciu. ;)

"Suicide Squad" będzie cudowny, będzie genialny, a jeśli nie to i tak będzie na pewno lepszy od MoS i BvS. :P Jestem prawdopodobnie jednym z nielicznych ludzi, którym Joker w wersji Jareda Leto się podoba. Nie mogę się doczekać aż zobaczę cóż takiego on zrobił z tą postacią.

"Justice League" wygląda przepysznie. Mam co do tego filmu spore oczekiwania, ale coś czuję, że chociaż w połowie zostanę zaspokojony. Po zwiastunie widzę, że starają się spuścić z tonu i to bardzo dobrze, bo poprzednie filmy sprawiały wrażenie jakby chciały nas trzymać nieustannie w napięciu, ale nie wiedziały jak to zrobić i otrzymywaliśmy taką mieszankę melodramatu i wizualizacji pokroju ludzi emo. :P

Wiem, że jestem strasznie optymistyczny jeżeli chodzi o te filmy, ale mam już dość porażek DC. To wręcz niepoważne z ich strony by tak nawalać...

Nicolai PW
26 lipca 2016, 21:13
Setillos:
"Wonder Woman" wygląda świetnie i mam nadzieję, że nie zrobią z tego "czysto feministycznego" filmu, a raczej coś w stylu filmu animowanego, gdzie dało się wszystko zrównoważyć.
Że co? Animowana Kobieta Cud jest jedną z najgorszych, jak nie najgorszą animowanką DC, między innymi przez subtelność przekazu ideologicznego. W tamtym obrazie dla faceta były do wyboru dwa archetypy: napaleniec albo bandyta, innego wyboru nie było. No i przypomnijmy sobie jak wyglądała pierwsza wizyta Diany w "świecie mężczyzn":
1. Dziewczynka płacze w parku, bo chłopcy nie chcą się z nią bawić, bo jest dziewczynką.
2. Steve zachowuje się w pracy jak zawodowy playboy, a jego współpracowniczki są uzależnione od jego męskiej, pomocnej dłoni.
3. Trevor próbuje upić Wonderkę.
4. Po wyjściu z baru Greczynka zostaje napadnięta przez bandę mężczyzn.
Jeśli to według Ciebie jest zrównoważone to boję się spytać o film, w którym feministkom puściły wodze fantazji :P

Setillos:
"Suicide Squad" będzie cudowny, będzie genialny (...)
Wiem, że defetyzm to moja specjalność, ale czuję, że czeka Cię zawód, porównywalny z tym po klapie Vori :P

Setillos:
Jestem prawdopodobnie jednym z nielicznych ludzi, którym Joker w wersji Jareda Leto się podoba. Nie mogę się doczekać aż zobaczę cóż takiego on zrobił z tą postacią.
Heretyk!

Setillos:
Wiem, że jestem strasznie optymistyczny jeżeli chodzi o te filmy, ale mam już dość porażek DC. To wręcz niepoważne z ich strony by tak nawalać...
Tu się zgodzę, kompletnie nie rozumiem jak można partaczyć tak epicki materiał bazowy. Od biedy wystarczyłoby wrzuć do bębna maszyny losującej wszystkie obrazy Bruce'a Timma, wylosować kilka i zrealizować w formie aktorskiej.

Setillos PW
26 lipca 2016, 21:28
Nicolai:
Że co? Animowana Kobieta Cud jest jedną z najgorszych, jak nie najgorszą animowanką DC, między innymi przez subtelność przekazu ideologicznego. W tamtym obrazie dla faceta były do wyboru dwa archetypy: napaleniec albo bandyta, innego wyboru nie było.
Ok, mogłem trochę przesadzić, ale mnie się podobała ta animowanka. :P Może i nie jest zbyt subtelna, a przynajmniej nie aż tak jak to wcześniej sugerowałem, ale nie jest też aż tak zła.
I wiem, bazowanie filmu na czymś takim nie byłoby najlepszym pomysłem... ale ja chcę "zobaczyć" jej niewidzialny samolot! ;__;

Nicolai:
Wiem, że defetyzm to moja specjalność, ale czuję, że czeka Cię zawód, porównywalny z tym po klapie Vori :P
O tym się jeszcze przekonamy. ;) Ale coś czuję, że to ja będę miał tutaj rację.

Nicolai:
Tu się zgodzę, kompletnie nie rozumiem jak można partaczyć tak epicki materiał bazowy. Od biedy wystarczyłoby wrzuć do bębna maszyny losującej wszystkie obrazy Bruce'a Timma, wylosować kilka i zrealizować w formie aktorskiej.
Dokładnie! DC poza komiksami posiada również i animacje. I to nie byle jakie, bo i seriale jak i filmy animowane biły większość, jak nie wszystkie (nie, nie wszystkie, Spider-Man TAS i X-men TAS FTW!!!), takowe materiały wypuszczone przez Marvela na łeb na szyję. Ekranizacja chociażby jednej z przedstawionych w nich historii byłaby o wiele lepsza od tego co do tej pory dostaliśmy.

Warmonger PW
27 lipca 2016, 17:28
Trailery niezłe, ale zupełnie nie kupuję Wonder Woman. Panienka z mieczem na polu bitwy z I wojny? To jest bardziej groteskowe niż pierwszy Thor i Kapitan Ameryka razem wzięci.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel