Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 29 - 30 - 31

Garett PW
9 czerwca 2016, 22:28
@Nicolai Innymi słowy nieprawdą jest, że wątek główny TES-ów zawsze jest nudny jak flaki z olejem. I nie mówię tu tylko o Wyspach, a również o Morku, w którym wątek główny był naprawdę fajny, a wiele wątków gildyjnych kulało (Morag Tong, Legion Cesarski, Kult Tamriel i Świątynia). Dopiero Oblivion i Skyrim utrwaliły założenie, iż główny wątek jest w tej serii tylko na doczepkę. :P

Matheo PW
9 czerwca 2016, 23:54
Kto gra w "Krew i Wino"? Dodatek jest po prostu obłędny. To chyba najlepiej wyglądająca lokacja w grze. Ma świetny klimat i jest niesamowicie dopracowana. Dodano sporo ciekawostek jak na przykład malowanie zbroi. Bestiariusz też się nieźle powiększył o kilka ciekawych pozycji. W skrócie: Tak się robi gry. I to wszystko polskie :)

Andruids PW
10 czerwca 2016, 00:47
Nie grałem jeszcze, ale widziałem trailery i gameplaye. Oświetlenie i kolory są tak jaskrawe, że aż mdli. Nie da się na to patrzeć.

Douger PW
10 czerwca 2016, 07:24
Słyszeliście o grze Thea Awakening?

Jest to gra wydana przez polskie studio Muha Games. Łączy elementy strategii turowej, RPG i karcianki. Osadzona jest w słowiańskich klimatach. Posiadamy tylko jedno miasto, a rozwój opiera się głównie na odkrywaniu i tworzeniu nowych przedmiotów dla naszej drużyny. Polecam.


Dark Dragon PW
11 czerwca 2016, 10:26
Ukończyłem Krew i Wino parę dni temu i stwierdzam, że jest to solidny dodatek, ale spodziewałem się znacznie mniej bugów po Redach (z czego najbardziej denerwujące są niewidzialne ściany).

Nicolai PW
11 czerwca 2016, 12:57
Zwiastun Injustice 2:



To ja się zastanawiam czemu tak długo Darkiego ani widu, ani słychu, a on we Wieśka grał ;) Co do bugów w Krwi i Winie to faktycznie jest ich więcej niż w podstawce i pierwszym dodatku. Większość problemów dotyczy tekstur, które się nie wczytują albo krzaczą. Niemniej u siebie kilka razy natrafiłem na kamerę, która utknęła pod dziwnym kątem.

Nemomon PW
11 czerwca 2016, 13:03
Ostatnio zagrywam się w dwie gry, obie to platformówki. Pierwsza to Azure Striker Gunvolt. Jest to w zasadzie klasyczny Rockman, zresztą wydany przez Inti Creates, czyli firmę, która stworzyła te bardziej interesujące serie Rockman (Zero czy ZX).

Z kolei ta druga to Valdis Story: Abyssal City, jest to indie metroidvania gra, ale dosyć interesująca i przyjemna. I ma nawet interesującą i nie kłującą w oczy grafikę ;).

megaworm PW
13 czerwca 2016, 10:59
@Douger Słyszałem, grałem, również mogę szczerze polecić. Przyjemny klimat, gra jest dość prosta jak się ogarnie mechaniki, ale czasami jest trochę myśli strategicznej. Jej bolączką i największym plusem jest ta całkowita losowość, z jednej strony każda rozgrywka jest całkowicie inna, z drugiej, czasami wydarzenia są po prostu nie fair dla gracza - nieraz wybiło mi całą wioskę w turę. Zachęca to do wczytywania, bo czuję się oszukany, a chyba nie o to chodzi. Niestety żadnej opcji do multi, choć single jest bardzo długi i rozbudowany. Liczę na Theę 2, która naprawi niektóre mechaniki, z lepszą oprawą i HUDem, może innym stylem, to może być strategia turowa, o której będzie głośno. A tego gatunkowi trochę brakuje.

No i gra się na heksach :D

Dren PW
13 czerwca 2016, 17:18
I ja dodam coś od siebie Eador: Masters of the Broken World Zresztą ostatnio wyszła Alfa/Beta dodatku do Eadora "Eador Imperium". Naprawdę fajna strategia (Sześciokąty! I to nie tylko w bitwach) Pozycja niemal obowiązkowa dla każdego fana strategii turowych.
Edit.
I bym zapomniał. Gra dzieje się w dwóch płaszczyznach(?). Jednej w tzw. Astralnym a drugiej na odłamkach.

Bychu PW
14 czerwca 2016, 15:58
Ostatnio, głównie przez problemy z Internetem, odświeżam sobie starsze produkcje. Głównie:
- FlatOut 2, bardzo fajna wyścigówka, łącząca elementy typowych wyścigów oraz destrukcyjne. Mamy do wyboru trzy klasy pojazdów, każde z aut możemy ulepszyć za pieniądze zdobyte za wygrywanie wyścigów/kasowanie aut rywali podczas gry.
- Divine Divinity... Moja ulubiona gra RPG. Wcielamy się w rolę wybrańca, który musi powstrzymać Czarny Krąg chcący ściągnąć na świat ból i cierpienie. Spora liczba wątków pobocznych, trzy klasy bohaterów, serdecznie polecam, Bychu Bychowicz.
- Lionheart, kolejna gra RPG, tym razem mamy do czynienia z grą osadzoną w średniowieczu. Gra jest raczej prostolinijna, wyborów mających jakikolwiek wpływ na rozgrywkę dokonujemy raptem raz (przynajmniej ja nie doszedłem dalej), jednak fabuła jest wciągająca, a grafika przyjemna dla oka. Z czasem dowiadujemy się coraz ciekawszych rzeczy o naszym bohaterze oraz spotykamy historyczne postacie, jak Leonardo Da Vinci czy William Shakespeare
- Twierdza 2 Deluxe, kontynuacja znanej strategii, pogrywam raczej w kampanię.

W planach mam powrót do Giants - Obywatel Kabuto. Liczę, że jednak mój dostawca Internetu się zlituje i w końcu zrobi coś z połączeniem, bo chętniej grałbym dalej w LoLa.

Irhak PW
14 czerwca 2016, 17:19
A ja dorzucam wam jako formę reklamy projekt Wyraj, który prowadzi m.in. kolega z uczelni. Sam nie grałem jeszcze, ale może kogoś zainteresuje gra RTS/RPG o Słowianach...

Nicolai PW
15 czerwca 2016, 01:15
O jaką grę chodzi 9retardóm?



Co do samego braku Francuzów to cóż... to tak jakby zabrakło Polaków w grze o II WŚ. Zaraz... przecież to się zdarza skandalicznie często ;)

Swoją drogą tylko mi się wydaje, że w tym trailerze nie ma nawet sekundy gameplayu?


Matheo PW
15 czerwca 2016, 01:44
Cytat:
Słyszeliście o grze Thea Awakening?
Cytat:
A ja dorzucam wam jako formę reklamy projekt Wyraj
Dzięki za informacje. Chętnie się temu przyjrzę.

Ja będę trwał przy Wieśku. Który dodatek jest lepszy? U mnie na razie wygrywa "Krew i Wino". Znacznie lepsza lokacja. Więcej nowych przeciwników i to bardzo ciekawych. Kapitalnie zaprezentowano szarleja, pierwowzór był dość nieporadny ale w grze wygląda rewelacyjnie. Nowy cech wiedźmiński, nowe rodzaje znaczników (hanza jest bardzo pomysłowa) i nowa talia kart. Fabuły nie mogę ocenić, bo zawsze zaczynam od zgłębienia wszystkich tablic ogłoszeniowych, a że zawsze wpadnie jakieś zadanie poboczne to trochę mi się z tym schodzi. Jak na razie "Krew i Wino" wygrywa.

Douger PW
15 czerwca 2016, 12:37
A propos Thea. We wrześniu wychodzi darmowe DLC z trybem multi. Będzie można grać w coopie w 2 osoby.

https://explorminate.net/2016/06/13/thea-multiprayer-dlc-announcement/

Kastore PW
15 czerwca 2016, 20:23
Hideo Kojima zapowiedział swoją nową grę. Na razie to tylko ciekawostka, bo trailer nie przedstawia nic konkretnego. Ma to być exclusive na PS4, data wydania w okolicach 2018 roku.
Swoją drogą pozdrawiam wszystkie dziesięć osób, które nie mają w -wykopane ponownie- twórczości pana Kojimy po Fulton Painie.
BychuBychu Proszę o nieużywanie słów wulgarnych, nawet pisząc na czarno.

Garett PW
15 czerwca 2016, 20:49
Berserk... I właściwie tyle wystarczy powiedzieć. :P

Nicolai PW
15 czerwca 2016, 21:37
Matheo:
Ja będę trwał przy Wieśku. Który dodatek jest lepszy?
Zależy z której strony patrzeć... Krew i Wino jest obszerniejszy pod chyba każdym względem, ale za to Serce z Kamienia jest bardziej dopieszczone. Mniej glitchy (bug to w tym przypadku zbyt wielkie słowo) i fabuła miodniejsza. Uch... cóż to była za cudowna mieszanka. W każdym razie pod kątem fabularnym i "wykończeniowym" wygrywa tragedia rodu von Everec, pod każdym innym Toussaint. Aczkolwiek z fabuły należy widzielić humor, bo ten był lepszy w KiW.

Nitj'sefni PW
22 czerwca 2016, 21:23
@Aayren już kiedyś wspominał o Tower Defence of Might & Magic, ale teraz projekt znacznie się rozrósł. Dodano Fortecę jako frakcję grywalną, oraz Loch i Inferno jako przeciwników. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne i z własnego doświadczenia powiem, że gra się całkiem przyjemnie.

Bezimienny111 PW
28 czerwca 2016, 19:31


A ja to tylko tu zostawię. Może mnie Acid za to nie zje ( choć anihilacja jest bardzo prawdopodobna ).

moonman PW
4 lipca 2016, 23:09
@Douger, @megaworm Thea właśnie dostała darmowe DLC MultiPrayer (nie MultiPlayer ;)) pozwalające bawić się w kooperacji (dwie wioski) - polecam!
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel