Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 12 - 13 - 14

Nicolai PW
5 maja 2016, 18:19
Niby nie ma w tym lineupie nic zaskakującego, poza Kawiami Bojowymi, ale mimo to wyszło nawet przyjemnie... przynajmniej na szkicach. Ładne, dopracowane arty i nawet jest różnorodność... nawet jeśli według Ubi Chomik Walkiria to też krasnal. Aczkolwiek to, że na papierze coś ładnie wygląda, nie znaczy, że w 3D będzie równie udane, co doskonale widać po Żywiołaku Lawy, który na obrazku jest świetny, ale in-game'owo wyglądają jakby były z zupełnie innej parafii. Acz jest całkiem dobrze jak na krasnale, tylko czemu uparli się na komicznie wielgachne bronie i te niepasujące spopielenie u Olbrzymów?

No i ta Chomiczówka, nie umiem się do niej przekonać. Najnormalniej w świecie jest to kurdupel z doczepioną głową szynszyla. Nie mogło to być coś bardziej szczurzego? Bo z tym słodkim pyszczkiem wygląda niepoważnie. Acz, z drugiej strony barykady mamy Czerwonego Smoka, który jest genialny. Tak genialny, że jego ulepszenie wygląda gorzej od niego przez te niepotrzebne, wulkaniczne udziwnienia.

W każdym razie moje wrażenia są zadziwiająco pozytywne i mimo, że widzę jakieś tam niedociągnięcia to i tak jest nad wyraz fajnie. Nie spodziewałem się tego po Fortecy.

Eggyslav PW
5 maja 2016, 18:51
@Nicolai: Gdybyś miał kobolda z głową szczura to byś miał Skavena, a nie Kobolda, ale prawdą jest, że Kobold wygląda jak jakaś odrzucona postać ze "Stuarta Malutkiego". Cóż, albo Ubi ma takie pokręcone poczucie humoru, albo my bierzemy HoMM zbyt poważnie...

Nicolai PW
5 maja 2016, 19:13
@Eggyslav: Niekoniecznie, szczurze Koboldy są bodaj w Warcrafcie. W każdym razie to tylko nazwa, do której i tak podchodzi się z dystansem. Więc szczurek mógłby jak najbardziej być i z całą pewnością dużo bardziej pasowałby niż Myszka Miki.

dvoytek PW
5 maja 2016, 20:33
Czerwony smok z fortecy to ten sam czerwony smok co jest w Heroes V alternatywnym ulepszeniem smoka cienia? Trochę bez sensu.

Nicolai PW
5 maja 2016, 20:35
@dvoytek: Jeszcze raz... H5 jest półkanoniczne ;)

dvoytek PW
5 maja 2016, 20:40
@Nicolai
A nie tłumaczą się jakoś z tego?
Na zielone smoki bez skrzydeł w siódemce mieli jakieś wyjaśnienie. Chociaż dalej nie wiem czemu w Heroes V tytani są żywą rasą, a nie konstruktami i rakshasa to duch :P

Nicolai PW
5 maja 2016, 21:00
Wytłumaczyli... stwierdzili, że H5 to półkanon, więc jeśli coś w tej grze jest niezgodne z późniejszymi źródłami to należy uznać, że jest to coś niekanoniczne :P Tyle w temacie.

Kurek PW
5 maja 2016, 22:19
Ta twarz mi kogoś przypomina...

Fandor PW
5 maja 2016, 23:02
W sumie, nazwa smoka to tylko nazwa, ale faktycznie przydałoby się, aby Ubi jakoś uporządkowało nazewnictwo smoków, np. podstawka kolorowy smok, ulepszenie smok żywiołów (tak zdaję sobie sprawę, że H5 jest już praktycznie niekanoniczne, a przynajmniej z każdą kolejną częścią się do tego zbliża :v).

Szaman PW
5 maja 2016, 23:32
Czekam na tęczowego smoka! Ziejący tolerancją i walczący o równouprawnienie dla demonów:P

Kurek PW
5 maja 2016, 23:36
Mi zawsze przeszkadzało to, że Czarny Smok to ulepszony Smok Cienia. Przecież "Smok Cienia" brzmi bardziej "kozacko", hmm?

dvoytek PW
5 maja 2016, 23:44
W poprzednich częściach Czarny Smok zawsze był największym kozakiem, więc na podstawową jednostkę nie bardzo pasuje. Sytuacja raczej się nie zmieni, bo to już tradycja.

Fandor PW
6 maja 2016, 00:08
Zawsze można odwrócić sytuację, Smok Ciemności->Czarny Smok, Ziemny Smok->Zielony Smok, Ognisty Smok->Czerwony Smok, nawet z tego co widzę, modele jednostek bez tych kiczowatych płomieni znacznie lepiej wyglądają w nowych herosach.

Ursus PW
6 maja 2016, 06:51
Z line-upu podobają mi się miśki i nosorożec, zaś najbardziej oprócz oczywistych koboldów :) przypadła mi do gustu ulepszona wersja czerwonego smoka, która ma w sobie coś ze Smauga oraz kryształowego smoka z H3.

Pointer PW
6 maja 2016, 09:26
Jak dla mnie najlepsze są niedźwiedzie i walkirie. Chomiki Koboldy też są fajne, ciekawa odmiana od patetycznych jednostek. Z tego samego powodu uwielbiam Cabiry :) Najbardziej rażą mnie żywiołaki lawy/magmy... No ale cóż, wyszło że w żywiołakowej dyskusji nie miałem jednak racji... Szkoda, bo liczyłem na powrót Zębaczy...

Alistair PW
6 maja 2016, 17:05
W polskiej wersji gry powinny być Chomiki. Z koboldami to ma chyba niewiele wspólnego.

Nicolai PW
6 maja 2016, 17:11
Za Heroes Community:


Kurek PW
8 maja 2016, 13:44
Szkoda, że ulepszony nosorożec wygląda prawie jak podstawa...

Ursus PW
18 maja 2016, 07:08
Uważam, że galeria w H7 powinna zostać urozmaicona o arty krasnali, a Wielki Leksykon Smoków po premierze dodatku o wpis z magmowym smokiem i pozostałymi jaszczurami z H7.
A tak w ogóle to jaka jest wstępna cena dodatku?

Sir Galuf PW
24 czerwca 2016, 20:45
Jestem trochę wkurzony, że przesunęli premierę dodatku, ale równocześnie bardzo szczęśliwy, że pojawi się drugie miasto krasnoludów w serii. Jednostki są po prostu świetne, zwłaszcza ogniści giganci i obrońcy. W dodatku motyw miasta jest bardzo epicki. Już nie mogę się doczekać wybijania mrocznych elfów w podziemiach i sprawowania pieczy nad tonami złota w mym skarbcu. ARKATH NA ZAWSZE!!! XD
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel