Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 - 23 - 24

Blaza PW
19 maja 2016, 19:02
Kolejny portret

Drwal PW
19 maja 2016, 19:55
Wnioskuję po portretach, że rasą dominującą w mieście będą ludzie? Co do samej grafiki - na pewno wysokiej jakości. Wciąż jednak mam wątpliwości, czy w takiej formie będzie pasować to Heroes III. Odrobinę za mało realizmu chyba. ;)

krasnolud99 PW
19 maja 2016, 21:20
Witam. Po jakże długim czasie oczekiwania, w końcu ujawniam wam (po raz trzeci) jednostkę Azylu - Zabójcę. Jeszcze zobaczymy, czy będzie na pierwszym poziomie, czy też na drugim, zapewne czas pokaże.

Tak zaś prezentuje się jednostka

Na razie sam model z teksturami, animacji na razie się uczę, ale niedługo możecie się jej spodziewać.

KammerKammerNa razie pisze się rozdzielnie.

Teraz info:

1. Jeśli jest to możliwe, pojawi się nowa jednostka w Kuźni "Matka Roju". Będzie to ogromny Lodowy Czerw spętany w łańcuchy, a jego specjalnością byłoby - no właśnie, produkowanie lodowych wijów podczas bitwy (ok. 2-4 na turę) oczywiście owe jednostki ginęłyby po bitwie.

2. Budynki do miasta miasta będą tworzone od początku. Będą stylizowane na architekturę wikingów.

3. Zabójca będzie jednostką walczącą w zwarciu, zaś Amitok przejmie rolę strzelca.

4. Niedługo zostaną udostępnione pierwsze biografie bohaterów, wraz z ich avatarami (autorstwa Blazy oczywiście).

EDIT: A teraz pytanie: Jakieś propozycję na ulepszenie? (według mnie trochę chamsko to brzmi)

Cóż, to wszystko. Liczę na ciepłe przyjęcie Zabójcy. :DDD
Jeśli ktoś ma jakieś porady dotyczące ustawienia kości w jednostce to zapraszam tu, na hermesa lub przez jakiś inny komunikator.

Drwal PW
19 maja 2016, 21:29
Wiadomo, że jednostka pozostawia sporo do życzenia, ale myślałem, że będzie gorzej. Główne uwagi:
- odrobinę za długie nogi
- górna część ciała powinna być bardziej masywna (specyfika Heroes III)
- zbyt jednolite tekstury

Mistrz PW
19 maja 2016, 22:51
@Krasnolud99

Prześledziłem proces twórczy twojej frakcji od samego początku i jestem pod wrażeniem wytrwałości i samozaparcia.

Co do zabójcy to Drwal ma racje że jest trochę chudziutki i ma problem z proporcjami ale ogólnie jest naprawdę nieźle. Może warto trochę powzorować się na zabójcy z pierwszego Wiedźmina? Zabójca kojarzy się z czymś lekkim, hełmofon średnio mu pasuje.





Również zabójca mutant to gotowy pomysł na ulepszenie:



Proponuję nazwę elitarny zabójca i czy mógł byś zaprezentować line up na obecną chwilę?

Blaza PW
26 maja 2016, 13:58
Narysowałem taki koncept miasta. Może się przyda do zrobienia modeli 3D, o ile się spodoba.

Kammer PW
26 maja 2016, 14:13
Dół jakoś tak mi się kojarzy ze słowiańskim budownictwem.

Fandor PW
26 maja 2016, 14:29
We wczesnym średniowieczu, zwłaszcza na pomorzu budownictwo słowiańskie i budownictwo wikingów mocno się mieszały, więc inspirując się tym okresem, śmiało można mieszać te dwie kultury, myślę że może to przynieść bardzo ciekawe rezultaty dla miasta.

Nephretes PW
26 maja 2016, 14:51
Dobry szkic. Czy tylko ja poznaję "norse wonder" i chatkę z black and white 1? :P

Blaza PW
26 maja 2016, 17:11
Starałem się inspirować kulturą wikingów, ale wyszło tak trochę pomieszane ze słowiańską.
Jeszcze dorzucę podstawową wersje zabójcy, ulepszona jest na wcześniejszych stronach.

Blaza PW
29 maja 2016, 20:44
Ulepszony amitok

Blaza PW
31 maja 2016, 19:40
Ulepszony wij


Zmieniłem oczy i usunąłem białe plamy.

Drwal PW
31 maja 2016, 20:54
Ponownie dobra robota, tylko czemu między niektórymi "łapkami" jest coś białego?

Warmonger PW
31 maja 2016, 21:18
Nieźle, choć gęba wija zbyt humanoidalna. Myślę, że podmiana oczu na robacze dużo by zmieniła.

Blaza PW
1 czerwca 2016, 11:24
Fakt oczy robacze były by lepsze. To białe to zwykle niedopatrzenie a nie chciało mi sie tego już zmieniać.

Blaza PW
7 czerwca 2016, 12:17
Podstawowy iluzjonista.

Arcanus PW
7 czerwca 2016, 15:06
Art super, ale iluzjonista bardziej kojarzy mi się z takim bogatym szarlatanem, a nie odrapanym włóczęgą i może zamiast kosturu taka czarna różdżka? Dzięki temu bardziej by się wyróżniał.

Drwal PW
7 czerwca 2016, 17:03
Jeżeli ma to posłużyć zrobieniu z tego modelu, to widzę jeden problem. Proporcje ciała są złe - w Heroes 3 tułów i głowa są mocniej niż naturalnie wyeksponowane (znaczy większe), a nogi stosunkowo krótkie. Na szkicu jest raczej odwrotnie.

Kuririn PW
7 czerwca 2016, 20:08
Drwal:
w Heroes 3 tułów i głowa są mocniej niż naturalnie wyeksponowane (znaczy większe), a nogi stosunkowo krótkie.

A możne on ma protezy:P

Tak czy siak, zgadzam się z przedmówcą.

voncur PW
7 czerwca 2016, 21:50
Bo to przecie iluzja, albo po prostu zła perspektywa.
Wystarczy dać pasek niżej, ale czy wtedy nie będzie bardziej jak jakiś wizzard/mag wyglądał?
W sumie koncept mi się podoba.
Wiecie, zamiast magi i innych czarów, wciska innym ludziom kit.
Teraz właśnie wygląda tak badass'owato :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel