Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 - 18 - 19

Baloq PW
16 grudnia 2015, 21:54
Jestem po pierwszym stopniu szkoły muzycznej z klasie fortepianu (robiłem w podstawówce, jakieś 8 lat temu), potem miałem niechęć do tego instrumentu, wróciłem dopiero w liceum po drodze ucząc się samemu gry na gitarze (średnio) i bębnach afrykańskich (całkiem nieźle). Co do grania ze słuchu staram się jak mogę, ale klasyczne podejście w państwowych szkołach muzycznych wyrobiło we mnie nawyk nauki z nut, co ciężko wyplenić. Ten utwór rozegrałem w 2 dni.

Kuririn PW
16 grudnia 2015, 22:03
Poczułem się tak, jakbym pierwszy raz w życiu odpalił Hmm3 :)

Baloq PW
16 grudnia 2015, 22:04
To dobrze czy źle? :P

Drwal PW
16 grudnia 2015, 22:04
Kompletnie nie znam się na muzyce - miałem nawet problemy z graniem na flecie w szkole, więc nie będę się wypowiadać co do samych umiejętności. Chciałem tylko napisać, że z chęcią usłyszę więcej, gdyż bardzo podoba mi się muzyka niemal w każdej części Heroes. Sprawiłeś naprawdę sporo przyjemności. :)


Kuririn PW
16 grudnia 2015, 22:04
Na PLUS zdecydowanie :)

Baloq PW
16 grudnia 2015, 22:10
To dziękuję :)
Co do utworów z naszej ukochanej sagi, to mam w planach rozegranie muzyki ze wszystkich miast obecnych w Heroes 3. Dalej myślą póki co nie sięgam :P

Demorator PW
16 grudnia 2015, 22:13
Panowie mam pytanie: Czy można samemu (ew. korzystając z jakiś samouczków) nauczyć się gry na klawiszach. Ile (około) czasu trzeba by poświęcić tygodniowo, żeby grać tak, aby dało się tego słuchać. A może lepiej wydać kilka set złotych na kurs? Zastanawiam się nad tym od kliku lat, ale teraz w Lidlu Yamaha za 300zł i trochę kusi..

Baloq PW
16 grudnia 2015, 22:17
Znam ludzi, którzy po roku nauki samemu potrafili zagrać parę utworów na dobrym poziomie, ale i znam ludzi, którzy po szkole muzycznej nic nie potrafią zagrać porządnie. Kwestia włożonego wysiłku i starań. Ja osobiście polecam szkołę (nawet prywatną), gdyż doświadczony muzyk potrafi bardzo dobrze nakierować adepta, a klawisze do najprostszych instrumentów nie należą.

Xelacient PW
17 grudnia 2015, 22:14
Jak na mój gust to ta aranżacja na pianinie (czy tam klawiszach) w porównaniu do oryginału jest taka bardziej stonowana (czy nawet nostalgiczna). Może to zwyczajnie kwestia innych instrumentów, ale taka mniej... porywająca.

W efekcie obecna aranżacja bardziej nadaje się do słuchania we tle, poszczególne nuty nie wybijają się tak mocno jak w oryginale.
No i oczywiście liczę na więcej.

AmiDaDeer PW
6 lutego 2016, 01:01
Budzi się bóg wszelkiego stworzenia,
hordy anielskie, sprawiedliwość i mogiła.
Źrenice moje się szerzą, nabrzmiewa żyła
- zwala mnie z nóg potęga jego istnienia.

Na końcu korytarza boska postać się kłębi.
W płaczu wbijam swój wzrok w krew na ścianach.
Zwierza wymarłe, powietrze ziębi,
Nieznany motłoch mnie gnębi
- świat który znam swoim ciałem odgradza.

Mijają minuty - mija też jatka krwawa.
Wstaję z kolan, choć w myślach wciąż upadam.
Twarz swoją dłonią jak kołdrą zwłoki zasłaniam
- gest to bezużyteczny, lecz mnie pomaga.


(2016)

AmiDaDeer PW
6 lutego 2016, 08:04
Doublepost, ale z konkretnego powodu: zacząłem drugi projekt muzyczny.

Macie linka.

Jeśli ktoś jest fanem noisegrindu i chaosu, to powinno mu się spodobać. Autorem okładki jest Yuber.

Warmonger PW
23 lutego 2016, 16:01
^Mnie z kolei chaos zaintrygował. Zacząłem bawić się fraktalami, wskutek czego powstało sporo niezłych grafik. Kilka tak mi się spodobało, że aż postanowiłem je wrzucić na Deviantart.

AmiDaDeer PW
27 kwietnia 2016, 12:27
Utwór w stylu starych gier konsolowych z lat 90. Mocno zainspirowany Earthboundem.

(Soundcloud nie chce mi działać)

AmiDaDeer PW
3 maja 2016, 15:21
Nowy album noise'owy. Tylko 3 złote. Tanio jak na 10 minut muzyki.

AmiDaDeer PW
30 maja 2016, 17:50
Patrzcie, możecie kupić mój singiel na dyskietce!



Tylko 3 euro plus dostawa (z Węgier). Gorąco polecam.

AmiDaDeer PW
26 czerwca 2016, 02:06
Krótki album noise'owy.

AmiDaDeer PW
8 sierpnia 2016, 18:57
Kolejny utwór!

avatar PW
8 sierpnia 2016, 19:05
Zawsze mnie zastanawiało, jakimi narzędziami krytycznymi posługują się ludzie by stwierdzić dlaczego Merzbow nagrywa lepsze płyty od twoich :)

Warmonger PW
14 października 2016, 18:41
Taka sytuacja:

https://www.beatport.com/release/saimaa-remixes/1861294

Wygrałem konkurs na remiks, dzięki czemu dziś mój pierwszy singiel pojawił się w sprzedaży :)

Kawałek jest dostępny w formacie mp3. Niestety nie ma wersji na dyskietkach ;P

Dark Dragon PW
4 lutego 2017, 18:07
Po białej kawie
Śnieg się już cały topi!
Wciąż ziąb na zewnątrz

Jak ktoś napisze "waki", to się nie obrażę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 - 18 - 19
temat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel