Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] HoMM 3: Complete RAMPAGE mod
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

avatar PW
1 maja 2016, 18:33

Kolejne dzieło dopisywania swojego kodu do leciwych hirków.
Nie miałem okazji tego przetestować, ale z tego co czytam, mod ten jedynie wykorzystuje zasoby H3 (grafiki, dźwięki, animacje) - natomiast jest grą całkowicie inną.

Nie, właściwie to gra napisana od podstaw, wykorzystująca zasoby H3. Żeby zagrać, trzeba mieć zainstalowaną legalną kopię.
Na obecną chwilę oferuje trzy postacie:
- Goblin - close combat melee fighter
- Troglodyte - long distance melee fighter
- Lizardman - shooter/rogue.

Więcej informacji (wideo, screeny, link do ściągnięcia) znaleźć można tu.

Szaman PW
2 maja 2016, 13:28
"Czy na pewno chcesz sformatować dysk C :c" - Taki napis się pojawia zamiast "czy na pewno chcesz wyjść z gry". xD Mod ma potencjał i wbrew pozorom walki nie są łatwe. Każdy ma swoje unikalne zdolności. Z tego, co wyczytałem, będzie też tryb szturmu zamków, co dokładnie to będzie, to nie wiem. Mod zdaje się obiecujący, szczególnie ciekawie będzie, jak autor doda Archanioły i Behemoty;)

AmiDaDeer PW
2 maja 2016, 15:48
Wygląda bardzo interesująco, mam nadzieję że nie upadnie to zbyt szybko. Bardzo kreatywne podejście do gry, muszę przyznać.

hrabo PW
25 sierpnia 2016, 17:29
Witam wszystkich!

Jestem współtwórcą HoMM3: Complete Rampage. Wydaliśmy dzisiaj update do gry, zachęcamy wszystkich do przetestowania. Więcej informacji podałem na konkurencyjnej (nie bijcie) Akademii Wojny, nie ma sensu tu wszystkiego przeklejać. Pozdrawiam i życzę miłego rozłupywania głów:D

Link do tematu na AW:
Info o CR

Link do pobrania:
Download

avatar PW
28 sierpnia 2017, 12:04
Coś w temacie gry się dzieje?

Kurek PW
28 sierpnia 2017, 12:59
Gra ma potencjał! Fajna jest, ale potrzeba jej więcej contentu. Najciężej się gra Beholderem, nie umiem nim wygrać.
temat: [H3/mod] HoMM 3: Complete RAMPAGE mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel