Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy w Komnatach (działy tematyczne)
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Kammer PW
7 września 2015, 01:43
Jednej nie uwzględniłem, bo nie widziałem powodu, drugiej, bo nie widziałem sensu w przebudowaniu zdania, a trzeciej... nie kojarzę.

Zerknę ponownie o rozsądniejszej porze. :P

Nemomon PW
7 września 2015, 01:48
A przy okazji których nie widziałeś powodów ani sensów? To może wyjaśnię, o co mi chodziło. Skoro coś zaznaczyłem jako błąd, to najwyraźniej jakiś cel mi przyświecał, czasem więc warto się dopytać o co chodzi, zamiast odgórnie stawiać krzyżyk na poprawkę ;).

Alistair PW
7 września 2015, 07:17
Zgadzam się z Nemomonem, ale za to zwrócę jemu uwagę - napisałeś w swym dłuższym poście o błędach "poza tem". Powinno być "poza tym". Nie kojarzę w języku polskim słowa "tem".

Nemomon PW
7 września 2015, 11:22
Dzięki Alistair! Aczkolwiek ja formy "poza tem" używam od zawsze :), która to nota bene jest niepoprawna, bowiem powinna być pisana "pozatem", ale przyzwyczaiłem się ją pisać rozdzielnie ;).

Matheo PW
7 września 2015, 16:23
Bardzo dziękuję za wskazanie błędów. Przejrzałem pozostałe strony o jednostkach. Powinno dać się je czytać :)

Kosmos10 PW
7 września 2015, 19:58
Ja przeczytałem cały działa przed poprawkami.

Dodam też błędy które udało mi się znaleźć:
- Informacje: "Oto zbiór wszelkich informacji o piątej części sagi HoMM. Dowiesz się tutaj jak powstawała gra i co można w niej znleźć."

- Bohaterowie, przystań, Ellaine: "Może Wam zagwarantować bardo udany start."

- Bohaterowie, przystań, "Jak zostać rycerzem": "Należałoby zgłębiać tajniki Magi Światła (Mistrz Łask, Mistrz Gniewu)."

- Miasta, przystań, Budynki Specjalne, Aula Bohaterów: "Wymagania: Plac Cwiczeń;"

- Miasta, inferno, legowiska: "Warto dla nich wstrzymać się z budową Gildi Magów."

- Miasta, nekropolia, Budynki Specjalne, Nekromantor: "+ 150 punktów Energii Mroku (w każdym miaście)."

- Miasta, nekropolia, Fortyfikacje, Cytadela: "Wymagania: Poyiom 2;"

- Miasta, loch, Infrastruktura, Kuźnia: "Kuźnia dostarcza twojej armii Wóz z Amuncją."

- Miasta, loch, Budynki Specjalne: "Szkoda pieniędzy na budowanie Gildi Kupców."

- Miasta, akademia, Budynki Główne: "Wam po 5-piątym poziomie Gildi Magów,"

- Miasta, forteca, Specjalizacje Miast: "Jeśli nie pasują Wam dziwaczne nazwy miast i pokrętne opisy, nie nie stoi na przeszkodzie by je zmienić."

- W opisach specjalizacji jest dość rażący błąd "Wierze Strzelnicze"

superfly86 PW
23 września 2015, 15:13
Witam,
Przeglądam sobie zasoby strony
Chciałem pobrać sobie mody do Herores V
http://www.h5.acidcave.net/download.html
jednak w przypadku księgi czarodzieja część 2 i część 3 to te same pliki
Znalazłem linki do tej cześci jednak proszę o poprawienie pliku
hm:
Poza tym na stronie brak moda serce ashan
Trudno znaleźć go w internecie, strona projektu upadła
znalazłem ten mod, proszę o dodanie go na stronę. Nie wiem czy to jest finalna wersja czy nie. Najlepiej sami oceńcie :)
To jest link do serca ashan
Witam,
Przeglądam sobie zasoby strony
Chciałem pobrać sobie mody do Herores V
http://www.h5.acidcave.net/download.html
jednak w przypadku księgi czarodzieja część 2 i część 3 to te same pliki
Znalazłem linki do tej cześci jednak proszę o poprawienie pliku
hm:
Poza tym na stronie brak moda serce ashan
Trudno znaleźć go w internecie, strona projektu upadła
znalazłem ten mod, proszę o dodanie go na stronę. Nie wiem czy to jest finalna wersja czy nie. Najlepiej sami oceńcie :)
To jest link do serca ashan
nikt:

Brakuje też unoficcial Patcha do polskiej wersji, też można by go umieścić w dziale download

Dark Dragon PW
23 września 2015, 15:25
Polecam sprawdzić posta przed wysłaniem. Link został poprawiony, jednak warto zauważyć, że od dawna był u nas w Skarbcu. Nie wiem czemu zatem linkujesz do jakichś zewnętrznych serwerów.

superfly86 PW
23 września 2015, 15:34
Ok przepraszam, nie znałem tego skarbca jestem nowy na tej stronie :)
chciałem dobrze :)
pozdrawiam

Acid Dragon PW
23 września 2015, 16:38
Nie masz za co przepraszać, uwagi słuszne. Zgłoszony błąd dotyczy działu H5, a nie Skarbca.

Propozycje dodania wspomnianych modów zostawiam do rozważenia autorom działu.

Kurek PW
14 kwietnia 2016, 16:51
http://www.h5.acidcave.net/modding_modyfikacja_tekstur.html - 404 się wyświetla.
Jak zgłaszam w złym temacie to sorry.

Dark DragonDark DragonPrzeniesiono.

Kammer PW
14 kwietnia 2016, 17:02
Fixed, dzięki.

Matheo PW
26 kwietnia 2016, 19:16
Znalazłem drobny błąd w dziale HVII w zakładce Bohaterowie/Akademia.

https://zapodaj.net/2b4a1fb8b9cea.png.html

Godzilla B PW
28 kwietnia 2016, 21:02
Witam, nie wiem czy to zostało wcześniej napisane, ale na telefonie z androidem nie działa Wielki Lekson Smoków.

Acid Dragon PW
28 kwietnia 2016, 21:08
Niestety ma prawo.
Do poprawnego działania Leksykonu potrzebne jest urządzenie z w miarę nową przeglądarką, poprawnie obsługujące obowiązujący od 2014 roku standard HTML5.

Na dole Leksykonu znajduje się przycisk dla starszych przeglądarek, który umożliwia przeglądanie strony w bardziej tradycyjny sposób.

kochan PW
9 sierpnia 2016, 17:50
Zgodnie ze wskazówkami Kammera :
W dziale H7 są nowe neutrale, zabrakło tam opisu krakena pomimo, że smoku o Nim wspomina w komentarzu dolnym.

flapdzak PW
9 sierpnia 2016, 18:06
Brakuje też ikony, która przeprowadzi nas bezpośrednio do Ognistego Ptaka.

Nicolai PW
9 sierpnia 2016, 18:41
Zabrakło Krakena, bo podstrona ma status "work in progress", ikonkę Ognistego Ptaka Wam dorzuciłem, chociaż to działka Acida, ale macie, cieszcie się :P

Sir Galuf PW
9 sierpnia 2016, 19:35
Skoro są już Neutralne, to kiedy możemy się spodziewać jednostek Fortecy ?

Nicolai PW
9 sierpnia 2016, 20:06
W jedynym słusznym terminie: soon™ :D
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Błędy w Komnatach (działy tematyczne)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel