Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Górski PW
21 kwietnia 2015, 22:11
A mi właśnie podziałało po tej zmianie menu. Dziwne.

Wyznawca Pustki PW
22 kwietnia 2015, 14:29
Ja mam problem z naliczaniem się żetonów i zdobywaniem odznak. W pewnym momencie przestały się naliczać i nie mogę żadnych odblokować nawet jak je zrobię.

Kaazam PW
4 maja 2015, 23:08
Nie wiem, czy w dobrym temacie ale mam pytanie. kupiłem dziś sobie zestaw gier na Humble Bundle i po wpisaniu kodu do HoMMVI w Uplay pojawił mi się DLC, a kod do DLC mówi, że już gra została dodana. Gdzieś tam w FAQ czytałem, że tak ma być, że jeden kod dodajemy do Uplay a drugi wykorzystujemy w grze. Czy może mi ktoś to potwierdzić?

Pozdrawiam.

Acid Dragon PW
5 maja 2015, 02:50
Zgadza się, kod na Shades of Darkness należy wpisać w grze, po zarejestrowaniu H6 Gold i po kliknięciu na "unlock content" / "odblokuj zawartość(?)". Szczegóły.

Kaazam PW
5 maja 2015, 15:32
Niech bogowie ci wynagrodzą Smoczy Władco.

Xhiruko PW
11 listopada 2015, 18:15
Witam mam problem gdy gram w heroes wszystko jest dobrze do czasu gdy wejde do jakiegoś teleportu czy coś wtedy mam problemy z grafiką dołączam screen prosze o pomoc

http://zapodaj.net/96a324f505000.png.html

<a href=http://zapodaj.net/96a324f505000.png.html>problem.png</a>

Weltinez PW
12 listopada 2015, 17:56
Problem był już tutaj poruszany, zrobiłem jak w instrukcji i nadal nic.
A wiec nie mam savów z gry gdy włączę kolejny scenariusz kampanii to mój bohater zaczyna z 1 lvl i bez artefaktów.

Belegor PW
19 marca 2016, 22:53
Piszę w takiej sprawie

Otóż kupiłem nowego laptopa i chcę na nim zainstalować herosa szóstkę. Na poprzednim mam już zainstalowane wszystko - od podstawki do Cieni Mroku. Moje pytanie brzmi, skoro kody zostały wpisane na konto, to je utraciłem dla nowego komputera, czy one również będą odblokowane gdy zaloguje się na swoje konto uplay? Co wówczas z osiągnięciami - też są zapisane na koncie, czy jednak w starym laptopie?

Kammer PW
19 marca 2016, 23:00
Jeżeli zalogujesz się na Uplaya, do którego miałeś przypisane swoje H6, to nie widzę żadnego powodu, by gra i wszystko powiązane z nią przepadało. Będziesz miał grę, dodatki, osiągnięcia, może nawet i zapisy, jeśli nie wyłączyłeś zapisów w chmurze.

Belegor PW
19 marca 2016, 23:02
A w takim razie instalować mam podstawkę, czy wystarczy sam dodatek. Już nie pamiętam, czy dodatek był niezależny, czy to też był jedynie kod na pudełku.

Kammer PW
19 marca 2016, 23:06
"Ja tam nie wiem", ale chyba wystarczy, że zalogujesz się na konto Uplay i wybierzesz opcję instalacji gry... wtedy się wszystko powinno ściągnąć.
Ale pamiętajmy, że:
1) to jest H6;
2) to jest Ubi;
W związku z tym stwierdzam, że może być zupełnie inaczej.

Dark Dragon PW
20 marca 2016, 07:33
Obojętnie. Jeśli masz wersje płytową, to najbardziej aktualny będzie SoD (2.0). Potem i gra wymagała będzie pobrania łątki 2.1, a na koniec ręcznie będziesz musiał pobrać 2.1.1.

Fandor PW
20 marca 2016, 11:16
Wieki w część VI nie grałem i mam problem podczas uruchomienia i synchronizacji: gra się wyłącza, wyskakuje błąd. Czy może to być spowodowane brakiem 50 odcieni purpury? ;P Nie uśmiecha mi się trochę kupowanie tego dodatku, jeżeli i tak planuję grać w podstawkę.

Dark Dragon PW
20 marca 2016, 11:54
Nie, a przynajmniej nie powinno.

Belegor PW
20 marca 2016, 21:01
Zainstalowałem sam dodatek, ale gra w ogóle się nie załącza. Uplay mieli i mieli, ale po chwili się wyłącza.
A może powinienem również zainstalować podstawkę, bo na poprzednim komputerze miałem podstawkę, a potem zainstalowałem dodatek.

P.S. Przez cały proces instalacji nie pytało mnie o klucz do gry.

Kammer PW
20 marca 2016, 21:30
A instalowałeś Uplaya samego pobranego ze strony czy z instalki z H6?
Mi też się Uplay wykrzaczał, jak kiedyś miałem go ściągniętego przy okazji grania w którychś Settlersów, zainstaluj Uplaya (tia, powtarzam się) osobno (ale najpierw deinstaluj) i daj znać, czy coś się zmieni.

Belegor PW
20 marca 2016, 21:41
Uplaya mam zainstalowanego z instalatora Heroes VII.

Ściągnięcie save'ów ze starszego komputera do nowszego może pomóc?

Alamar PW
20 marca 2016, 21:54
Jako że dzisiaj odpaliłem H6 i też miałem problemy z Uplayem (a raczej jeko aktualizacją), to:

fandor:
gra się wyłącza, wyskakuje błąd
Jaki błąd?

Belegor:
Uplay mieli i mieli, ale po chwili się wyłącza.
Czyli w ogóle Uplay się nie uruchamia, tak?

Ostatnia aktualizacja coś Ubsoftowi nie wyszła (co za szok :P) i u mnie na przykład wyskakiwał błąd braku pliku libcef.dll (za pierwszym razem, potem w ogóle Uplay nie chciał się uruchomić). Jak się okazało, brak był spowodowany tym, że aktualizacja zmieniłą mu nazwę na libcef.dll.old. Po naprawie (usunięciu dopisku .old)) Uplay jak i Heroesi uruchomili się poprawnie.
Może to wam pomoże. Dany plik jest w katalogu Uplaya (u mnie w C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher).

Kammer PW
20 marca 2016, 21:55
No właśnie! Wydaje mi się, że to właśnie to, że Uplay był ściągnięty z instalatora H7 może powodować kłopoty...
A samo H7 rusza bez problemów?

Belegor PW
20 marca 2016, 22:07
Tak jak najbardziej - bez żadnych problemów.
Co do starego to z save'ami w szóstce miałem problem, bo chmurka (cloud) od ostatnich patchy nie potrafiła zapisać gier, więc savy mam w localu. Czy to też może mieć wpływ na to?
Sam uplay na starym mam zaktualizowany na poziomie tego z Heroes VII- ba wpierw zainstalowaniem gry na nowszym komputerze to zaktualizowałem uplay na starym.

Alamar: twój sposób u mnie się nie sprawdzi- w folderze mam ten plik bez .old
To nie w tym leży mój problem

Wybaczcie, że tak post pod postem, ale ci co mają nadal problem mogliby nie zauważyć tego.

Rozwiązaniem problemu jest przeniesienie savegmes ze starego do nowego komputera/laptopa. Owszem, nie połączysz ich z cloudem, ale za to będziesz mógł pograć normalnie w Heroes VI.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel