Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ogłoszenie] współpraca przy systemie umiejętności H7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
16 lutego 2016, 11:32
Wracając do tematu, na razie otrzymałem jedną gotową propozycję dla wszystkich klas. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się dołączyć to czekam do końca tego tygodnia.

@karmazynka To miałoby sens, ale tylko przy założeniu, że podział na E, M i AM dalej obowiązuje.

karmazynka PW
16 lutego 2016, 16:10
@up: podział jest istotny tylko dla "tworzącego" diagram, po rozdzieleniu procentów jest on niepotrzebny.

Alistair PW
18 lutego 2016, 19:36
Acid Dragon:
@Alistair - naprawą błędów zajmują się od pierwszego patcha i jest to kontynuowane również teraz. Naprawa błędów nie wyklucza naprawy systemu, który większości graczy się nie spodobał.

Tu bym się spierał. Jedno może jak najbardziej wykluczać drugie. A to dlatego, że trzeba zapłacić programistom. Dlatego wolę, żeby zapłacono kolejnej osobie/osobom niż marnowano pieniądze na zmianę czegoś co jest drugorzędne. A bardzo dobrze wiemy, że Ubi oszczędza ile może, tylko jak widać nie zawsze na tym, na czym powinno.

Acid Dragon PW
27 lutego 2016, 15:26
Informuję, że termin składania propozycji minął. Te, które dostałem, przesłałem do Ubisoftu. Dziękuję w ich imieniu autorom propozycji. Temat zamykam.
strona: 1 - 2
temat: [Ogłoszenie] współpraca przy systemie umiejętności H7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel