Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Sąd Najwyższy
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 45 - 46 - 47

Drwal PW
23 stycznia 2016, 16:24
Nie zapytałeś o żadną datę, tylko dałeś sam znak zapytania. Ja się nie dziwie, że Kammer usunął twoją "wypowiedź".

Morglin PW
23 stycznia 2016, 16:25
A o co się mogłem znowu pytać, skoro kilka postów wyżej zadałem identyczne pytanie?

Drwal PW
23 stycznia 2016, 16:30
Kłócić się nie będę, ktoś inny to pewnie rozpatrzy, polecam tylko zapoznać się z punktem II.1.b.

Swoją drogą nie wiem co się stało z Tobą ostatnimi czasy. Nazywasz Kammera śmieciem w sądzie, co jakiś czas ewidentnie łamiesz regulamin. Mówiąc szczerze zawsze byłem fanem Twoich błyskotliwych, trafnych wypowiedzi. Jednak jakiś chyba bunt młodości Cie naszedł. :P

Kammer PW
23 stycznia 2016, 16:30
Konstytucja II.1.b) i c).

Morglin PW
23 stycznia 2016, 16:32
A ja polecam znaleźć jeszcze więcej nadgorliwych -uległo anihilacji- do moderowania forum, będzie jeszcze przyjemniej.

Irhak PW
23 stycznia 2016, 16:47
Cytat:
A ja polecam znaleźć jeszcze więcej nadgorliwych *** do moderowania forum

Proszę bardzo. Za używanie obraźliwych określeń (i to w Sądzie) osobiście wymierzam klątwę. Gratuluję, Morglinie. To już druga klątwa w przeciągu 30 dni.

QuiQuiI trzecia zaiste również.

Nicolai PW
14 kwietnia 2016, 18:54
Dobra, nie możemy dojść na Czacie do konsensusu w sprawie thunderlorda, więc odsyłam sprawę do wyższej instancji. Thunderlord pomimo rozlicznych próśb i banów nie umie dostosować się do zasad panujących w Kwasowej Grocie, a jedyną formą komunikacji jaką zdaje się wyznawać są obelgi i wulgaryzmy. Co więcej środki doraźne jakimi są paluchy oraz usuwanie agresywnych komentarzy nie przynoszą żadnego skutku, bo nie daje za wygraną i przenosi swój hejt w inne miejsce. Jak nie czat to forum, jak nie forum to komentarze, jak nie komentarze to czat i tak w kółko. Dlatego wnoszę o zamianę w kamień, bo mu dałoby to czas na ochłonięcie, a nam chwilę wytchnienia.

Kammer PW
14 kwietnia 2016, 18:55
Popieram powyższy wniosek w całej rozciągłości. Trzy dni kamienia chyba będą w porządku...

Matheo PW
14 kwietnia 2016, 19:29
Dziś zabłysnął w ten sposób.

Już miałem mu wlepić klątwę, ale postanowiłem dać ostatnią szansę i napisałem Hermesa z upomnieniem. Oto -------

Kammer PW
14 kwietnia 2016, 19:32
To nie fejk, ja też dostałem -------. Kazałem mu tutaj napisać.

witchking PW
14 kwietnia 2016, 19:35
@Matheo uważam, że nie powinno się publikować prywatnej co bądź korespondencji bez zgody osoby z którą się tą korespondencje pisało. Uważam, że wulgarny język jak najbardziej powinno się karać. Pytanie czy chcecie go ukarać za język czy za poglądy?

Nicolai PW
14 kwietnia 2016, 19:36
Mnie osobiście bardziej obruszyła ta wypowiedź, za którą dostał ode mnie bana na Czacie, co go nie zraziło, bo potem popełnił komentarz, który przywołał @Matheo.

Matheo PW
14 kwietnia 2016, 19:47
Cytat:
@Matheo uważam, że nie powinno się publikować prywatnej co bądź korespondencji bez zgody osoby z którą się tą korespondencje pisało.
Przecież on w tej wiadomość prosił by to upublicznić...

Acid Dragon PW
14 kwietnia 2016, 20:03
Publikowanie prywatnej korespondencji jest absolutnie niedopuszczalne, chyba że autor udzielił wyraźnej i jednoznacznej zgody. Nie mam zamiaru tego uwzględniać w tej sprawie.

thunderlord PW
14 kwietnia 2016, 20:07
Po pierwsze to zostałem sprowokowany do tego stopnia, że w końcu górę wzięły emocje.

Jednak tego nie do końca rozumiem, jak można siedzieć na czacie wśród kilku swoich kumpli (mam na myśli wasze stałe grono teraz) i nie zwrócić jednemu z drugim uwagi na to, że tam pod moją nieobecność pozwalają sobie na żartobliwe docinki, wyzywanie od wariatów, stany emocjonalne, i inne rzeczy, tylko z tego powodu, że jako konserwatywny fan H3 mam odmienne zdanie i zupełnie inną wizję na całe Uniwersum.

Faktycznie przyznaję, że dochodziło ostatnimi czasy do ataków z mojej strony zwłaszcza jeżeli chodzi o prowadzenie strony przez osoby moim zdaniem nieodpowiedzialne, bardzo stronnicze, działające tylko w jednym kierunku bez względu na to, po której stronie leży prawda.
Kolejne nieudane części gier, które prawdopodobnie przyczyniają się do wymarcia całej serii, są przez niektórych z was wręcz wychwalane, a inni tym osobom przyklaskują, pisząc, że to jak zawsze jest moja wina. Wiele moich zdań jest też celowo przez niektórych przeinaczana, zmienianie i wyrywanie słów z kontekstu to są dość marne metody, ale skuteczne zapewne jeśli chce się kogoś wyprowadzić z równowagi.

Żeby nie pisać zbyt długo, pragnę poinformować, że zgadzam się na wymierzenie stosownej kary. Dajcie klątwę; ukamienowanie, czy ukrzyżowanie na płocie też przeboleję. Właściwie niejako, teraz to jest wasz obowiązek, bo jeśli wszystkie brudy zaczniecie wyciągać na wierzch to, jeżeli moje kalkulacje są prawdziwe, klątw posypie się w następnych dniach całkiem pokaźna liczba.

Pamiętajcie, że nie jestem odosobniony i mam spore poparcie, działających z ukrycia Grotołazów, teraz gdy już rozpoczęliście te wojenkę, z pewnością znajdzie się ktoś kto odważy się rzucić 'w was' toksyczną kulą.

EDIT. @Matheo, Nie wyraziłem takiej zgody, poprosiłem jedynie, abyś napisał o tym innym na czacie z tego względu, że otrzymałem bana na 16 godzin i nie mogłem im tego sam napisać.

Acid Dragon PW
14 kwietnia 2016, 20:24
Każdy ma prawo do własnego zdania - choćby nie wiem jak stronniczego i konserwatywnego.
Ale wszystkich obowiązują te same zasady i to samo prawo.
Bycie sprowokowanym nie usprawiedliwia ani wiązanek wulgaryzmów, ani obrażania wszystkich dookoła (tajemniczego "stałego grona" lub całej społeczności), ani zachowania na poziomie tak niskim, że nie znajduję na niego określenia.

Za naruszenie Konstytucji w punkcie mówiącym o zakazie nadużywania wulgaryzmów oraz za zachowanie na czacie, co - wobec ciągle obowiązujących zasad - podlega subiektywnej ocenie Strażników i Starożytnych, wymierzam karę w postaci zamiany w kamień na 7 dni.

Jeśli po tym czasie będziesz chciał do nas dołączyć i przedstawić swoje zdanie w sposób kulturalny, to zapraszamy. Zapewniam Cię, że nie jesteś jedynym tutaj, który uważa, że H3 jest najlepsze, a H7 to dno i metr mułu.

avatar PW
14 kwietnia 2016, 20:26
Chciałem na boku zauważyć, że osoby, które od dawna uczestniczą na forum i czacie i mają przegadane ze sobą setki tematów i kilkaset godzin, są... rzeczywiście kumplami, bo znają się na wylot jak stare konie. O to przecież chodzi na stronach zrzeszających ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Godzilla B PW
26 kwietnia 2016, 19:24
Witam, chciałbym pozwać użytkownika o nazwie @Alamar.
Użytkownik ten przez cały czas kasuję mi posty na forum oraz komentarze pod niusami oraz zbanował mnie na czacie z powodu niewinnego żartu.

Alamar PW
26 kwietnia 2016, 19:27
Spam, spam, spam i jeszcze raz spam.

Godzilla B PW
26 kwietnia 2016, 19:29
Żaden spam, na forum nie raz kasowałeś mi posty mimo że często to nawet nie były pytania.
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 45 - 46 - 47
temat: Sąd Najwyższy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel