Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
30 listopada 2015, 19:43
Co do wspólnych barw Bastionu proponuje większa ilość złota. Wiadomo Krasnoludy :P
Na obecną chwilę muszę poprawić starego krasnala na lepszą bardziej hirołsową wersje. Przede mną modelowanie centaura i jednorożca. Co do smoków wstrzymam się, póki inne jednostki zostaną ukończone.

Tak! Smoki z h3 są bardzo dobre, jak wspomniałeś Baloq "są syte" - to dalszy plan moich zmartwień :)

@Kammer

W WoGu oszczepem rzucał chyba centaur. - Nie pamiętam. Stare czasy... Ale kolejny łucznik? Eee.

@Baloq

Centaur z włócznią i tarczą - Tutaj trafiłeś w sedno. Chociaż wszystko się możne zdarzyć.



Baloq PW
30 listopada 2015, 19:53
Widzę, że myślimy podobnie ;)
W kolorach za wiele się nie da nakombinować, a przejście od bieli i srebra do bieli i złota jest raczej oczywiste.

Kuririn PW
2 grudnia 2015, 22:54


Co by tu jeszcze? Jakąś sensowna propozycje hełmu prosiłbym, również i korekty modelu.

Drwal PW
2 grudnia 2015, 23:11
A gdzie owłosienie? Centaury w h3 mają włoski w różnych miejscach. :P

Baloq PW
3 grudnia 2015, 02:52
Racja, powinien być bardziej zarośnięty. Co do hełmu to proponowałbym coś w ten deseń http://replikabroni.com.pl/images/BigP8258454.JPG

Kuririn PW
3 grudnia 2015, 09:38
Tak Drwalu wiem, włosy przy kopytach i na głowie :D
Co do hełmu to możne coś w tym stylu:

Andruids PW
3 grudnia 2015, 10:03
Zarośnięty drwal dobrze zauważył. Włosów jest trochę mało


Biorąc pod uwagę orientalny charakter Bastionu można by pójść na całość (czyli dać hełm szoguna z maską menpo i kilkoma detalami zbroi):




Kuririn PW
3 grudnia 2015, 10:10
U, shogun, Nope, to w ogóle nie pasuje mi do H3. Chyba ze jakaś frakcja z tym związana...

Baloq PW
3 grudnia 2015, 10:19
Można zostawić mu ten hełm co ma ale dodać osłony boczne i na twarz, zrobić go bardziej zabudowanym (coś jak ten prezentowany przez Ciebie ze skrzydełkami).

avatar PW
3 grudnia 2015, 17:39
Tu znalazłem fajną stronkę z ewentualnymi inspiracjami
dla Castle i Rampartu

voncur PW
3 grudnia 2015, 19:17
~Avatar, boskie, +1 za linka.
Swoją drogą, to fajne pomysły są na tej stronie.

Kuririn PW
3 grudnia 2015, 23:33

Cokolwiek...

Nogi za cienkie i trochę zabawa z teksturami kłania się, ale już chyba bliżej jak dalej?

I proszę Strażnika o uporządkowanie tego czegoś wyżej:P

Drwal PW
3 grudnia 2015, 23:39
Model jest ok, ale nogi za długie i za chude (zwłaszcza tylna para). Powinny być też owłosionne przy kopytach. Skóra jest jakaś blada, wygląda przez to jak jakaś inna jednostka, a nie ulepszenie. Ogon jakiś plastikowy...ogólnie mam takie wrażenie, że jakiś słabszy ten centaur (fizycznie), natomiast lepiej uzbrojony.

Baloq PW
4 grudnia 2015, 00:42
Owłosienia i postury nie stwierdzono (klatę ma bardziej płaską od poprzednika mimo zbroi), no zniewieściał (z-elfił?) się nam Centaur :D
Ogólnie model ładny (po za powyższymi), ale pod złym kątem chyba uchwycony (porównując z bojowym).
Mamy już jakąś nazwę? Moje propozycje:
Z wyglądu: Centaur Legionista, ale daje za bardzo Zamkiem. Inne, kultywując miano bojowego: Centaur Szturmowy/Uderzeniowy lub po prostu Centaur Zbrojny.

AmiDaDeer PW
4 grudnia 2015, 09:41
Co do uzbrojenia:



Coś z tych po prawej stronie może? To uzbrojenie chińskie, z zakresu yinyue dao.

Kuririn PW
4 grudnia 2015, 11:56
3 i 5 od prawej nadawają się.

Biros12 PW
4 grudnia 2015, 14:20
Jeśli mam być czepialski... hełm nie do końca pasuje do wschodniego klimatu frakcji. Chociaż w Cytadeli pierwsza jednostka ma kolczatkę.

Co do broni, to 5 od prawej najlepsza.

Kuririn PW
4 grudnia 2015, 14:24
Biros12:
Jeśli mam być czepialski...
To dobrze.

Może pozostac przy tych rogach tylko wykręcić je do przodu?

Drwal PW
4 grudnia 2015, 14:40
Właśnie tak bym polecał. Bastion to las i naturalne, że korzysta tam się z rogów. Zwłaszcza, że to jednostka 1 poziomu - zbyt wycepcjalizowany ekwipunek zwyczajnie nie pasuje.

Gravius PW
4 grudnia 2015, 17:06
Co do nazwy, może Centaur Lansjer?
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel