Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Sąd Najwyższy
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 40 - 41 - 42 ... 45 - 46 - 47

Kammer PW
21 listopada 2015, 22:23
A ja proponuję wyłączyć Hobbita z tego czata. Wyjdzie na prawie to samo, ale znacznie taniej i efektywniej, bez większych zaburzeń.

A samego oskarżenia nie skomentuję, bo jest on po prostu wyjątkowo marną prowokacją. Osobiście chciałbym również podziękować Hobbitowi za niewrzucenie
mojego uzasadnienia:

Nadto pragnę oskarżyć Hobbita z II.4.b, gdyż jego odwieczne prowokacje mam za coś szkodliwego wobec Groty. Ostrzeżenia udzielane do tej pory nie odniosły rezultatu, a przynajmniej ja go nie dostrzegam. Uważam, że pora pójść dalej.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2015, 22:28
Jeśli mam być szczery, to uważam Kammera za coś szkodliwego wobec Groty. I mam wrażenie, że nie będę odosobniony w swej opinii.

Ukarzcie mnie, średnio mnie to obchodzi. I tak tutaj się robi zwykłe bagno - to, że mnie nie będzie, i tak niczego nie zmieni. Obecnie czat w praktyce staje się wręcz bezużyteczny, bo służy tak naprawdę pokazowi siły i łechtania ego poszczególnych osób. A potem tworzą się afery, bo podważa się autorytet tych osób - i szambo się wylewa.

Alistair PW
21 listopada 2015, 22:33
Was można opisać - "jak dzieci". Skoro nie potraficie się zachować, to najlepiej zamknąć czat. Ewentualnie zbanować na stałe największych prowokatorów albo tych, którzy najczęściej sprawiają kłopoty, bo pewnie można znaleźć takich, którzy potrafią się kulturalnie zachowywać i nigdy nie podpadli. Dla nich czat mógłby istnieć, żeby nie karać niewinnych za zachowanie wyjątków.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2015, 22:41
A tak w ogóle:

Czat:
21:57 :22 Kammer: A ja nie mam zamiaru wyciągać konsekwencji, bo Acid znów uzna, że kara została już wymierzona.
22:37 :51 Kammer: Umywam ręce.

Zastanówcie się co tu naprawdę jest nie tak, skoro Strażnik na czacie nie chce banować tylko po to, by Smoczy Władca mógł ukarać dotkliwiej.

Matheo PW
21 listopada 2015, 22:48
Może zastosować rozwiązanie z taekwondo. Masz prawo do video weryfikacji, jednak gdy okaże się, że nie miałeś racji i zwyczajnie marnujesz czas sędziów, tracisz takie prawo.

W skrócie. Osoba zakładające debilne spraw w sądzie, powinna być pozbawiona prawa do ich zakładania. Powiedzmy dwa idiotyczne pozwy i koniec.

Według mnie "kutasy" Hobbita są bardziej nietaktowne niż "stolce" Irhaka. Hobbit napisał to celowo wiedząc, że w staropolszczyźnie wyraz miał inne znaczenie i nikt nie może mu nic zrobić. To się chyba nazywa prowokacja.



Ta sprawa szkodzi wizerunkowi Groty. Sprawę wniósł Hobbit. Ergo, Hobbit szkodzi wizerunkowi Groty.

witchking PW
21 listopada 2015, 22:49
Alistair w pełni Ciebie popieram. Każdy kto podpadnie powinien być banowany na stałe, albo przynajmniej do momentu aż nie dorośnie.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2015, 22:50
W pełni popieram.

Czat, pierwszy października:
23:49 :04 | Nicolai: | @Wiwern bo dobierałeś się do kóz?
23:48 :31 | Wiwern: | @Nicolai mówili na mnie "ahmed"
23:48 :26 | Nicolai: | @Wiwern "ja Cię nie gwałcę, ja... ten tego... badam perystaltykę Twojej odbytnicy"
23:47 :38 | Nicolai: | @Wiwern zabrzmiałeś jak imigrant
23:47 :28 | Kammer: | @Nicolai - Co Ty wiesz o gwałceniu.
23:46 :59 | Wiwern: | @Nicolai to nie był gwałt sensu stricte, to była penetracja badawcza
23:45 :35 | Nicolai: | @Wiwern i zgwałciłeś odkurzaczem... analnie
23:45 :17 | Wiwern: | @Kammer łuuu, dowal mu jeszcze :D
23:43 :53 | Kammer: | @Nicolai - Ty tylko krwawiłeś.
23:43 :41 | Wiwern: | @Nicolai ale nigdy cię nie upokorzyłem
23:43 :00 | Nicolai: | @Wiwern dla mnie nie miałeś takiej taryfy ulgowej paczku
23:42 :37 | Kammer | ostrożnie nakłada na głowę demonicznego morświna
23:41 :07 | Wiwern: | @Nicolai Nie przesadzaj. Dopiero został zgwałcony i urodziło mu się dziecko.
23:39 :54 | Nicolai: | @Wiwern ten filmik zmotywuje Cię do usunięcia słabych osobników z UP, tj. Kammera?

Matheo PW
21 listopada 2015, 22:58
To ma coś wspólnego z tym spektaklem z Wrocławia?

Hayven PW
21 listopada 2015, 23:06
@Hobbit, już to wstawiałeś i z tego co kojarzę, nikogo to nie obeszło. Chociaż, no, brzmi nie ten teges. Akurat mnie przeszkadzają rozmowy o UP same w sobie (jako komuś, kto nie jest w temacie), ale to inna sprawa. Przynajmniej większa szansa na złapanie kogoś, z kim chce się zamienić słówko. Ale uznałbym powyższy wycinek za element folkloru i olał, mając jednak nadzieję, że nie będzie więcej takich nieznacznych konwersacji.

W skrócie wyrażę swoją opinię nt. Sądu, bo jeszcze nic nie komentowałem:

Jako użytkownik, bardzo lubię czytać ten temat. To lepsze niż niejeden kabaret.

Jako Akolita uważam, że sytuacja jest niepoważna. Jak jest zakaz to się go przestrzega, zresztą kultura osobista do czegoś powinna zobowiązywać - to się tyczy też bezsensownych pozwów. No i inna rzecz - pamiętajmy, że to jest strona internetowa. Jak nas obraża jakiś stolec, jak nie odpowiada towarzystwo, to można wyłączyć komputer i przejść się na spacer, zjeść Snickersa, czy coś.

A gdybym był Acidem, to miałbym już tego serdecznie dość i blokował chata wszystkim kolejnym szkodliwym elementom, które notorycznie plują jadem na innych użytkowników.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2015, 23:09
@Hayven - wstawiałem to na tajnym podforum.

Matheo PW
21 listopada 2015, 23:10
Niech czat się automatycznie wyłącza po użyciu trzech niecenzuralnych słów!

Hayven PW
21 listopada 2015, 23:13
Edytowałem post, jak coś.

Mowa o tajnym podforum, do którego mają dostęp chyba wszyscy udzielający się w Sądzie... większość piszących tu regularnie

Acid Dragon PW
22 listopada 2015, 03:50
OK. Mam dość.

Wprowadziłem zasady na czacie, aby nigdy nie służył już do obrzydliwych i wulgarnych dyskusji. Wprowadziłem więc bezwzględny zakaz, który wszystkim - ze mną włącznie - dał się wyznaki, ale który po jego zniesieniu miał dać wszystkim poczucie powrotu do normalności jednocześnie bez powrotu do dawnych nadużyć, aby czat mógł trzymać jakiś poziom.

Inaczej mówiąc - chciałem użyć obiektywnego prawa do kształtowania naszej społeczności.

Zamiast tego wielu z Was albo próbowało jechać jak najbliżej po granicach zakazu dla jakiejś własnej przyjemności lub zabawy - trudno mi powiedzieć - albo próbowało się oburzać gdy prawo dotknęło ich (wg zasady - jak innych to dobrze, jak mnie to źle).

W związku z powyższym widzę, że żadne obiektywne prawo nie ma już tutaj zastosowania, wobec czego uznaję tę sytuację za kryzysową i w tym względzie obejmuję pełnię władzy.

Oznacza to, że po raz pierwszy od 12 lat zrobię coś, czym pogardzam - względem czatu i wszystkich wynikłych z niego sytuacji obejmuję władzę absolutną.

W tym aspekcie (czatu i powiązanych z nim spraw) Konstytucja przestaje obowiązywać całkowicie od dziś do odwołania.

W miejsce zapisów obiektywnego prawa wprowadzam następujące dekrety:

1. Strażnicy mają możliwość banowania na czacie za cokolwiek uznają za słuszne.
2. Starożytni mogą nadpisać ich decyzje, jeśli oni uznają to za słuszne, a ja z kolei mogę nadpisać decyzje Starożytnych.
3. Hobbit, Kammer, Irhak i Shaded dostają 24h zamiany w kamień na ochłonięcie. Nikogo nie uznaję winnym, ale nie dam Wam pola na dalsze prowokacje, złośliwości, kłótnie, etc.


Jednocześnie zamykam komnatę RPG do czasu przemyślenia co z tym zrobić.
Przymykałem do tej pory oko na tamtejsze wulgaryzmy i poziom ze względu na - cóż - fikcję literacką. Skoro to się przelewa na czat, a z czatu na resztę forum, to znaczy, że jest tu jakiś element, który odpowiada co najwyżej tym, którzy w RPG biorą udział.

Czat również tymczasowo zamykam - w tym względzie Hobbit chyba jednak miał rację.

Jednocześnie w pełni sobie zdaję sprawę z destrukcyjnych konsekwencji moich działań.
Nie zrobiłbym tego, gdybym widział inną opcję.

Jednocześnie przypominam też, że Grota zawsze była jest i będzie przede wszystkim stroną tworzoną przez fanów Might & Magic dla fanów Might & Magic. Cała reszta - w tym również czat i RPG - to tylko dodatki bez których można się obejść.

Nicolai PW
22 listopada 2015, 04:16
--- cut ---
Co do samego wyroku to rozumiem niesmak jaki musi czuć Acid, ale w pełni go popieram. Obiektywnymi przepisami nie da się tego ogarnąć, więc uznaję za słuszny powrót do praktyk sprzed krucjat Hobbita, czyli kierowania się zdrowym rozsądkiem przy banowaniu.

Acid DragonAcid DragonTen komentarz naprawdę był już niepotrzebny.
Nicolai - Tobie tez proponuję 24h na ochłonięcie.
Sobie zresztą też, więc w razie dalszych problemów przez 24h męczcie Alamara lub Dark Dragona.

Nemomon PW
23 listopada 2015, 07:17
Jak to jest, iż kiedy jestem w pracy, to takie komedie się tu dzieją :(.

Aczkolwiek chciałbym powiedzieć, iż osobiście bardzo mocno popieram zdanie Smoqu w tej kwestii i uważam, iż dobrze zrobił, iż wyłączył czat spod jurysdykcji Sądu. Jak wielokrotnie wspominałem, czat ten ostatnimi czasy stał się źródłem samych nieszczęść, a raczej sposobnością do wbijania szpili innym. Co prawda wyłączenie go spod kontroli Sądu nie rozwiązuje problemu, bowiem ludzie dalej będą ocierać się o granice minionych już praw, to jednak jest nadzieja, iż skoro nie będą nic więcej mogli z tym zrobić, to w relatywnym czasie znudzi im się to używanie słów, które same z siebie nie zawsze są wulgarne, ale ich przesłanie niemal zawsze jest jednoznaczne.

Morglin PW
25 grudnia 2015, 04:16
Czemu byłem zabanowany?

Dark Dragon PW
25 grudnia 2015, 09:06
Za brak kultury osobistej - nazywanie Grotowiczów "zwierzętami" i wulgarne reagowanie na upomnienie.

Morglin PW
25 grudnia 2015, 09:45
Aha.

Acid Dragon PW
8 stycznia 2016, 22:05
Morglin dostał tym razem tygodniowy urlop. I to już ostatni raz.

Morglin PW
23 stycznia 2016, 16:22
czemu śmieć usunął mi posta? ponawianie pytania o datę premiery modyfikacji też jest zabronione?
strona: 1 - 2 - 3 ... 40 - 41 - 42 ... 45 - 46 - 47
temat: Sąd Najwyższy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel