Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 39 - 40 - 41 - 42 - 43

AmiDaDeer PW
7 grudnia 2014, 14:45
Każdy kolejny post w stylu "Czy będziesz rozwijał dalej to miasto?" będę kasował.

Górski PW
18 kwietnia 2015, 16:38
Jak tam miasto? ;) Prywatnie robisz coś w kierunku miasta, czy studia zbyt dają popalić? :)

zeryss PW
19 listopada 2015, 01:56
У меня вопрос - Оазис к Заповеднику имеет отношение? Или это совершенно разные команды? Или Заповедник заброшен?

KammerKammerPrzenoszę, bo offtop się zrobił.

AmiDaDeer PW
19 listopada 2015, 02:16
Оазис и Заповедник - разные проекты. Но Nephretes работает на обоих проектов.

(Zeryss pytał o to, czy Oasis jest powiązane z Rezerwatem i czy Rezerwat jest dalej kontynuowany)

Nephretes PW
19 listopada 2015, 02:20
No, Oasis and Reserve are separate projects. I can't tell for sure, but it seems, that Reserve is abandoned town, but there wasn't any official statement from author.

Edit:
I am not working on Preserve, as you have stated on df2

AmiDaDeer PW
19 listopada 2015, 20:44
Nephretes:
I am not working on Preserve
Zatem przepraszam za nieporozumienie, byłem pewien że pomagałeś w tym projekcie.

Nephretes PW
19 listopada 2015, 21:30
Hobbicie, jeśli mówiłeś o projekcie Hei-rega, to ja wtedy dopiero zaczynałem zabawę w 3D - więc średnio mógłbym pomóc. Cóż, pewnie gdyby autor dalej kontynuował projekt nie byłbym jedynym grafikiem, który rzuciłby się do pomocy, ale nie ma o czym mówić skoro jest on zawieszony/porzucony czy jakkolwiek to nazwiesz.

Dzięki za przeniesienie postów do odpowiedniego tematu

Fandor PW
19 listopada 2015, 22:55
Może ma ktoś kontakt do Hei-Rega? Nie wiem na ile zawiesił projekt, nie jestem w temacie, ale miał on już z tego co wiem trochę szkiców, które możnaby zacząć przetwarzać na 3D, bardzo chętnie zagrałbym, nieważne ile musiałbym czekać, Forge i Oasis, a później i kilka rundek z porządnym Preserve.

avatar PW
19 listopada 2015, 23:53
Niedawno Hei-Regowi wysłałem przez forumową pocztę pytanie czy jeszcze pracuje nad Preserve, wiadomość została odczytana, ale bez odpowiedzi. Więc Hei-Reg zagląda tu, ale projekt najpewniej porzucił.

Natomiast człowiek odpowiedzialny za stare Preserve postanowił udoskonalić ekran miasta i podobno wygląda on teraz tak.
Preserve 3.0 Napisał także że znalazł sposób na zmianę pliku heroes3.exe i dodawanie jednostek i budowli. Więc - tak zgadliście - szykuje swój własny mod niekompatybilny z niczym :)

Dru PW
21 listopada 2015, 18:10
Na Waszym miejscu wykorzystałbym to co jest zrobione i dokończył projekt. Powątpiewam by po roku Hei-reg wrócił, a nawet jeśli to zawsze można zedytować wymodelowane już obiekty.

Tak naprawdę jest już gotowy line-up i bardzo ładnie namalowane jednostki, teraz wystarczy je zrobić w 3D tak jak namalował to twórca. Ekran miasta i poszczególne obiekty również są gotowe, tylko trzeba je przenieść w trójwymiar.

Szkoda by tak ciekawie zaprezentowane miasto się zmarnowało tylko przez brak odezwy autora, skoro już sporo zostało zrobione.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2015, 18:16
Dru:
Ekran miasta i poszczególne obiekty również są gotowe
Gdzie?

Dru:
Na Waszym miejscu
Czyim?

Matheo PW
21 listopada 2015, 18:22
Cytat:
to co jest zrobione
Przecież tu absolutnie nic nie jest zrobione. To nawet nie jest kompletna koncepcja na miasto.

Dru PW
21 listopada 2015, 18:24
Cytat:
Gdzie?
Przejrzyj wcześniejsze posty w tym temacie to zobaczysz. Tło pod ekran miasta jest gotowe, poszczególne siedliska, ratusz, zamek czy gral są narysowane,po tle widać gdzie powinny stać, teraz wystarczy je wymodelować 3D. Wiadomo, że jeszcze paru siedlisk czy innych budynków brakuje, ale można się już zająć tym co zostało zaprezentowane.

Cytat:
Czyim?
Na Waszym, moderów.


Kammer PW
21 listopada 2015, 19:15
A ja się zapytam: co to Preserve ma do zaoferowania prócz pięknych grafik?

Osobiście byłbym za wspieraniem przede wszystkim MDT (Oaza, szlifowanie Forge, alternatywy), ulepszeniami ulepszeń Kurinina i pracę nad tymi miastami do VCMI, co to już postępują (Oaza, wspominana drugi raz, doszlifowanie Bastionu, Logmar, Vori).
Akuratnie mamy do czynienia z ładną koncentracją prac moderów, szkoda tego psuć.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2015, 19:36
Dru:
Przejrzyj wcześniejsze posty w tym temacie to zobaczysz.
Nie.

Pokaż konkrety, albo nie mamy o czym rozmawiać. Nie mam ochoty przeglądać całego tematu tylko po to, by potwierdzić to, co mówiłeś.

Dru:
Na Waszym, moderów.
Czyli kogo konkretnie? Kto według Ciebie "powinien" się tym miastem zająć? Podaj konkretne nicki, wezwij do tablicy - niech ludzie wiedzą, kto według Dru powinien tworzyć grafiki pod to miasto.

Fandor PW
21 listopada 2015, 19:47
Kammer, akurat od Vori i Logmaru to Preserve ma więcej grafik, wg. mnie ekran możnaby złożyć z tego co zaprezentował do tej pory Hei-Reg, natomiast pierwsze modele jednostek chyba już są (Satyr na pewno), więc fajnie by było, gdyby Neph, Trith albo Sower znaleźli czas na pobawienie się jeszcze tym miastem, oczywiście wiadomo, każdy z nich ma swoje projekty więc nie można od nich niczego wymagać.

Nephretes PW
21 listopada 2015, 19:51
Ja nie tworzę Frankensteinów, bez względu na to czy są one polskie czy zagraniczne, więc odpada, już abstrachując od tego że mam swoje projekty.

Gdyby Hei-reg wrócił i dalej zamierzałby zajmować miastem, nie sądzę by miał problemy z przygarnięciem kilku zdolnych grafików.

Dopóki nie ma jednak autora nie ma nawet o czym mówić.

TL:DR nope nope nope

Kammer PW
21 listopada 2015, 20:41
fandorze, ale wróćmy do mojego pytania... co Preserve ma do zaoferowania prócz grafik?

Bacus PW
21 listopada 2015, 20:53
@Dru - Czyli moderzy mają skończyć cudzy projekt, który ktoś zaczął, ale nie skończył, bo jest napoczęty? Cudownie i sensownie! Wszyscy nie róbcie swoich projektów! Jest wiele zaczętych, ale nie skończonych! Nieważne czy wam się ów projekt podoba, trza go skończyć!
Nie, Hei-Reg wróci i znów zacznie działać to pewnie znajdą się pomocnicy, a dokończać coś cudzeniego? Dziękuje, ale postoje.

@Kammer - Łał... Ty napisałeś coś mądrego! Rzeczywiście zamiast zabierać się za coś co zmarło lepiej pomóc w aktywnym i żywym projekcie, ale tylko pod warunkiem, że taki nas interesuje :P Nic na siłę.

@Fandor - No, bo Ty najlepiej wiesz ile grafik ma Vori. Jak do tego doszedłeś? Korzystałeś z całek, pochodnych czy rzuciłeś monetą? Z tego co widzę to Preserve ma 5 grafik budynków i szkice koncepcyjne jednostek... czyli twój argument z Vori jest inwalidą.

Zrozumcie, że nikt nie zrobi projektu, skoro Lider zaginął i tyle. Będzie Hei-Reg to może coś ruszy, ale w tej chwili możemy ten projekt nazwać wymarłym. Dziękuje i pozdrawiam.


witchking PW
21 listopada 2015, 21:01
@up Preserve ma znacznie więcej, ma bardzo dobry szkic ekranu z rozlokowaniem budynków. Jakie to istotne można zauważyć np. po procesie powstawania Forge czy Oazy. Śmiem twierdzić, że na tym etapie łatwiej było by skończyć Preserve niż Vori.
Dla mnie problemem jest raczej fakt, że miasto Hei-rega zbyt mocno przypomina Bastion i zwyczajnie nie widzę dla niego miejsca w Homm na dłużej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 39 - 40 - 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel