Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Muzyka z Heroes V alfa
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Szaman PW
25 września 2015, 01:25
Być może za dużo proszę, ale ktoś ma soundtracki z Heroes V alfy?

Poprawka:
tzn. do własnego użytku, użyłem złego słowa...

Kammer PW
25 września 2015, 01:33
Nie jestem do końca pewien, ale czy to na pewno byłoby zgodne z prawem? Do tych utworów nadal autorzy mają prawa autorskie właśnie, więc wykorzystywanie ich do celów komercyjnych byłoby... niewskazane.

Dark Dragon PW
25 września 2015, 02:01
Jest to absolutnie nielegalne.

Pointer PW
25 września 2015, 09:26
Ale ja tu nie widzę, żeby kolega Szaman wspominał coś o celach komercyjnych... A swoją drogą podmienić sobie na jakiś czas na własny użytek muzykę w h5 brzmi ciekawie... Więc ma ktoś ten soundtrack? :)

Szaman PW
25 września 2015, 13:57
W swoim pierwotnym poście miałem napisane "do celów komercyjnych", chyba za późno pisałem ten post, że dałem te słowa. :D Chce wykorzystać soundtracki do własnych celów, a mianowicie do custom Kampanii do Heroes VII, który wychodzi. Za czasów Heroes V napisałem scenariusz do swojej kampanii (300 stron), ale z powodu kilku braków w grze (np. Behemotów), odkładałem to. Aż wreszcie wszystkie braki, które były, znikają w VII więc mogę wsiąć się do tworzenia jej. :)

Kurek PW
25 września 2015, 15:38
Dużo różniła się alfowa od tej z pełnej gry? Czym? Czy były to utwory, które nie doczekały się premiery?

Hayven PW
25 września 2015, 18:06
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=25524

Czasem warto by było zajrzeć do działu H5, choć przyznaję, jest tam o tym ledwie wzmianka.

Kurek PW
25 września 2015, 19:49
:O
Tylko 2 utwory, ale są tak wyjątkowe, że szok! Dzięki!

Tarnoob PW
27 września 2015, 00:25
Całkiem ładny ten angielski wokal – tylko paradoksalnie jest jeszcze bardziej pretensjonalny niż ten inny język z fi­na­l­nej wersji (może łacina lub jakaś bezjęzyczna imitacja, trochę jak w „Ameno” Ery). To dlatego, że tekst staje się zrozumiały i jest trochę krępujący swoim na­pu­sze­niem. :-P Chyba dobrze, że go zmieniono, ale super, że ta cie­ka­wos­t­ka się znalazła.

Necropolis jest mhoczne. :-> Tutaj też uważam, że finalna wersja jest lepsza – po prostu świe­t­na, eskapistyczna, ekstatyczna, aż się chce wydobyć z siebie diaboliczne „muahaha!. Mimo to zno­wu – ciekawostka fajna. :-)

Kurek PW
27 września 2015, 01:09
@Tarnoob
W samo sedno! Dokładnie tak jest jak mówisz. Dobrze, że utwory znajdą się także w Heroes VII(zostaną użyte przez fana), bo szkoda by było, gdyby pochłonął ją wir pustki.
temat: Muzyka z Heroes V alfa

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel