Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Górski PW
3 maja 2015, 10:13
Tarnoobie mówiąc "wchodziłem" mam na myśli to że czytałem tylko newsy (a to i tak tylko to o heroes) nie miałem nigdy bliższej styczności z użytkownikami Tawerny, a co do tego dlaczego wpisałem "kwasowa" to ciekawość. Nie piszesz czasami głupich haseł w internet typu "Laserowe Krzesła Zagłady"? :p

vinius PW
3 września 2015, 23:04
Z racji tego, że dzisiaj* mija moje dziesięciolecie w Grocie, chciałem serdecznie pozdrowić prawie wszystkich Grotowiczów.

*formalnie, bo licznik postów wyzerował się przecież po pierwszym kataklizmie Groty

Tarnoob PW
4 września 2015, 02:38
Gratulacje. :-) Kto by pomyślał, że teraz seria HoMM jest tylko 2 razy starsza od Twojego stażu… :-D

Następnych dziesięciu! Obyśmy doczekali Heroes IX, MM12, a wkrótce potem – sagi Antagarichu. ;-)

Darth Ponda PW
2 października 2015, 22:39
Byłem na imprezie w tawernie, by dowiedzieć się czegoś o... Sam nie pamiętam czym. Ale było tak nudno, że zasnąłem. Budzę się rano z ostrym kacem i myślę, że nic nie pamiętam. Wracam do domu i... Eee... Nie trafiłem do domu tylko do gildii mrocznych tajemnic, czy coś. "możesz stracić duszę", tak głosi napis. I chyba straciłem, ale znalazłem Sandro, odzyskałem duszę i żyłem (a nawet wciąż żyję) długo i szczęśliwie.

Nicolai PW
2 października 2015, 23:03
Multi oro?

Dagarai PW
8 października 2015, 01:53
Trafiłem tutaj z powodu moich problemów z zainstalowaniem WOGA, HOTA itp. Jestem znerwicowany ponieważ, cały czas wyskakiwały mi błędy, prze instalowywałem, instalowałem, aż w końcu od instalowałem wszystko i ściągam wszystko ponownie z Kwasowej Groty. ;) Mam nadzieję iż znajdę dział pomoc, wtedy opiszę swój problem i Będę mógł cieszyć się ponownie rozgrywką.

Pozdrawiam.
Dagarai.

Tallos PW
8 października 2015, 07:44
Pewnie szukałem czegoś o HoMM albo MM ;)

Sir Galuf PW
16 sierpnia 2016, 13:56
Jako Sir Galuf:

Było w pewnej ogrodowej tawernie... wychodziłem właśnie z wychodka, gdy zderzyłem się z przechodzącym Leprekaunem. Wylał na mnie piwo które akurat niósł. Zaczęła się kłótnia, potem bójka ( ZAPEWNIAM, ŻE TO ON ZACZĄŁ . Oczywiście Go pokonałem. Potem powiedział mi, żebym Go oszczędził w zamian za co, miał mi wskazać miejsce pełne złota i kolorowych kryształów. No i oczywiście skierował mnie tu... gdzie znalazłem zamiast złota kwas... DUŻO kwasu! Jak dorwę tego Leprikona to skopie mu tyłek, tak, że nie będzie mógł siedzieć do końca życia! XD

Jako internauta:
Po prostu szukałem informacji, o Herosach :-)

Nemomon PW
16 sierpnia 2016, 14:35
Odezwał się ten, któremu z oczu świeci.. xD

Sir Galuf PW
16 sierpnia 2016, 14:58
Nie rozumiem o co chodzi...

Nicolai PW
16 sierpnia 2016, 15:51
Krasnal:
No i oczywiście skierował mnie tu... gdzie znalazłem zamiast złota kwas... DUŻO kwasu!
To nie był leprekaun, tylko diler :P


Matheo PW
16 sierpnia 2016, 17:56
Cytat:
Oczywiście Go
A jak się w to gra?

MinosKing PW
16 sierpnia 2016, 18:29
Widzę że wiele osób wypowiedziało się w tym temacie, jak natrafiło na Kwasową Grotę? Więc i ja się dołączę. Ja również trafiłem tutaj przypadkiem i od dość dawna przeglądałem tą stronkę, lecz dopiero 22.Lipca.2013 zdecydowałem się na założenie tutaj konta, a przekonała mnie do tego jedna z osób tego forum, za co mu serdecznie dziękuję.

Jeśli to kiedykolwiek odczytasz, to wiedz że te słowa kieruję do ciebie Witchking. ;) Gdyby nie ty, pewnie dalej bym siedział jako widz i czytał drobne ciekawostki, zamiast dołączyć do tej społeczności i wraz z wami dowiadywać się coraz to ciekawszych informacji na temat świata M&M.

Kastore PW
16 sierpnia 2016, 18:56
Minosking:
Jeśli to kiedykolwiek odczytasz, to wiedz że te słowa kieruję do ciebie Witchking. ;) Gdyby nie ty, pewnie dalej bym siedział jako widz i czytał drobne ciekawostki
Aww, that's so cute. ^^

MinosKing PW
16 sierpnia 2016, 18:57
Kastore jak zawsze uroczy, tak heh wiem niewiarygodne, lecz prawdziwe ^^

Edit: Apropos, jestem ciekaw jak ty tutaj trafiłeś? Drogi Kastorze ;)

Kastore PW
16 sierpnia 2016, 22:26
Minosking:
Apropos, jestem ciekaw jak ty tutaj trafiłeś? Drogi Kastorze ;)
Przybyłem nieść miłość i przyjaźń. ^^
Tak naprawdę to nie!
Tak naprawdę to trafiłem tu poprzez Akademię Wojny tak dawno temu, że gdybym przy pierwszym wejściu na stronę założył konto to miałoby już ono błękitnego smoka. A dlaczego założyłem konto? Bo chciałem wiedzieć jak zmienić statystyki wraz z grafiką Megasmoka z MM7 bez instalowania moda Right Place. I to w sumie tyle. W szczegóły tej historii nie będę Was wprowadzać, żebym mógł jeszcze kiedyś spokojnie zasnąć. :P

diabełek412 PW
20 lipca 2017, 22:03
Ja tu trafiłem z informacji o WOGU. Szukałem strony w którym mógłbym zainstalować woga i właśnie natrafiłem na te stronę, a że znalazłem tu więcej ciekawych rzeczy postanowiłem tu zostać na dłużej. Któregoś dnia po prostu nie wytrzymałem i musiałem stworzyć konto tutaj najpierw byłem błękitnym smokiem ale był mały wypadek z adresem email aż w końcu w tym roku założyłem konto, więc o to i jestem. tadam.

Magiellan PW
21 lipca 2017, 21:01
W końcu szeroko rozumiane odkrywanie to mój zawód więc prędzej czy później musiało dojść do tego, że trafię do groty ;). A na poważnie to do groty trafiłem całkiem przypadkiem... Otóż jakieś dwa lata temu (plus-minus) posadziłem sobie WOGa na przysłowiowy amen... Zacząłem więc szukać w necie skąd jeszcze raz pobrać i praktycznie na samym początku wyskoczyła stronka groty. Nie powiem. Spodobała mi się ona. I tak zacząłem regularnie ją odwiedzać. Początkowo tylko czytałem, ale z czasem postanowiłem też zacząć się udzielać i dołączyć do zacnego grona grotowiczów :). Ot i cała historia XD.

Crazy-AK47 PW
3 sierpnia 2017, 18:51
Jak tu trafiłem? Szukałem kart do drukowania z DoC'a, a google mnie tu odesłały. Karcianka była świetna, ale typowe zachowania Ubi doprowadziły do zamknięcia, gry która trochę mojego czasu pożarła i mogłaby konkurować z Serce-kamień. Oraz DoC wyglądał jak normalna karcianka, bo w Serce-Kamień i Gwincie mam wrażenie że gram jakimiś kamieniami.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel